Zümrüdüanka Faction RPG sunucusu ^^

Cruzzers

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba herkese.Başlıktanda görmüş olduğunuz üzere Faction RPG bir sunucu açıcağız.

Nasıl olucak ? diye sorarsanız eğer şöyle anlatayım;
birçok oyundan alıntı yaptık ve onları minecrafta uyarlamaya çalıstık.
-
Reigns of kings oyunundan krallık sistemi Her hafta bir savaş olucak ve savaşı kazanan klanın lideri o haftanın kralı ilan edilcek.Özel kit ve tag i olacak.
-
Black desert online oyunundan kale savaşı sistemi.Oyunu 1 bucuk yıl civarı oynadım.Emin olun en güzel kale savaşı bu oyunda vardır ve bunu yapmaya çalışıyoruz.
-birçok özel meslek olucak.Bu özel meslekler filmlerden ve oyunlardan alıntı olucak.
ve birçok şey var aklımızda.Özellikle sizin fikirleriniz bizim için önemli tavsiyelerinizi ciddiye alırız ve en kısa sürede yapmaya çalışırız.

Server içerisinden bazı görseller;
Kale savaşlarından bir kalenin resmi
Hızlı Resim - Minecraft1

Jail içerisinden bir resim;

ve birçok şey daha var.Daha fazla bilgi edinmek için Discord adresimize katılın oradan bütün duyuruları yapıyoruz eklentileri paylaşıyoruz.
https:// discord. gg/cEbV3Jf
Server yakın zamanda açılacaktır.Eklenmesini istediğiniz bir şey varsa discord üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Sağlıcakla kalın!

Eneshasan22

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kale savaşı diye bir olay varmış black desert oyuncusu olarak merak ettim^_^

ömerfarukdagdelen77

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yeni açılmış bir sunucuya göre başarılı. Eğer gelişirse çok daha güzel olabilir. Kale savaşlarını da merak etmedim değil.

Cruzzers

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumlarınız için teşekkürler elimizden geleni yapıyoruz.

Cruzzers

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server kısa sürede açılacaktır!