FetihKoray

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SERVER ORTA ÇÖP BİRŞEY YETKİLİ KİTLESİ +15 HAYATLARINDA İLK DEFA YETKİLİLİK YAPTIKLARI BELLİ BAŞARILAR DİLİCEKTİM ONU BİLE HAK ETMEZSİNİZ MODERATOR'ÜNÜZ ÇÖP

FetihKoray

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
HARDCOR DEDİKLERİ SUNUCUDA MARKETTE NE ARARSAN VAR...

PusAt71771

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
çok kötü asla önermiyorum buildler kötü sistemler alıntı başka sunucudada var hepsi yetkililer hakaret ediyor yeniliklere kapalı egosu tavanda kuruculara sahip bir sunucu

furkanince99

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SERVER ORTA ÇÖP BİRŞEY YETKİLİ KİTLESİ +15 HAYATLARINDA İLK DEFA YETKİLİLİK YAPTIKLARI BELLİ BAŞARILAR DİLİCEKTİM ONU BİLE HAK ETMEZSİNİZ MODERATOR'ÜNÜZ ÇÖP

Şimdi kardeşim sana söyliyeyim sunucuya gelip daha oynamamışsın burda yorum yapıyorsun oyunun amacını bilmeden gelip burda yorum yapma bari 1 saat oyna öyle yorum yap bak oynayanlar nasıl beğeniyor gelip şikayet ediyorsun

furkanince99

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
çok kötü asla önermiyorum buildler kötü sistemler alıntı başka sunucudada var hepsi yetkililer hakaret ediyor yeniliklere kapalı egosu tavanda kuruculara sahip bir sunucu

Daha kurucuyu görmemişsin ve oynamamışsın ben diyorumki yeniliklere açığız yeni açtık sunucuyu sen gelip burda ego tavan diyorsun ve sistemler alıntı diyorsun bütün sistemleri kendim yaptım herhangi bi yerden alıntı yapmadım ve hala çalışmalarımız devam ediyor yeni yeni sistemler ekleyeceğim

furkanince99

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bu arada markette ne ararsan var diyorsun markette dekorasyon malzemeleri var evinizi güzelce yapın diye ve ekonomiyi her şeye uygun yaptık millet sadece maden kazmasın diye gelip bakabilirsin markette neler var neler yok diye gerçi sen markete bile bakmadan bu yorumu yapmışsındır

FetihKoray

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi kardeşim sana söyliyeyim sunucuya gelip daha oynamamışsın burda yorum yapıyorsun oyunun amacını bilmeden gelip burda yorum yapma bari 1 saat oyna öyle yorum yap bak oynayanlar nasıl beğeniyor gelip şikayet ediyorsun
kardeşim falan diyorsunda yaşın kaç senin ? her yoruma gelip daha oynamamışsın diyorsun oynamadan niye böyle bi yorum yapiyim girdim oynadım ve zaman kaybı oldunu düşündüm çıktım

DragonSurvivalTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mimarı çok kötü, blok-renk uyumu berbat. Diğer dandik sunuculardan farkı yok.