Yogbox 1.2.1 Server Nasıl Kuracağım?

Blondie88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, kendi sitesinden yogbox 2.0 server indirdim fakat içindeki dosyalar eksikti. Başlat dosyası, server jarı vb. yoktu. Yogbox 2.0'ı kuramadım bu yüzden. Ama asıl sorum Yogbox1.2.1 server nasıl kuracağım, diğer yogbox versiyonlarına baktım pek beğenmedim. Yogbox 1.2.1 server kurulamayacağı yazıyor heryerde. Bir yolu yok mu? Gerekli dosyaları tek tek kursam, gerekli modları ben seçip server mod paketine atsam bir şekilde kuramaz mıyım? Gerekli dosyalar neler?

Ruler

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
benim bildigim yogbox server yok kurulamiyor :kızgın:

Blondie88

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben de araştırdım baya sanırım modlar desteklemediği için kurulamıyormuş. Ama bence bir yolu olmalı. Sonuçta modları elle de koyabiliriz. Desteklemeyen modları koymasak diğer modları koysak diye düşünüyorum. Ama server dosyalarını bilmiyorum. Mesela hexxit server klasöründe hexxit jar, chocolate falan vardı. Yogbox 2.0 serverde hiçbi jar yoktu config falan vardı. O yüzden yogbox 1.2.1 server klasörünün içine ne gerektiğini bulamadım. Yogbox 1.2.1 jar koymama gerek var mı yoksa sadece 1.2.1 minecraft jar yeterli olur mu? Veya ne koymam lazım düzgün çalışması için, bilen varmı?

Cazcez

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ben de araştırdım baya sanırım modlar desteklemediği için kurulamıyormuş. Ama bence bir yolu olmalı. Sonuçta modları elle de koyabiliriz. Desteklemeyen modları koymasak diğer modları koysak diye düşünüyorum. Ama server dosyalarını bilmiyorum. Mesela hexxit server klasöründe hexxit jar, chocolate falan vardı. Yogbox 2.0 serverde hiçbi jar yoktu config falan vardı. O yüzden yogbox 1.2.1 server klasörünün içine ne gerektiğini bulamadım. Yogbox 1.2.1 jar koymama gerek var mı yoksa sadece 1.2.1 minecraft jar yeterli olur mu? Veya ne koymam lazım düzgün çalışması için, bilen varmı?
Üzgünüm fakat modlar desteklemiyorsa bu pek mümkün değil. Modların bazı kısımları sadece client-side, bazı kısımları ise server-side'da çalışır. Eğer bir mod 2 kısmı da doğru bir şekilde yapamıyorsa (örnek vermek gerekirse client-side olan entity rendering olayını yanlışlıkla server-side'da da yapması) ne yazık ki o modu sunucularda kullanmanın bir yok. Size önerebileceğim tek yol Hamachi gibi bir yol ile LAN oyunu başlatmanız.