yurtfaction.batihost.com / OP FACTİON / Paralı Eklentiler / Askeri Rütbe Sistem / 1.8.X / Levelle İtem / Hile Koruma / Sıralama Sistemi<

Jokers19071

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Merhaba, bizler YurtFaction Serverini Sizleri Eğlendirmek İçin Açtık Op Faction İçin Eniyisini Çalışıyoruz Ve Sizin Destekleriniz Sayesinde İnşallah Başarı'caz Ben Kendime Güveniyorum Sizleri Servere Beklerim

Ekli dosyayı görüntüle 92588
Sunucu adı: YurtFaction
Sunucu türü: Faction
Sunucu sitesi: bati.host network | Eğlenceyi Hisset!
Sunucu versiyonu: 1.8 - 1.8.9X
Bağlantı adresi: yurtfaction.batihost.com

>< /sat komutuyla satabilirsiniz >< 9 rütbe >< Neredeyse her zaman aktif yöneticilere discord ve ile ulaşabilirsiniz. >< Gelişmiş pluginler. >< Kısa bir süre sonra eklenecek olan eğlence dünyasında hem çeşitli etkinliklerle eğlenecek hem de para kazanabileceksiniz. >< Gelişmiş parkur sistemiyle yüksek skorlar alarak arkadaşlarınızı geçin ve para kazanın.

Oyun içerisinden kareler.
Ekli dosyayı görüntüle 93203
Ekli dosyayı görüntüle 93204
Ekli dosyayı görüntüle 93205
Ekli dosyayı görüntüle 93206
Ekli dosyayı görüntüle 93207

Merhaba, bizler YurtFaction Serverini Sizleri Eğlendirmek İçin Açtık Op Faction İçin Eniyisini Çalışıyoruz Ve Sizin Destekleriniz Sayesinde İnşallah Başarı'caz Ben Kendime Güveniyorum Sizleri Servere Beklerim

Ekli dosyayı görüntüle 92588
Sunucu adı: YurtFaction
Sunucu türü: Faction
Sunucu sitesi: bati.host network | Eğlenceyi Hisset!
Sunucu versiyonu: 1.8 - 1.8.9X
Bağlantı adresi: yurtfaction.batihost.com

>< /sat komutuyla satabilirsiniz >< 9 rütbe >< Neredeyse her zaman aktif yöneticilere discord ve ile ulaşabilirsiniz. >< Gelişmiş pluginler. >< Kısa bir süre sonra eklenecek olan eğlence dünyasında hem çeşitli etkinliklerle eğlenecek hem de para kazanabileceksiniz. >< Gelişmiş parkur sistemiyle yüksek skorlar alarak arkadaşlarınızı geçin ve para kazanın.

Oyun içerisinden kareler.
Ekli dosyayı görüntüle 93203
Ekli dosyayı görüntüle 93204
Ekli dosyayı görüntüle 93205
Ekli dosyayı görüntüle 93206
Ekli dosyayı görüntüle 93207
Ekli dosyayı görüntüle 93208

Ekli dosyayı görüntüle 92588 Gururla Sunar YurtFaction

Teşekkürler Konumu Okudunuz İçin Yorumlarınızı Bekliyorum..
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ekli dosyayı görüntüle 93208

Ekli dosyayı görüntüle 92588 Gururla Sunar YurtFaction

Teşekkürler Konumu Okudunuz İçin Yorumlarınızı Bekliyorum..
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mükemmel Bİr server oynmanızı tavsiye ederim Yaşasın Yurt Faction [Pluginer Kadircan Adamın Hasıdır]

yusuftkts

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Cidden efsane server hepinize öneririm oynarken sıkılmadığım tek server burası

Lyzer_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar çok güzel server olmuş. Emeklerinize sağlık. :)
HEMEN GELİP OYNAMANIZ LAZIM!!!