Prefer

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• Evet değerli dostlar mutlu yıllar... Ara sıra minecraft oynama perilerim hala geldiği için sunucu açmayı düşünüyorum. Eski AxiTR hatırlayanlar var mıdır bilemem 1.3.2 zamanları gibi. Ben finansal olarak yardımcı olacağım, aradığım ortakta pluginlerden ve sunucuyu nereden açmalıyım vs. bu bilgileri arıyorum. Bana ulaş ortağım!!!!

◉ Dekat (100 puan)​

Forumdaki onuncu yılınız, nice on yıllara!

Bir dilek hakkım olsa... 10 sene önce ki sunucuların tekrar açılmasını isterdim, çok özledim...
    ne bu? yeni mi çıktı. "HİLELİ OPFACTİON"
    Bernard
    Bernard
    Hileli emek ultra opfaction skyblock 10 numara sistemler /hardfly /admin /alım
    nası gidiyo hayat? Ben barista olma yollarında ilerliyorum... Bulaşıkcıyım şu an.
    sıkılmayıp yılmayıp bıkmayıp yok kapalı beta yakında yok sunucu yakında yok yan yattı çamura battı sıkılmadan devam ediyosunuz eskiden de böyleydi bura bi tane istediğim gibi sunucu açılmadı hiç mi insan geldiği yeri özlemez jenerasyona/popüler kültüre ısrarla devam etmek ister..
    everyone emek sw diyip lapis edit vs. koyuyor... Nerde eski axitr sunucuları... Lütfen biri /warp oduncu olan bi sunucu açsın da odun kırarak para kasıp elmas alıp elmas set yapmaya çalışalım, level kasmak için /warp mobarena komudunu kullanalım... Lütfen, hasretim bunlara... Üzerinden çok geçti bu günlerin...
    Seni bir yerden tanıyor gibiyim. Daha önce hiç muhabbetimiz oldu mu?
    Prefer
    Prefer
    Bilemedim ki başka nick ile dolaştın mı?
    DIO
    DIO
    Eski nickim Bestia idi.
    Prefer
    Prefer
    Hatırlar gibiyim, çok geçti o günlerin üzerinden. Atıma binip gittim ben...
    • Beğen
    Reactions: DIO
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…