50TKK50 kullanıcısının son içeriği

1. 5

Chest Command ACİL YARDIM

Arkadaşlar bi warp menüsü yaptım bi türlü çalıştıramadım sinirlerim bozuldu bildiğim her yolu denedim " Invalid YAML configuration for the menu "warp.yml". Please look at the error above, or use an online YAML parser (google is your friend). " bu hatayı alıyorum lütfen yardım edin...
  2. 5

[İSTEK] standart rütbe

Varsa elinizde yapılı hali paylaşırsanız çok memnun olurum economy kullanıyoruz svde bu alttaki hata veriyor onu çözmemde yardımcı olabilecek varmı on skript enable: send "&8[&6Rankup&8]&fEklenti basariyla aktiflestirildi!" to console on skript disable: send...
  3. 5

[istek] Economy kullanan sv de skripte oyuncunun parasını tanıtma

başlıktada geçtiği üzere nasıl tanırım oyuncunun parasını skripte ? rank skripti yazıyorumda
  4. 5

Eşya düşürmeme !

bulunduysa link atarmısınız banada lazımda :D
  5. 5

Eşya düşürmeme !

pek bilgim yok ama envanterine 1 veya daha fazla item aldığında veya koyduğunda envanteri kaydetsin ölünce tekrar koysun (zırhın hasarı falan dolar) olmazmı böle ?
  6. 5

[yardım]sağtıkladığın itemin özellikleri

çok saol axel102 bunu oyuncudan remove larken ne yazcam ?
  7. 5

[yardım]sağtıkladığın itemin özellikleri

arkadaşlar on rightclick with a chest: bunu yapınca her türlü chest de sağ tıklayınca oluyo peki ben protection 5 basılı adı xxx olan bi cheste yapmasını nasıl sağlıycam
  8. 5

[yardım]fireball

çok saolun
  9. 5

[yardım]fireball

simplevipperks in bi özelliği varya /fireball yazınca baktığın yere fireball atıyo onun iteme adanmış halini yapmaya çalışıyorum sv de simplevipperks yüklü /fireball yazınca atmıycak elinde nether star varsa atcak tarzında bir şey kurgusunu şöle yaptım on command "/fireball": cancel event on...
  10. 5

[istek]kod dönüştürme

he ormandaki sethome sine gidebilmesi için /warp orman yazdıktan sonra home çekmesi lazım arsalarda falan çekerse Essentials home na gider doğru anladıysam
  11. 5

{İSTEK} | 15 Dakikada bir oto chatsilme ve Öldürme sayısı tab kısmında ismin yanında yazması?

bunun afk varyasyonunuda yaparmısınız /afk yazınca yanında afk yazsın on command /afk: trigger: set the player's tablist name to "%player% afk" tarzında bişi yaptımda olmadı
  12. 5

[istek]kod dönüştürme

set {%player%.ev} at player's location bunu yaparsak adam arsalardan /home yazdığında gidermi ormandaki eve ? gitmez gibi duruyoda