İnfumia'in en iyi cevapları

1. İnfumia

Yardım! Sunucumda isteğim dışında mesajlar engelleniyor Sorun ne kaynaklı olabilir?

Sunucunuz Survival ve eklentilerinizin arasında griefprevention mevcutsa, config dosyasının içerisinde Spam ile alakalı bir kısım mevcut. Oradaki ayarlamaları kaptarak, bu sorunu kökten çözebilirsiniz.
  2. İnfumia

Onaylı Tanıtım Global Market 1.13.2 uyumlu sürümü varmı veya benzer bir plugin varmı

İstisnasız her eklenti paketinde olan ve bizimde kullandığımız spigotmc.org/resources/crazy-auctions.25219/ Alternatif - 1 spigotmc.org/resources/auctionhouse.61836/ Herhangi bir sorunda yazıp ulaşabilirsiniz.
  3. İnfumia

Crash ÇÖZÜLDÜ

Buradaki video işini görecektir. Sürümle alakalı olacağını sanmıyorum. 5.2 Sürümünü kullanma yeterlidir.
  4. İnfumia

Yardım Tab nerden editlenir

Muhtemelen TitleManager adlı eklenti mevcuttur. Oradan ayarlayabilirsin. Yoksa bana listeni at, hangisinden yapacağını ileteyim.
  5. İnfumia

Yardım cratesplus kasa içeriğini düzenleyemiyorum

Oyun içerisinden düzenlemek yerine eklentinin chest kısmıydı yanlış hatırlamıyorsam sandıkların olduğu. Oradan daha güzel bir şekilde editlemesini yapabilirsin. Yapamadığın taktirde DM olarak ulaşırsan yardımcı oluruz.