Zula Karakterleri

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0

Merhaba forumun kadim üyeleri, bu konuda size Zula Karakterlerini anlatacağım.
Geçelim konuya.

Demir Erez Kimdir ?

Demir Erez Konu İçin 1.jpg

Üsküdar'da doğan bir yiğittir. Kara Harp Okulunu bitirerek Bordo Bereli'lere katılımda gerçekleşmiştir. Dürüst, Cesur ve çalışkan bir karakterdir kendisi. Devlet içinde bulunan çok önemli bilgileri öğrenmesiyle hayatı değişmiştir bu karakterimizin.

Şahin Kılıç Kimdir ?
Şahin Kılıç Konu İçin 2.png

Behzat Ç.'ye benzerliğiyle bilinen artist magnum hastası bir karakterdir. Ankara'da ve diğer doğu illerinde uzun süre Terörle Mücadele Ekibinde görev almıştır kendisi. Kendisi Yasa Dışı olaylara karışmasından dolayı çok düşman edinmiştir kendisine.

Eşref Dayı Kimdir ?
Eşref Dayı Konu İçin 3.jpg

Dayımız ile ilgili pek bilgi bulunmasada Demir Erez adlı karakterin akıl hocasıymış Eşref Dayımız delikanlı bir adammış bee :ci:. Kendisi ile ilgili sırları sadece Demir Erez biliyormuş. İzmir'in Ödemiş ilçesinde doğan bir dayıdır. Kesin değil ama bir rivayete göre Çakırcalı Mehmet Efe'nin soyundan geldiği söyleniyormuş tabii ki bu sadece bir rivayet dostlarım benim.

Recep Aslan Kimdir ?
Recep Aslan Konu İçin 4.jpg

Adana'da doğup büyüyen bir karakterdir kendisi. Askerliğini Komando Er olarak tamamlayan bir kişiliktir kendisi forumun kadim dostları. Daha sonradan Jandarma Özel Timi'ne katılarak Yurt Dışı ve Yurt İçi operasyonlarında büyük bir rol almıştır kendisi delikanlı bir askerdir. Daha sonradan bir operasyonda pusuya düşüp ağır yaralanıyor ve ''Gazi'' ünvanını alıyor kenidisi. Ünvan aldıktan sonra Emekli olmuştur ve ona tuzak kuran hainleri bulmaya yemin etmiştir ve hayatı böyle geçmiştir kendisinin.

Yunus Şanlı Kimdir ?
Yunus Şanlı Konu İçin 5.jpg

Kendisi Trabzon'da doğan uşağun birudur. Askerliğini Komando olarak tamamlıyor ve memleketine geri dönüp balıkçılık yapmaya başlıyor. Denizlere tekne ile açıldıktan sonra teknesi kimliği bilinmeyen kişilikler tarafından sabote ediliyor forumun kadim dostları. Yunus Bey burada kardeşini ve mürettebatını kaybediyor resmen bir vahşet.. Daha sonra bu saldırıyı çözmeye çalışırken askerde komutanı olan Recep Aslan ile yolları tekrardan kesişiyor dostlar.

Cengiz Kaya Kimdir ?
Cengiz Kaya Konu İçin 6.png

Konya doğumlu bir abimizdir kendisi. Ailesi daha kendisi küçük yaştayken ölmüştür. Çok Cesaretli ve Sadakatli birisi olduğundan dolayı namı hızlı bir şekilde yükselmeye başlıyor ve tanınmaya başlayınca tabi olaylar bırakmıyor onu. Yaşadığı yerin en ünlü kabadayısı olan Pala Hasan'ın öz oğlu gibiydi kendisi. Pala Hasan'ın oğlu Ali Bey uyuşturucu ticaretlerine çıkmayı çok istiyordu fakat baba gibi bsba olan Pala Hasan tabikide buna izin vermiyordu. Ali babasının izin vermeyeceğini anlayınca kiralik katiller ile dolu olan Gladyo ekibi ile anlaşıyor ve Pala Hasan'ı öldüttürüyor. Operasyon'da Cengiz yaralanıp kurtuluyor ve Gladyo ekibinden intikam almak için kendisine yemin ediyor. Daha sonra ise yolları Demir'in yönettiği Zula ekibi ile kesişiyor ve böyle devam ediyor.

