1DENİZ kullanıcısının son içeriği

1. 1DENİZ

yok

Gençlik bitmiş.
  2. 1DENİZ

Yardım Minecraft MOTD sorunu

Essentials.motd permini vermen gerek. Hub sunucu değil isen, authme klasöründeki welcome içerisine motd mesajlarını girmelisin, çunku essentials girer girmez yazıyor
  3. 1DENİZ

Film Avengers: Endgame, Avatar'ı Geçti!

Yanlız değilsin
  4. 1DENİZ

Yardım Groupmanager eror.log hatası veriyor

groups.yml atarmısın
  5. 1DENİZ

Yardım Groupmanager eror.log hatası veriyor

plugins\GroupManager\worlds\world\groups.yml içinde iki tane VIP rankı var aynı adda
  6. 1DENİZ

En Sevdiğiniz ForumGamer Yetkilisi | Yetkilileri

Kesinlikle @1DENİZ
  7. 1DENİZ

Hypixel Dünya Rekoru Kırdı! - 65.000 Oyuncu

Youtub ve skybloğun etkisi oldu diye düşünüyorum Umarım dahada iyi olurda Türkiyedede aktiflik artar
  8. 1DENİZ

Kit Skripti Lazım Acil

Kabul et
  9. 1DENİZ

Kit Skripti Lazım Acil

Skript bende kullanıyorum aktiflik süresi kit süresi gibi işler için iyi olmadığını biliyorum arkadaşada Plugin var ise plugin kullanmasını önerdim Skripti gömmek istesem skript kolaylık sağlar demezdim.
  10. 1DENİZ

Kit Skripti Lazım Acil

Ön yargı ? Bilgi sahibi olmadığın konuda fikir sahibi olma. Cem Yılmaz iyi demiş, Aklı yok fikri var
  11. 1DENİZ

Kit Skripti Lazım Acil

Sana saçma gelen senin saçmalığındır. Javayla performans kazanabilirsin Skript ile kolaylık javaya göre daha az performans alabilirsin bunu idrak etmiyorsan skript ile istediğini yapmakta özgürsün
  12. 1DENİZ

Kit Skripti Lazım Acil

Kit sistemi için bir plugin var ise plugin kullanmanız sunucunuz açısından performanslı olucaktır. Performans sorun değil skript olsun yeterli diyorsan kullanabilirsin. Alt kısımdaki konuya bakmanı öneririm, https://forum.gamer.com.tr/konu/skript-vs-java-performans-karşılaştırması.336432/...
  13. 1DENİZ

Kit Skripti Lazım Acil

Her kit ve her oyuncu için süre tutan bir sistem Skript ile yapılmamalıdır, timings raporlarını dikkatli incelersen skript'te süre sisteminin gecikmeye neden olduğunu görürsün.
  14. 1DENİZ

Kit Skripti Lazım Acil

Bu metin java yazın diye yapılmadı ki yapabiliyorsanız ne mutlu size, mümkün olduğu kadar büyük işlemlerde java kullanmanızı önermek amacıyla yazıldı Boş konuşmaya meraklısın bellki konuyu uzatma java = performans skript = kolaylık ve performans kaybı
  15. 1DENİZ

Kit Skripti Lazım Acil

Kendi kendinle çelişiyorsun, sen daha aktifsin ve daha fazla zaman ayrıyorsun ki tagın var bide kendi özelliğini başkasına yüklüyorsun Hala anlayamıyorsun, Skript = sk içerisindeki kodları javanın anlayabileceği işlemlere dönüştürmek Java = direkt işlem