Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Yeni profil mesajları

rocket leaguede profil fotonu görünce duygulandım böyle bir site olduğunu bana hatırlattın :D
En iyi cevaplar mı sıfırlandı niye öyle? :D
  • Beğen
Reactions: LifeMCServer
LifeMCServer
LifeMCServer
Sorma, yeni sisteme geçmişler 80'e yakın en iyi cevap gitti. Tekrar eski mesajları araştırıp tekrar kasasım da hiç yok. Gerçi zaten sanırım artık upvote'a göre seçiliyor en iyi cevap.
HypnosEmo
HypnosEmo
Deyip 21 En İyi Cevap kasmak :D
LifeMCServer
LifeMCServer
Artı oyların ve en iyi cevapların toplamı olarak gözüküyor sanırım, forumları takip ettiğim için bildirim geliyor otomatik bende bakıyorum bildiğim bir şey ise yardım ediyorum sonrasında yetkililer en iyi cevap seçerse seçiyor.
Ek Bilgi:
Sword Art Online: Alicization - War of Underworld'un 3 parçadan oluşacağı söylenmektedir ve 48 ile 52 bölüm arasında bir bölüm sayısı ile SAO serisini tamamlayacaktır.
https://cdn.**************/attachments/537280053332148235/606848274841731083/original.gif2019 Animelerinden olan Choujin Koukousei-tachi'nin yeni bölümleri her Pazar günü gelecektir.

Ayrıca Sword Art Online: Alicization - War of Underworld'un yeni bölümleri her Cumartesi günü gelecektir.