ByNovem

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• 2012 Yıllarında attığım son oyuncu hunger gamesi aklıma getirdin Novem.
    ByNovem
    ByNovem
    Easter egg vardı her haritada ben koymuştum.
    EfeOyunda
    EfeOyunda
    Kral okçu kiti ile patlattığım yerlerden bir tanesiydi ama hangi mapti hatırlamıyorum sarkıntılı bir map vardı birde buzlu :D
    EfeOyunda
    EfeOyunda
    DonduranAteş admin ile takım oluyorduk sürekli :D
    Devrim Bey Sizin Gibi Kozmik Silahlara Çok İlgim Var Discorddan Ekler Misiniz Bu işin Üstadı Olan Sizle Konuşmayı Çok İsterim OnlyEnes#1421 Discordum Eklerseniz Çok Mutlu Olurum
    xSkyLake
    xSkyLake
    FunnyWalrus dostum bende çok ilgileniyorum biliyor muydun?
    Cevap için biraz geç :D
    Bana bilmem kaç yılında gönderdiğin videoyu sana iade ediyorum:
    ByNovem
    ByNovem
    23 ekim 2012 de yollamışım 8 yıl geçmiş be
    • İlginç
    Reactions: Speaw
    Bende Sürekli SonOyuncu'ya Girdiğimde İlk Önce ByNovem Creativdemi Diye Merak Ediyorum. ByNovem'in Yaptığı Mjolnir En Çok İlgimi Çeken Şey. Creativde ByNovem'den Sonra Mjolnir Spawnda'mı Diye Bakardım Eskiden, O Kadar Güzel Bir Şeyki Mjolnir Hayatım Boyunca Böyle Bir Plugin veya Skript Görmedim. Bir Gün Görürüz İnşallah ByNovem Kullanırken :)
    Devrim abi seni ilk gördüğümde 15 yaşında sanardım profiline baktım 24 yaşındaymışsın benden 12 yaş büyükmüşsün xd bu arada abi sen niye steve skininden nefret ediyorsun onu çözmüş değilim xdsfdfsdfdsf
    ByNovem
    ByNovem
    yaşım 22 de orada biraz abartı girmiştim steveler kötüdür
    SonOyuncu'ya o kadar giriyorum, her girdiğimde de Creative'e gidiyorum belki ordasındır diye ama hiç karşılaşmadım :( Eklermisin bi ara senle konuşmak isterim lütfen Discord: Arda#5524
    ByNovem
    ByNovem
    Olur tabii
    ArdbyK
    ArdbyK
    Discord'um değişmiş kusura bakma :( Yeni discord'um Arda#5203 . Eklermisin bir ara konuşalım lütfen.
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…