_Alecks_ kullanıcısının son içeriği

1. _Alecks_

Bir server 3x mimar 2xrehber 2mod alımları

Sunucunuz o kadar çöpki. oyuncular giremiyor.
  2. _Alecks_

Gel alıma

Evet, Ve birde... Alıma gelmek istemiyorum. Zaman kaybı olur ikimiz içinde :(
  3. _Alecks_

Gel alıma

Konuyla alakasız fakat. x zaten ks olarak okunuyor. Relaxcraft olması lazım :D
  4. _Alecks_

İstek Minecraft baktığın bloğun id sini bulma

Plugin türkçe olmamalı. Sorun yaratabilir.
  5. _Alecks_

Discord Bot Yapımı | Anlatıcı Alt Yapılı

Bence forum yetkilileri tarafından sabitlenmeli... şu an discord çağındayız nasıl olsa :)
  6. _Alecks_

Efsane Sunucu Geri Dönüyor! Lodos Gaming Yetkili Alımları Başvurusu (Admin, Moderatör, Mimar, Rehber) TÜRKİYE'DE BİR İLK! Devamı içeride...

Bütün yanlış anlaşılmalar konusunda üzgünüm. -"Burada zaten sizin böyle bir düşüncede olduğunuzu değil, sizin dışınızdaki insanların böyle bir düşünce ile başvuru formunu doldurduğunu belirtmek istedik." Burada gerçekten alınmıştım. Gerçekten ciddi bir şekilde anlama sorunlarımın olduğunu fark...
  7. _Alecks_

Minecraft preminum hesaplar hakkında bilgilendirme

Preminum... Konu bence ÖNEMLİ konulardan biri olmalı.
  8. _Alecks_

Reklam Sıkıntısı

Bu fotorafı görünce verdiğim tepki aynen buydu ... Gerçekten insan korkuyor.
  9. _Alecks_

Efsane Sunucu Geri Dönüyor! Lodos Gaming Yetkili Alımları Başvurusu (Admin, Moderatör, Mimar, Rehber) TÜRKİYE'DE BİR İLK! Devamı içeride...

Discord ismi ile pek bir şey oluncağını sanmıyorum. Discordun ayarlarıyla baya bir şey ayarlayabilirsin... Fakat... -Telefonla ise okulda eylencesine arayan çok insan biliyorum. Böyle çok acılar çektim. Troll için, kandırmak için vb herşeyi yapan insanlar var. Daha fazla bilgim yoktur. Fakat çok...
  10. _Alecks_

Arkadaşlarlar Sizde OpFaction Servermı Açayım Yoksa OpSkyblock'mu Seçimi Size Bırakıyorum

Öneri yapıyorum. Evet. Artık sunucu açmak bile deymediğini söylemek isterim. 5 Kuruşa deymesi için *ÖNÜNE GELEN VE SADECE ALIM İÇİN GELEN* ler deyil. İnsan gibi sunucuda takılıp size yardım etmeye çalışıp ve form dolduran kişilerin çalışmasını öneriyorum. Aksi taktirde zaman kaybıdan başka...
  11. _Alecks_

İstek Merhabalar ihtiyacım olan bir kaç tane plugin veya skript soruyorum yardım eder misiniz ?

Script i kendin yazabilir Yada bir scripter arayabilirsin. Çoğunlukla "Satıcı" tagıyla gezen kişiler var bu forumda. Bir uzman vb bulabilirsen ona yaptırabilirsin. Serverinde yetki vb isteyeceklerini de sanmam fakat Para isteyecekleri kesin.
  12. _Alecks_

Battle of Heroes Ekip Arkadaşlarını Arıyor

Sunucunuz yeterli güvenilirlikleri taşımıyor. Konunuz veya serverınız hakkında daha fazla bilgi yazmanızı öneriyorum.
  13. _Alecks_

ForumGamerTR Rüzgar Türbüncüleri Derneği !

