Zula Sosyal Görev Kartı

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
forum.gamer.png

Zula Ana görsel.jpg

ZULA SOSYAL GÖREV KARTI

Selamlar!

Bugün sizlere Türk oyunu Zula'nın bir etkinliğinden bahsedeceğim!

Sosyal Görev Kartı Nedir?

Sosyal Görev kartı çok yakın bir süre önce oyuna eklenmişti.
Sosyal Görev Kartı oyunculara ZA sağlamak açısından önemli bir sistemdir.
Oyun size bir link verir ve bu linki arkadaşlarınıza gönderip, ZA kazanabilirsiniz.
Aslında sistemin amacı şudur; Zula Altını (ZA) yatıramayan oyunculara veya az yatıran oyunculara destek sağlamak için çalışan bir sistem bana göre.
Zula Oyun geliştiricilerinin bu özelliği onca olan zamlar'dan dolayı eklemesi olayı da var o olay'da ayrı bir ironi zaten.
Ama sistemin getirilmesi mutlu etmedi değil.
Artık Zula'da parası olmayanlar'da oynayabilecek. He birde şu var görev kartı sadece ZA vermekle kalmıyor XP,ZP 'de veriyor.

Bu Kart'dan nasıl yararlanabilirim?

Size basit bir rehber veriyorum;

Oyun içerisinde bulunan üst menüye gelip ''Görev'' kısmına tıklayın

Zulagörev1.jpg

Görev menüsüne girdikten sonra bir alt menüdeki Sosyal Görev kısmına tıklayın

Zulagörev2.jpg

Bulunan davet linki kopyalayıp, arkadaşlarınla paylaş ve sonra arkadaşının davet linkini açmasını sağla!

ZulaGörev 4.jpg

Paylaştığın arkadaşının görevlerini tamamlamasına yardımcı ol ve sonra sürpriz hediyeler senin olsun! Benide bir görürsünüz kazandıktan sonra, o kadar bilgi verdik şimdi :)
Etkinliğe katılmayı unutmayın!
ZULA oynamak farkındalıktır.

Zula Nedir?

Zula Türk Yapımı ilk ve tek MMOFPS oyunudur. Oyunu Lokum Games yayınlayıp, MadByte Games tarafından geliştirilmektedir. Açık Beta sürümü 22 Ekim 2015 'de çıkan oyunun oynanma sınırı +15 'dir. Ama bu yasağa uyan çok az kişi var. Oyunda Türkiye'nin ve dünyanın değişik yerlerinden güzel haritalar var. Oyunun grafik modu 'da gerçekçiliğe çok yakın. Bir sıkıntı var o da oyun çok para istiyor. Oyunun 1 Ocak 2018 tarihinde steam Sürümü olan Zula Online steam'da oyuncuya sunuldu. Oyunun birçok plartform 'dan değişik fanları var. Türklerin internet'de gurur duyacağı şeylerden birisi olabilir bu proje. Oyun ne kadar gelişmiş duruyorsa dursun, geliştirilmeye ihtiyacı olduğunu söylememek mümkün değil. Oyunun hack kullanımına çözüm bulmak için her türlü yolu denerse denesin oyunda hala hack bulmak mümkün. Bende oyunu bir süre önce oynuyordum fakat hack kullanımından dolayı canım sıkıldı ve oyunu bırakmıştım. Oyuna yeni gelen REKABETÇİ modu ve Çin Bahçeleri haritası tutar gibi gözüküyor. Oyunu oynamanız gerektiğini söyleyebilirim. He birde modlar'dan bahsedelim. Oyun'da 6 adet oyun modu bulunuyor bunlar; Sabotaj, Rekabetçi (BETA), Sancak Savaşı, Kartopu Savaşı, Ölüm Maçı'dır.
Benim beğendiğim iyi mod ''Rekabetçi'' modu. Unutmayın! Oyun hayatınızın bir parçası değildir! Oyun hayatınızdan biraz daha zevk almak için uğraştığınız bir şeydir! Anlatmak istediğim şu;
Oyun oynarken çok kapılmayın, oyun geçici, hayat sizinle gelen bir şeydir.

Ayraç.png

Konumu okuduğunuz için teşekkürler!

Bir sonraki konumda görüşmek üzere!

Konu güncel.