Sukela'in en iyi cevapları

1. Sukela

İstek Creative rütbe

Group manager ile rütbeleri oluşturun ve istediğiniz yetkileri rütbelere ekleyin. Koyulan blok sayısına göre rank atlama için skript gerekecektir forumlarda arayabilirsiniz, bulamazsanız Skript bölümünde istekte bulunabilirsiniz.
  2. Sukela

Yardım plotsquared

Alternatif bir sürüm denerseniz sorununuz çözülecektir muhtemelen, pluginin sunucu sürümü ile uyumuna dikkat edin.
  3. Sukela

Yardım 1.15, 1.15.2 Siyah blok sorunu (Black Block Problem) Sadece sandıklar gözüküyor

O zaman ekran kartı driverlarını güncelle çözüleceğini umuyorum.
  4. Sukela

Yardım Ender Dragon Bug

Singleplayer'da yapıyorsanız sizle alakalı bir durum yok, ancak multiplayer sunucunuzda yapıyorsanız sunucu ayarlarınızı ve pluginlerinizi gözden geçirin, engelleyen bir plugin veya ayar olabilir.
  5. Sukela

Yardım faction server pvp sorunu

Sunucunuza eklediğiniz pluginleri ve skriptleri kontrol edin, ufak ayar değişiklikleri ile durumu düzeltebilirsiniz.
  6. Sukela

Yardım BungeeCord için sorunlarım var

Her sunucunun dosyası ayrı olur, BungeeCord'un dosyası da ayrıdır. Buraya tıklayarak aradığınızın cevabı bulabilirsiniz. :) Aradığınız her şeyi forumda ufak aramalarla bulabilirsiniz.
  7. Sukela

İstek ejderha eventi

Bu eklenti işinize yarayabilir :)
  8. Sukela

Yardım Mincraft Dünyam Gözükmüyor

Saves klasöründen CTRL+X yapıp masaüstüne gelip CTRL+V yap, ardından oyunu aç yeni bir dünya oluştur ve kapat. Masaüstüne attığın dünyanı CTRL+X yap sonra SAVES klasörünün içine gelip CTRL+V yap oyunu başlat.
  9. Sukela

Yardım CS-GO karakterlere bakınca kasma sorunu (yardım lütfen)

Oyun dosyalarınızı doğrulamayı deneyin, muhtemelen dosyalarla ilgili bir sorun var. Bu çözüm olmazsa oyunu silin ve tekrar yükleyin.
  10. Sukela

İstek SkyWars ve BedWars için ateş topu ile zıplama plugini

Aradığınızın bu olduğunu ümit ediyorum. :)) https://www.spigotmc.org/resources/throwable-fireballs.59566/
  11. Sukela

Yardım Fifa 19 Bilgisayarım Kaldırır mı?

Minimum sistem gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 – 64-Bit İşlemci: Core i3-2100 @ 3.1GHz veya AMD Phenom II X4 965 @ 3.4 GHz Bellek: 8 GB Disk Sürücüsü: Yalnızca kurulumda DVD ROM gerekir HDD: En az 50 GB boş alan Ekran Kartı: NVIDIA GTX 460 1GB veya AMD Radeon R7 260 DirectX...
  12. Sukela

Yardım Blok seviyelerini gösterme skripti aternos

@Leursed isimli arkadaşın yazdığı bir skript on command "blokbilgi": cancel event BlokBilgi(player) function BlokBilgi(p : player): open virtual chest with size 3 named " &d&lBlok Bilgi" to {_p} make gui slot integers between 0 and 26 of {_p} with black stained glass...
  13. Sukela

Yardım multi mc de forge hatası

Forge'u kendi sitesinden kurmadıysanız bu tarz sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. %appdata%'ya girip .minecraft'a girin adından Versions klasörünün içinde bulunan forge sürümünü silin ve verdiğim linkten indirdiğiniz forge'un kurulumunu yapın. Installer olduğu için sadece çift tıklayarak açmanız...
  14. Sukela

İstek OPSkyblock plugin paketi , paralı parasız fark etmez.

Minecraft Plugin Paketi Bölümünden aradığınız paketi ufak bir araştırma ile bulacağınıza eminim veya sağ üstteki büyütece basarak kolayca arama yapabilirsiniz, iyi forumlar. :) İlginizi çekerse ; 1- Ekin Yıldız OPSkyblock Plugin Paketi 2020 (1.8 - 1.16) + BEDAVA HARİTA 2- Minecraft ULTRA OP...
  15. Sukela

Yardım FPS Sınırı

Driverlarınızı güncelleyin, ardından oyun ayarlarınızı kontrol edin. Sorununuz büyük ihtimal çözülecektir. Windows 7 kullanıyorsanız, Minecraft FPS Artışı (Kendi buluşum) bu konumu inceleyip aynı yöntemleri maç başladıktan sonra LOL için (veya başka bir oyun için) uygulayabilirsiniz.