01selim kullanıcısının son içeriği

1. 01selim

PARSED Zor Skyblock Sunucusu | Kapatıldı

Konu tasarımı en az server kadar güzel olmuş sabırsızlıkla bekliyoruz :D
  2. 01selim

MMORPG (TAŞ CRAFT) TexturePack Yapımcısı Arıyor!

En geç 1 ay içinde açılacak olan serverimiz Taş Craft MMORPG serverimiz için bir texture pack yapımcısı arıyoruz! 300 Kişilik açacağımız serverde 16 gb ram olucak ve sağlam bir texture pack e ihtiyacımız var Kurmuş olduğumuz server Metin2 den özenilmiş mapları metin2 ye benzetilmiştir Haliyle...
  3. 01selim

TaşCraft MMORPG Sunucuya Builder / Skriptter Alımı

Merhaba Sunucu Daha öncesinde Faction, Skyblock ve minigameslerle birlikte hub bir sunucuydu tatil bitince kapatılmıştı Şimdi tekrardan sunucuyu kurmaya karar verdik şuanda yanlızım herhangi bir ortağım yok. Builderinde Skriptter inde fazla yapacağı iş yok arkadaşlar 2 boss mapıyla 1 tane arena...
  4. 01selim

Kırınca geri gelsin

Merhaba küçük bir sistem yapmak istiyorum oyuncuların kırabileceği odun var odunu ben koyduktan sonra yere o dun a bakarak /odunayarla yazıcam ve onay mesajı gelicek ardından oyuncu odunu kırdığıno odun normal bir şekilde yere düşücek o hemen o dunun yerine aynı odun koyulucak yani oyuncu...
  5. 01selim

MMORPG Sunucuya Skriptter Alımı

Sunucu şu an Yapım Aşamasında bitişine az kaldı 1 2 yapılması gerekn skripttler var server açıldığında seçtiğim kişi admin olacak ilgili kişiler skype adresim : selim19977
  6. 01selim

Play.TasCraft.Com OP SkyBlock > FULL PVP > Faction

Spawn dan kastın lobiyse lobi Alıntı Ama SkyBLockdan Bahsediyorsan Onu kendimiz yatık ve bize ait olmayanlarıde tek tek değiştiricez
  7. 01selim

Yorumun İçin Teşekkür Ederim Eklenti Olarak 2 3 tane Bahsedilmiş Demişsin Çoğaltıpda Canınızı Sıkmak İstemedim Ordada Belirttim Zaten Gerekirse Yinede Yazarım Buildler Geçiçi Şu An Da Yenisi Yapılacak
  8. 01selim

Merhaba Ben Selim Kirazlıoğlu 9 Aydır SkyBlock Sunucusu Yönetiyorduk Artık Gelişmenin Vaktide Gelmişti Bizde Farklı Bir Hostingle Hücümüze Hüç Katmaya Karar Verdik Ve Faction / PVP ekledik tabi bunun yanısıra Lobi ve Çakma Lobide Bulunmakta Hepsinin Toplam Ram i 24 GB ! Faction Sunucusu Şu An...
  9. 01selim

JeagerTurk İfşa ve Sunucu Çökertme Bugı Çözümü

İllegal yoldan para kazanmaya çalışan insanlar kendilerini gelişme yolunda varsayarken eşsiz bir çukurda olduklarının farkında olmazlar 1 sattın 2 sattın ama bu sefer sert kayaya çarptın benimde eklemek istediğim bir fotoraf var
  10. 01selim

> Taş Craft OP SkyBlock >/ Hediye Demir Spawner \<

Konu Tasarımım iyi Olmadığı Söylene Bilir Yorumun İçin Teşekkür Ederim
  11. 01selim

Yorumun için teşekkürler
  12. 01selim

Konu Güncellenmiştir Teşekkürler
  13. 01selim

Sunucudaki ram dolayısıyla fazla plugin yüklemeyip sunucuyu yormamak istedim o yüzden pasif durumdadır Güncel tutalım lütfen
  14. 01selim

1 saat aktif kalma

oyuna yeni başlayanlara elmas vermek istiyorum ama sadece 1 kerelik yani oyncu oyuna başladı 1 kere elmas alıcak birdaha alamıcak sistemin şöyle işlemesini istiyorum oyuncu oyunu girdikten sonra 1 saat bekliyecek 1 saat sorna sistem otomatik bir şeykilde ona elmas vericek ( birdaha vermicek alsa...
  15. 01selim

değerli yorumlar için teşekkürler ilkde sunucuyu sky kurmuştum oyuncular isteyince de onları eklemiştim bilemedim eklesem orayada kabul olurmuki