Play.Zonenetwork.pw | Yenilenen TNT Blokları | Hediye | PvP Maden | Şimdi Açıldı! | Kredi Sistemi | KöylüTakas | Boss | levelmarket | Jackpot |

Tekkardeslik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

SUNUCUDAN GÖRÜNTÜLER
SPAWN
2019-02-03_01.21.25.png

LAPİS
2019-02-03_01.24.37.png

EDİT
2019-02-03_01.22.54.png

ORMAN
2019-02-03_01.33.17.png

Son düzenleme:

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Açtığın konuya birisi yorum atmayınca ... Başka sunucuları düşürmeyi çalışırsın.

AlperKTS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
2018-06-28_20.08.41.png

Adsız.png

Bunu diyen bizi aşşağılamaya çalışan Titanyum mc :)

KeremAratRs

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server oynanabilmek için iyi bir nitelikte ve yapılan dengelemeler sunucuyu bozmak yerine daha da normalleştiriyor. Bu , eskiden faction oynayıp ''eski factionlar nerde kaldı beya'' diyen insanlar için ideal bir atmosfer oluşturmak için yaratmaya çalıştıkları bir şey. Sunucuyu beğendim birkaç gün oynadıktan sonra sıcak havaya alışıyorsunuz. Umarım oynamayıp gerçek ''eski faction'' deneyimini yaşamaktan kaçınmazsınız.

qSmooky

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu server hayatımda gördüğüm en en en en iyi server her şey aktif yetkililer 7/24 aktif kurucu çok teşekkür ederim böyle GÜZELLL server yaptığınız için çok güzel çok seviyorum bağımlılık yaptı çok güzel çok çok çok vip aldım vipde çok güzel eşyalar veriyor çok güzel ya çok güzel katılın servere
KATILIn KATILIN lütfen çok güzel server

Tekkardeslik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server oynanabilmek için iyi bir nitelikte ve yapılan dengelemeler sunucuyu bozmak yerine daha da normalleştiriyor. Bu , eskiden faction oynayıp ''eski factionlar nerde kaldı beya'' diyen insanlar için ideal bir atmosfer oluşturmak için yaratmaya çalıştıkları bir şey. Sunucuyu beğendim birkaç gün oynadıktan sonra sıcak havaya alışıyorsunuz. Umarım oynamayıp gerçek ''eski faction'' deneyimini yaşamaktan kaçınmazsınız.
Değerlendirmen İçin Teşekkürler

Tekkardeslik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu server hayatımda gördüğüm en en en en iyi server her şey aktif yetkililer 7/24 aktif kurucu çok teşekkür ederim böyle GÜZELLL server yaptığınız için çok güzel çok seviyorum bağımlılık yaptı çok güzel çok çok çok vip aldım vipde çok güzel eşyalar veriyor çok güzel ya çok güzel katılın servere
KATILIn KATILIN lütfen çok güzel server
Teşekkürler :D

Tekkardeslik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ön yargına hayran kaldım bence önce serverlere gelip değerlendirme yap swye başkasını sokup reklam yaptırmamanıda rica ederim.

KeremAratRs

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Ama Ne Kadar Hile SS versek te VIP lere Ban Atılmıyor.Hile Ban Sebebidir Yazıyor Ama VIPlere serbest heralde. Adam Kaybetmemek İçin Ban Atmıyorlar.

Tekkardeslik

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Güzel Ama Ne Kadar Hile SS versek te VIP lere Ban Atılmıyor.Hile Ban Sebebidir Yazıyor Ama VIPlere serbest heralde. Adam Kaybetmemek İçin Ban Atmıyorlar.
Kurallarımızı Okumamışssın belliki İlk hile 2 saat jail 2. hile 12 saat jail 3. hile direk ban kurallarımız budur ve vip bi kuralları bilerek vip alır onun hileden ban yememesi içinde hiçbir sebep yoktur