AxiTRBilisim

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• Ah, dönebilsem keşke eski minecraft zamanlarına.
    Xen gezegeni gibisin, herkes senin iyi taraflarını görmüyor.
    Ilk serverlerin
    iMunTu
    iMunTu
    Ah, dönebilsem keşke eski minecraft zamanlarına.
    Xen gezegeni gibisin, herkes senin iyi taraflarını görmeyip dalıyor akılsızca.
    Ilk göz ağrımızsın, unutulmaz o güzel harita.
    Türkiye'de seni bilmeyen, yoktur herhalde.
    gerisini getiremedim hakkını helal et sjksjdjsd
    Forum üzerinden kendi resminiz yerine şirket logosunu koyarsanız bence daha iyi olabilir düşünüyorum hayırlı işler.
    Selamün Aleyküm İyi Gunler Geçengün Bungeecord Çalışıodu Reload Çekim Dedim Restarta Tıkladım Bida Açilmadi Bu sorun neden oluo sunucularım nerdeyse hatasız kapanıo
    StRoNgArD
    StRoNgArD
    1-5 gün boyunca açilmiyor neden Normal Pluginsiz sıfır Olan sunucudada aynı sorunu yaşıyorum 3-4 gündür bungeecord çalışmıyor neden yeni bungee cord aldım kurcalamadan çalıştırmayı denedim çalışmadı destek talebi açtım nedeni ne yardım ederseniz sevinirim hizmetinizden çok memnunum ama neden böle bişi oldu
    AxiTRBilisim
    AxiTRBilisim
    önce alt sunucuları açacaksınız sonra bungeecordu açmanız gereklidir eğer açılmıyorsa alt sunucularda sorun vardır
    Selamlar Güzel İnsan ben ve arkadaşlarım (10 kişi) AxiTRBilisim'den minecraft oynayacağız da sunucu alayım diyoruz.. Ama emin olamadım saçma postları gördüm birde sana sormak istedim herhangi bir sorun yaşamamız muhtemel mi acaba ?
    AxiTRBilisim
    AxiTRBilisim
    muhtemel almayınız iyi günler dilerim
    Sayılı gün çabuk geçer yiğit abi.
    NeonZone
    NeonZone
    keşke susturulmasaydınız.
    "#Kışkırtmak, Huzursuzluk çıkartmak, Provoke Etmek, Ayaklanma Başlatmak"
    Eğer haksız yere uyarı yediğinizi düşünüyorsanız Forum Destek kısmına konu açarak bunu dile getirebilirsiniz.
    şöyle bir şey daha var normal sizin domaininzden de girilmiyor arada böyle şeyler oluyor forumda ss leri falan var
    AxiTRBilisim
    AxiTRBilisim
    özelden yazınız ama burdanda söyliyim domaini silin kayıdı tekrar oluşturun srv yi yönlendirin 5 saat içinde dns ler aktif olur
    Merhabalar bir sıkıntım var. bazı oyuncularım giremiyor başka sunucuya yönlendiriyor relax network diye. yardım eder misiniz domainle alakası yok. domain aldım yeni ns leri bağladım hala başka sunucuya yönlendiriyor. pluginlerle de alakası yok arada düzeliyor tickette attım
    AxiTRBilisim
    AxiTRBilisim
    domaine srv kaydı girmemişsiniz srv yönlendirmesi oluşturunuz
    Abi hayalım seninle konusmak sunucular hakkında axıtr hakkında senın hakkında bunu gerceklestırebılrmısın
    Firmanızı kutluyorum, çok başarılı bir firmasınız. Desteğe hemen cevap geldi ve sorunuma çözüm bulundu. Kutluyorum Yiğit abi.
    AxiTRBilisim
    AxiTRBilisim
    malesef hala yazılı desteğimiz bize göre çok çok yavaş ve etkin olamamaktadır bunun sebebi gelen flood talepler amansız istekler ve panel videosunu izlememe sorunsalı telefondan 7/24 gece 3-4 hiç farketmez daha hızlı şekilde bilgi alabilirsiniz tel çağrılarını mevcut kapasiteye göre cevaplamaktayız cevaplıyamadıklarımıza geri dönüş yapmaktayız
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…