Yusuf Dursun - Elipse Survival - KANIT & REZILLIK! "CraftRise" içerikli... RİPONZA CRASHER TROJANLI!

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
bilgimmi yok ? beni bilmiyosan bir şey söylemene gerek yok, mehmetle beraber çalışıyoduk ilk başlarda sonra olaylar falan oldu arkasından vurdular olay bu kadar.

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Videoda riponzada trojan vardı hatta crypterli rat diyelim. Vede Tarığı tehdit ediyosun videoda ne amaçla ? botmu atıcaksın sunucusuna :)

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videoda riponzada trojan vardı hatta crypterli rat diyelim. Vede Tarığı tehdit ediyosun videoda ne amaçla ? botmu atıcaksın sunucusuna :)
Mehmetle 5yıldır ortağım, sen benimi bilmiyorsun konuyu uzatma kapandı mevzu. Tarığı tehdit etmem seni zerre ilgilendirmez. Bot atıp atmamam da seni zerre ilgilendirmez. Varsa sıkıntın sorunun özel mesaj atarsın. Uzatma...

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Mehmetle 5yıldır ortağım, sen benimi bilmiyorsun konuyu uzatma kapandı mevzu. Tarığı tehdit etmem seni zerre ilgilendirmez. Bot atıp atmamam da seni zerre ilgilendirmez. Varsa sıkıntın sorunun özel mesaj atarsın. Uzatma...
artistmisin sen ? tarıkta benim sevvdiğim bi kardeşim açtığı servere 1 tane bot gelsin o zaman görürsün beni ilgilendiriyomu ilgilendirmiyormu.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
artistmisin sen ? tarıkta benim sevvdiğim bi kardeşim açtığı servere 1 tane bot gelsin o zaman görürsün beni ilgilendiriyomu ilgilendirmiyormu.
Ben artistim. Bence sunucu bot'da yiyiyor ddosda. Bı sıkıntın varsa buyur, Dc - Emristy#7175

Son düzenleme:

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sevdiğin kardeşin ya, ilgilen o zaman koruma yap?

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bot korumasını engellemem çocuk oyuncağı ama ddos engelliyemezsin.