YKT HOSTİNG | Server almayanız sakın.

ArCaNuM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben eski bir ykthosting çalışanıyım bunların yaptıgı 8 gb ram olarak gozukmesı ve sız bunu 8 gb ram zannetmenizdir aslınızda swnızde 1 gb ram olur plugınler çalıntı map schematıc daha yeni 3 milyar ceza yediler bağkurlu oldugu halde kaçak işçi çalıştırıyor !

adamlarda ys belgesi vergi levhasi felan yok skypede bana attigi mesajlarla kanitlarim.

SAKIN

Son düzenleme:

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende nitrado nun sahibi fatih. Var mı elinde kanıt?

JagerCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İçerik SearchTR tarafından kaldırıldı

Moderatör tarafından düzenlendi:

AlicanTrn

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adamin tribi su :D kendini calisan gösteriyor :D yetkiden atilmis diye böyle yapiyor :D da sansür yüzünden birsey izleyemeyecezmi biz

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ona bakarsan bende @craft_man in kuzeniyim xD[DOUBLEPOST=1393172263,1393172157][/DOUBLEPOST]Saka ha ciddiye alıp mesaj atmaın xD ?

ArCaNuM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Nitrado Sahibi alakam yok skypem : axjaha ekleyebilirsiniz Hatta YKT sw alanların hepsıne sorabılırsınız onların swsıne genellıkle ben ılgılendım Skypemı verın tanırlar.

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende aldim ykt den ilgi 0 :) ilgilendim diyon birde kendi kendine ykt calisani ilan ediyon

ArCaNuM

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende aldim ykt den ilgi 0 :) ilgilendim diyon birde kendi kendine ykt calisani ilan ediyon
Bak ben kendı kendıme demıyorum bu arada senın dedıgın kanıttır full schematıc kullanırlar genellıkle sırf sız satın alana kadar kopegınız olur sız satın alına sıze ılgi bakmazlar

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Senin yaptigin su. Sematikleri kullanmissin Ben yaptim demissin :D sanada ban atinca ben ykt hosting yetkliisiyim :D igrenc almayin diyon :D