Zümrüt animasyonu

KatilBalinaTr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Particle mantığınızı çözmek için internette video forum olsun araştırma yaptım
ve kodlar alıntıda olsa ortaya bu çıktı tabi bu sadece öylesine yaptığım bir şey :D

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Güzel olmuş arkasından da yürüdükçe particle çıkmasını ekleyebilirsin.

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadan gelen zümrüt bloğu kafa şeklinde yapıp skinli kafaları kullanarak pet yapabilirsin. Gayet güzel olmuş

KatilBalinaTr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadan gelen zümrüt bloğu kafa şeklinde yapıp skinli kafaları kullanarak pet yapabilirsin. Gayet güzel olmuş
onu zaten düşündüm ama bunları sadece öylesine yapıyorum asıl amacım admin yardımcı bir plugin gerek olsun Account sistemi (register login) gerek olsun harita ayarları (pvp: true hunger: false falldamage: false) gerek olsun hub itemleri (kozmetik,oyuncu ayarları örnek oyuncuları gizle : kapalı ) warp lobi gibi permissionlar gibi birkaç pluginin özelliklerini 1 pluginde toplayacağım ama üşendiğim için böyle öğrenmek amaçlı saçma şeyler yapıyorum :D

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
basit şeylerle uğraşma büyük hedefler koy kendine onları yapana kadar her şeyi öğrenirsin, sadece temel java öğrenip bam güm girişiceksin ve her şeyi öğreniceksin

KatilBalinaTr

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
basit şeylerle uğraşma büyük hedefler koy kendine onları yapana kadar her şeyi öğrenirsin, sadece temel java öğrenip bam güm girişiceksin ve her şeyi öğreniceksin
en büyük hedefim SO sunucusunun kendi launcher'i hariç başka launcher'i kabul etmemesi bende bundan örnek alarak bir şey buldum bu minecraft sürümlerinin bir protocol sayısı oluyo örnek 1.12.2'nin protokol sayısı 340 ben bunu 3641 yaptım ve açtığım 1.12.2 sunucuda "outdated client versions" hatası verdi eğer spigot veya craftbukkit herhangi bir sunucu dosyasını decompile edip protocol sayısını 3641 yaparsam protokol sayısı 3641 olmayan client'ler giremiyecek en büyük hedefim bu arada temel javayı nereden öğreneceğim hakkında küçük bir bilgi verirsen mutlu olurum :D

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
en büyük hedefim SO sunucusunun kendi launcher'i hariç başka launcher'i kabul etmemesi bende bundan örnek alarak bir şey buldum bu minecraft sürümlerinin bir protocol sayısı oluyo örnek 1.12.2'nin protokol sayısı 340 ben bunu 3641 yaptım ve açtığım 1.12.2 sunucuda "outdated client versions" hatası verdi eğer spigot veya craftbukkit herhangi bir sunucu dosyasını decompile edip protocol sayısını 3641 yaparsam protokol sayısı 3641 olmayan client'ler giremiyecek en büyük hedefim bu arada temel javayı nereden öğreneceğim hakkında küçük bir bilgi verirsen mutlu olurum :D
google denen harika şeyden haberin var mı?