grkmkprl

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• koordinatı aldık servere girdik ama serverde komut blok ları yok tu
    grkmkprl
    grkmkprl
    Komut blokları false olabilir server.properetieste. Ve doğru sürümde kurduğunuzdan emin olun.
    Single player da hiç sorun çıkmadan oynadım ama server da hep farklı yerdeler de doğuyoruz ve ya komut blokları çalışmıyor sebebi nedir ? ya da multiplayer için uygun değil midir (emeğinize sağlık ^^)
    grkmkprl
    grkmkprl
    Haritalar single uyumludur. Sunucu açınca farklı yerde doğma problemi için çözüm: Single girip spawn koordinatını alın ve sunucuda o koordinata ışınlanın.
    YASSI KAYA KÖYÜNÜN AÇIĞINI BULDUM GAMEMOD 1 E GEÇTİM VE GEZDİM İNANMAZSANIZ FACEBOOKTAN VİDEO ATACAĞIM
    M
    MetaichoTR
    facebook adresine ulaşamadım söylersen atarım
    grkmkprl
    grkmkprl
    fb.com/gorkemm adresinden ulaşabilirsin.
    RAbi Facebook’tan gorkem4 yazıyorum adam çıkmıyor bana yardım et nolur ilk korku haritamı yapıcam
    B
    BayGck
    Facebook Berkay Mertek Sen ekle nolur yardım et
    merhaba seninle bir korku haritası yapalım mı ben tek başıma başladım ama nasıl sen konuşma ekledin ve müzik ekledin
    merhaba seninle bir korku haritası yapalım mı ben tek başıma başladım ama nasıl sen konuşma ekledin ve müzik ekledin
    grkmkprl
    grkmkprl
    facebooktan mesaj atarsan yardımcı olurum dostum
    merhaba bi sorum olacak acaba texture packe müzik nasil eklendiğini söyleyebilir misin dünden beri uğraşıyorum fakat yapamadım haritama eklemek istiyorum senin Max Payne haritanda ses eklediğini gördüm cok hoşuma gitti :ha:
    grkmkprl
    grkmkprl
    yaptığım ilk seri hapisten kaçıştı amatörce ve komut bloğu azdı ve ek olarak şeytanın sesleri var onu görmüştün zaten max payne part 1 chapter1 metro mapı büyük ihtimal hatta kesin yarın yayınlıyorum güzel bir iş çıkardığımı düşünüyorum bakalım ama indirme sayısı 20 30 olunca insanın hevesi kırılıyor hiç tutmadı o yüzden bu maptada böyle olursa malesef devam etmeyi düşünmüyorum indirme çok az çünkü
    DareDevil1
    DareDevil1
    Doğru söylüyosun max payne haritanı çok beğenmeme rağmen çok az yorum vardı :D neyse yarın çıkacağına sevindim max paynenin 2. bölümünün umarım bu bölümü tutar
    grkmkprl
    grkmkprl
    bende öyle umuyorum ilk map kısaydı baya belkide sadece o haritayla sınırlı kalıcağını düşündükleri için fazla ilgi görmemiş olabilir
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…