Ziponra | Yenilikçi Discord Botu

Ziponra

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herkese Selamlar, Bu gün sizlere Ziponra Botunu tanıtacağım. İlk önce Ziponra hakkında konuşalım.Ziponra ilk olarak 04.03.2018 tarihinde açılmıştır. Botu ilk kodlamağa başladığımda herkese açık şekilde sunma fikrim yoktu botu sadece sunucumuz için arkadaşlarımız arasında kullanmak için kodlamıştım. Daha sonra sunucumuzdakı kullanıcılar Ziponra botunu paylaş bizde kullanalım falan. Ve sonunda karar verdim botu paylaştım. İlk zamanlar bot baya ilgi gördü hızlı yükseldi fakat bazen botda sorunlarda oluyordu.Kullanıcılara iyi hizmet vere bilmek için sabahtan akşama kadar botla ilgileniyordum nerdeyse günümün 15-16 saati Ziponrayı kullanıcılar için çok iyi bir hale getirmekti. Ve sonunda başardım. Bot 100 sunucuya yaklaşıyor ve bu benim için çok güzel bir şey.Ziponranı kullanan herkese teşekkürler.Şimdi botun özelliklerine geçelim.

asdasd.png

Bot ne işe yarıyor?
Ziponra youtubeden istediğiniz videoyu sesli halde size dinletiyor, 10 tane radyo istasyonu ile size keyfli radyo dinletiyor, 30+ eğlence komutu ile kullanıcıların güzel vakit geçirmesini sağlıyor, moderasyon komutları ile yetkililerin yardımcısı oluyor.

Botda Olan Komutlar
Prefix /

Screenshot_2.png

Screenshot_3.png

Screenshot_4.png

Screenshot_5.png

Screenshot_6.png

Botu davet etmek için Tıkla
Botun destek sunucusu için Tıkla
Bota DBL(DiscordBotList) üzerinden oy vermek istiyorsan: Tıkla

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    224.1 KB · Görüntüleme: 675
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    25.5 KB · Görüntüleme: 474
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    12.3 KB · Görüntüleme: 181
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    24 KB · Görüntüleme: 171
  • asdasd.png
    asdasd.png
    28.7 KB · Görüntüleme: 174
Son düzenleme:

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Yenilikçi Discord botu, botunda olan tüm özellikler başka bot/botlarda da var zaten. Bu botu kullanmamız için kendini ayırt ettirecek bir özelliği olması gerekiyor. Şahsen ben kullanacağım botta ilk olarak bu durumun olup olmadığına bakarım.

UcanPatates26

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ah keşke bende bot kodlayabilseydim. Bot hakkındaki yorumum ise: farklı botlardan pek yeniliği yok.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel ve yararlı bir bot olmuş kullanışlı böyle botların yapmanı tavsiye ederim.Hem kendini geliştirmiş olursun hemde insanlara yardım etmiş olursun.

Oktay_TR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kullanmaya Başladım Güncellemeler İle Çok Daha Fazla Kitleye Ulaşacağına Eminim

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bugün denediğim diğer bir bot bu, başarılı işe yarar komutlar içeriyor tebrikler! :)

Anathory

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkçası çok fazla eğlence komutu var. Ayrıca biraz yenilik düşünmelisiniz, çünkü diğer botlardan bir farkı yok.

blackmare90

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Piyasada bulunan mevcut botların aynısının Türkçe diline çevirilmiş bir hali gibi geldi bana.

Biraz daha yenilikçi bir fikir ile daha kullanışlı olabilir.

Expressmen

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkesin bir botu var ayol, sıkıldım artık. Diğer botlarda olan komutlarla aynı:(