46_DOTG kullanıcısının son içeriği

1. 46_DOTG

[ EquilibriumNetwork ] - ALIMLAR BAŞLADI - [ OP SKYBLOCK ] - HERGÜN EVENT - [ Güncellemeler ]

EquilibriumNetwork Sunucumuz OP Skyblock Olmak üzere açılmıştır Sunucumuzada Yetkiyi Hak Eden Kişilere Vermek İstiyoruz Sunucumuz AKTİF Şuanda ! NOT : Formu Doldurmak Zorunludur Dikkat ! ! İP : EquilibriumNW.Batihost.com IP : 37.123.99.229 Skripter Alım Formu Ad [ ZORUNLU ] : Soyad [...
  2. 46_DOTG

[ EquilibriumNetwork ] - ALIMLAR BAŞLADI - [ OP SKYBLOCK ] - HERGÜN EVENT - [ Güncellemeler ]

EquilibriumNetwork Sunucumuz OP Skyblock Olmak üzere açılmıştır Sunucumuzada Yetkiyi Hak Eden Kişilere Vermek İstiyoruz Sunucumuz AKTİF Şuanda ! NOT : Formu Doldurmak Zorunludur Dikkat ! ! İP : EquilibriumNW.Batihost.com IP : 37.123.99.229 Skripter Alım Formu Ad [ ZORUNLU ] : Soyad [...
  3. 46_DOTG

EquilibriumNetwork | Skripter , Builder | Alımlar Başladı | OP SKYBLOCK | LAGSIZ BİR SUNUCU İÇİN ! | E N W

EquilibriumNetwork BUİLDER AD : SOYAD : YAŞ : DİSCORD : MİKROFON VARMI : YAPTIGIN BUİLD RESMİ 2 TANE : OYUN ADIN : KENDİNİ TANI KISA VE ÖZ SKRİPTER AD : SOYAD : YAŞ : DİSCORD : MİKROFON VARMI : YAPTIGIN SKRİPT 2 TANE : OYUN ADIN : KENDİNİ TANI KISA VE ÖZ DİSCORD ADRESİMİZ ...
  4. 46_DOTG

Skripter , Builder Alımları Başladı !

⇤⇥ > İletişim Bilgileri İletişim için bize; Discord : https://**********/mpBy8Ht adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz. > Başvuru Formu Ad/Soyad; Yaş; İletişim adresi [discord] > Ekibimizde Alım Yapılacak Bölümler Ekibimizi aşağıda olacak alım yapılacak bölümlerden oluşturacağız. Bölümler; ➸...
  5. 46_DOTG

EquilibriumNetwork Skripter Builder Alımları Başladı !

EquilibriumNetwork Herkese Merhaba Ben Sunucu Sahibi Yani Ozan Oyun Adım CaptainHellFire Olarak Biliniyorum Sunucu Açma Kararı Aldık Arkadaşımla Ondan Dolayı Çok Acilen 2 Skripter , 2 Builder Alımı Vardır Geriye Kalan Mod ve Rehber Alımı Sunucu Açılınca Alınacaktır ! Sunucu Ne Zaman Açılır ...
  6. 46_DOTG

[Aranıyor] Discord Üzerinden Büyük Bir Skripter ve Pluginer Topluyoruz | Discord Açıklamada ! :)

Discord Adresi Olan ve Mikrafonu Olan Kişiler Katılsın ! Ben CaptainHellFire Yani Ozan Sunucu Açmayı Düşünüyorum Sunucumda Özel Skriptlerin ve Pluginlerin Olmasını İstiyorum Yeni Bir Sunucu Devri Açmayı Düşünüyorum Sunucumuz Skyblock Üzerinden Açılacaktır ! Pluginerlik ve Skripter Bilgisi Olan...
  7. 46_DOTG

KasabaNetwork | Pluginer,Skripter,Builder Aranıyor!

DOTG#9265 DİSCORD ADRESİMDEN EKLEYİN SKYBLOCK VE HUB PLUGİN PAKETİ ÇOK YAPTIM
  8. 46_DOTG

NightCoreNW 8GB Ram'li Sunucum İçin Her Türlü Alımlar Vardır | Admin | Moderatör | Builder | Pluginer |

*1. SORU : Adınız Nedir: Ozan İnce *2.SORU : Yaşınız Kaçtır: 15 3.SORU : Telefon Numaranız (Şart Değil) : özelden veririm *4.SORU : Okulunuz Kaçta Bitiyor: okulum yok *5.SORU : Maddi destek sağlayabilirmisiniz : (Alımlara buna göre karar verilecektir) 15 20 falan *6.SORU : DİSCORD ADRESİNİZ EN...
  9. 46_DOTG

Türkiye Lokasyonlu Yeni HUB Sunucumuza Ekip Topluyoruz Sende Aramıza KATIL | CRAFT STREC

AŞIRI YALAN AĞIR GELİR ÇOK FAZLA SÖYLEME BENDEN SÖYLEMESİ !
  10. 46_DOTG

Türkiye Lokasyonlu Yeni HUB Sunucumuza Ekip Topluyoruz Sende Aramıza KATIL | CRAFT STREC

MALESEF BİR DİĞERKİ SEFER İNŞALLAH KAZANIRSIN DOSTUM ÜZGÜNÜM ALINMADIN !
  11. 46_DOTG

Profesyönel Mimar Alımı / LifeTurk / 16 GB / OP Factions / ALIM HALA DEVAM EDİYOR

Adın: Ozan Yaş : 15 Soyadın : İnce Tecrüben : Baya iyi VoxelSniper Bilgin : var bilgim Bize birkaç VoxelSniper komutu Söyler misin : /b e smoot GİBİ GİBİ Copy Paste Bilgin : var Duvar Tasarım Bilgin : var İç Mimarlık Bilgin : var Cep Telefonun Var Mı : var Discord Adresin : var Yaptigin...
  12. 46_DOTG

CraftStrec Sunucumuzun Farkı Diğer Sunuculardan Daha Kaliteli Bir Ortam Olması ve Hile Türlü Kötü Kullanımların Sürekli Olarak Kapatılması Üzerine Kurulacak Bir Sunucu Olmaya Çalışacaktır Sunucumuzun En iyi ve Büyük Sunuculara Kafa Tutuması için Sağlam Kadrolu Bir Ekip Topluyoruz... Sunucu...