Yurt Dışında Yaşayanlarla Görüşme

Frigusdo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba,
şu an bir araştırma ödevi yapıyorum ve acilen tamamlamam gerekiyor. Resmi bir şey değil. Eğer video oyunu oynuyorsanız, göçmen ya da mülteci statülerine sahipseniz veya en az bir yılınızı yurt dışında geçirdiyseniz sizinle 10 dakikayı aşmayacak bir görüşme gerçekleştirmek isterim. Sesli görüşmeden rahatsız olursanız cevapları yazılı olarak da gönderebilirsiniz. Eğer görüşmek istemiyorsanız, yukarıdaki gereklilikleri sağlayan tanıdıklarınız varsa bana yönlendirebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
konuyu yabancı forumlara atman daha uygun olur bence senin için çevirdim konunu: Hello, i was making an a research assigment and i needed finish it quickly. Not a formal thing. If you are playing a video game ,status of being immigrant or minimally living one year at abroad. I can talk you for 10 mintues. If you don't love vowel communication you can say your ideas as comment. If you don't want talk you can redirect this post to your friends.

Bilgi:immigrant = göçmen ,vowel = sesli ,assigment = ödev ,abroad = yurtdışı kelimeleri google translateden aldım geri kalanını kendi kafamdan çevirdim. :D hem yeni kelimelerde öğrenmiş olduk

Not: bire bir çeviri değildir kısaltmak ve kolaylaştırmak için bazı kelimeler çıkarılmıştır.
bu forumda pek yabancı bulacağını zannetmiyorum.

Frigusdo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
konuyu yabancı forumlara atman daha uygun olur bence senin için çevirdim konunu: Hello, i was making an a research assigment and i needed finish it quickly. Not a formal thing. If you are playing a video game ,status of being immigrant or minimally living one year at abroad. I can talk you for 10 mintues. If you don't love vowel communication you can say your ideas as comment. If you don't want talk you can redirect this post to your friends.

Bilgi:immigrant = göçmen ,vowel = sesli ,assigment = ödev ,abroad = yurtdışı kelimeleri google translateden aldım geri kalanını kendi kafamdan çevirdim. :D hem yeni kelimelerde öğrenmiş olduk

Not: bire bir çeviri değildir kısaltmak ve kolaylaştırmak için bazı kelimeler çıkarılmıştır.
bu forumda pek yabancı bulacağını zannetmiyorum.
Yabancıdan ziyade Türk asıllı göçmenlerle görüşmek istiyorum aslında. Online oyun oynayanların bir kısmı hala bizim forumlarda takılabiliyor. Çeviri için teşekkürler :)