Azad Kara Kimdir ?
Azad Kara Konu İçin 7.jpg

Diyarbakır'da doğan biridir dostlar. Aslında adından anlayabilirsiniz zaten. Askere gidene kadar babası ile aile mesleği olan bakırcılık işini yapıyorlardı geçimini böyle sağlıyorlardı tabii ki bir yere kadar. Daha sonra askerden döndükten sonra Komutan'ı Demir'in hain bir saldırıya uğradığını öğreniyor ve hemen İstanbul'a doğru yol almaya başlıyor Azad Bey. Daha sonra Komutan'ı Demir'in yanından bir daha asla ayrılmayacağına yemin etti.

Larry Silverstain Kimdir ?
Larry Silverstein Konu İçin 8.jpg

Aşkelon'da doğan biridir kendisi. Ailesi Fabrika'da İşçilik yaparak geçimini sağlıyordu. Kendisi ayrıca çok zeki bir öğrencidir. Liseyi bitirdikten sonra Harvard Üniversitesi'ne Burslu olarak kabul ediliyor kendisi tam bir zeka patlaması kadim dostlar. Daha sonra kendisi özel bir firmada çalışıyor ve firmanın orta-doğu sorumlusu olarak görev alıyor kendisi. Şirketler için analizler yapıyordu ve bu yaptığı analizler İstihbarat Kuruluşları tarafından takdir alıyordu kadim dostlarım benim. Daha sonrasında ailesinin bir roketli saldırıda hayatını kaybettiğini anladı. Olayı anlamak ve intikam almak için MOSSAD ekibine ajan olarak katıldı. MOSSAD ekibinde bulunan Gladyo'dan biri tarafından gaza getirilip Gladyo'ya katılıyor. Ve böylelikle Gladyo ajanı oluyor.

Pierre Julliard Kimdir ?
Pierre Julliard Konu İçin 9.png

Paris'de doğan kadim birisidir Pierre Bey. Liseyi bitiriyor ve macera tutkunu olduğu için orduya gönüllü olarak orduya katılıyor bu kadim dostumuz. Orduda aldığı eğitimden sonra çokça ülkede operasyonlara katılıyor ama halen içindeki macera aşkı geçmiyor Pierre Bey'in. Daha sonra Sudan'da katıldığı operasyonda Gladyo Ekibi ile karşı karşıya geliyor Pierre'miz kadim dostlarım. Ivan Pierre'yi yakalıyor ve onu öldürmek yerine Gladyo ekibine davet ediyor. Ve Pierre bunu kabul edip Gladyo ekibine katılıyor.

Robert O'bannon Kimdir ?
Robert O'bannon Konu İçin 10.png

Texas'da doğan O'bannon, büyük bir çiftlikte büyüyor ve hayatta kalma eğitimlerine merak sarıyor. Bir gün Robert Bey'in bulunduğu eğitim kampı gibi bir yer FBI ajanları tarafından basılıyor ve tutuklanıyor kadim dostlar.Ceza olarak Robert Bey'i yallah orduya diyip orduya gönderiyorlar ve Irak'da görev alıyor kendisi kadim dostlarım. Orduda bulunan Gladyo ekibinden bulunan adamlar reddemeyeceği bir teklif sunuyorlar Robert Bey'e. Ve o günden sonra kendisi Gladyo'nun en iyi adamlarından birisi oluyor tebrik ediyoruz Robert'i :ci:

Trevor Edward Moore Kimdir ?

İngiltere'de doğan Trevor Liverpool'un arka sokaklarında büyüyor ve gelişiyor. Silahlara olan özel bir tutkusu vardı ve gönüllü olarak bu nedenle orduya katıldı. Orduda keskin nişancı eğitimini başarıyla tamamlıyor ve devam ediyor kadim dostlar. Daha sonradan Afganistan'a gönderildi ve Afganistan'da kaldığı sürece birçok illegal örgütün çalışmalarında yer aldı kendisi. Bu bilgi ordu tarafından öğrenildiği zaman ordudan atıldı. Daha sonra serbest çalışmaya başladı ve yolu daha sonradan Gladyo ekibi ile kesişti ve böyle devam etti.

David King Kimdir ?

Amerika'da doğan David King her zaman başarılı bir öğrenciydi. David son icadının kötü adamlar tarafından kötü bir plan için kullanılacağını öğrenince Amerika'dan kaçmaya karar veriyor ve gidiyor. Avrupa'da yaşıyor ve daha sonra yaptığı bir iş sonucunda Gladyo Ekibi ile tanışıyor ve hayatına Gladyo ile devam ediyor.

Evet forumun kadim üyeleri, bu konuda size Zula Karakterlerini anlattım. İyi forumlar!

Voorhees

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eliniz dert görmesin iyi bir bilgilendirme.
Makalenizde mizah içerikli kelimelerde mevcuttu tebrik ediyorum :)