I will find you.... And I will kill you @PASCIA (You will understand)
  14. _Alecks_

minecraft skyblock server arıyorum+60 onlineli

Çok ünlü sunucu var onlara gitsene -.- Hypixel falan
  15. _Alecks_

Minecraft Survival Bölüm #3 HIZLI MADEN+HAYVAN TAŞIMAK

Güncelde FPS veya CPU zorlanabilir. Fakat modlar günceldir. 1.14 Gibi versiyonlarda hızlı gitmeyi vb düşünüyorsan bilgisayarı zorlayabilirsin bile. Ocean update sinden beri oyun pek iyi hissettirmiyor. 1.7.10 da Güncel deyil fakat klasik bir güzellik var. Klasik minecraft yani...
  16. _Alecks_

FuseguCraft.tk 10GB'Rame Sahip Bir Faction Sunucusuyuz Alımlarımız Bitmiştir. Buyur Sende Gel Ve Eğlencemize Katıl

Evet... Bir sunucu daha bir .... ayıp kelimelerle bile anlatılamicak bir şey. Orada anlatılmak istenen şey ise Euro 6 tl ve baya para kaybediyorsunuz anlamında bir şey var... Tabi akıl eksik olunca böyle oluyor :/ Yapacak bir şey yok. Ülkemiz böyleler yüzünden batıyor. İnsanlık denen birşeyden...
  17. _Alecks_

Hem Buildcraft yapmak istediğin büyük bir ev varsa ve blueprint i(indirilebiliyor... yada kendin oluşturabiliyorsun) onu robota yaptırabiliyorsun. Kendi 1 chunk yada daha fazla miktarda bir delik açabiliyorsun (zman alıyor... Fakat deyiyor.) Galacticcraft uzay ile alakalı. Uzaya falan...
  18. _Alecks_

1.14 DE pek güzel modlar yok. Yani 1.7.10 daha çok mod çağı denicek kadar fazla mod içeriyor ve.... Computer craft falan gereksiz modlar. Buildcraft,Galacticcraft,Industrialcraft(Beyin lazım),Mekanism varken :/
  19. _Alecks_

Vanillia minecraft yeterince keyif vermiyor... Bi modlu çeken olsa güzel olurdu :/
  20. _Alecks_

Pillager Köyü Bulmak için Keşfe Çıktım! - Minecraft Survival

Doğru söylemek gerekirse hiçyoktan güzel bir video olmuş. Facecam falan filan... Potansiyel var yani :D Fakat daha çok genç nüfus için çekilmiş tarzı videolar görüyorum. Caps lock daha çok Bağırmayı temsil eder. Pek video için uyumlu olmamış. Modlu minecrafta yönelmeli, başka ne bileyim...
  21. _Alecks_

Örneğin bu fotorafı da koymanız iyi olur. Konu hakkında minicik bir bilgi verip bizden telefon numarası vb çoğu şeyi istemek bir çeşit ... yanlış bir hareket. Telefon numarasıyla neler yapılabilir neler... Size güvenmemiz pek imkanlı deyil. Unutulmuş... Şu an herhangi bir bilgi bile yazmak...
  22. _Alecks_

Buradanda iletişime geçebilirsiniz.(Forum gamerdende...) Şuanda herhangi bir amacınız yokmuş gibi görünüyorsunuz. Buraya mesela proje hakkında daha çok bilgi sunulursa çok daha iyi olur. Oyuncu buna göre hareket eder....
  23. _Alecks_

Yardım Merdivenden cıkınca geri atıyor

lag? Singleplayerde lag tarzı bir şey olabiliyor fakat geri çekme olayı bir tek ya sunucularda yada yüklenmemiş bir chunk a girerseniz oluyor.
  24. _Alecks_

Yardım Minecraft Açınce PC Resleniyor !!!

1.Bilgisayar kaldıramıyordur. 2.Aşırı ısı... 3.Bilgisayar özellikleri ve Bilgisayarınız laptopmu? Soğutucu vb varmı?
  25. _Alecks_

Area 51 Baskın Fotoğrafları (51. Bölge)

Oraya girince kaç yıldız geliyor hocam?
  26. _Alecks_

Gine eksik bir konu daha... Sunucunun türünü yazmamışsınız... Örn : İlk faction yapmayı düşünüyoruz vb koymalısınız ki insan ona göre girsin bu işe....
  27. _Alecks_

İstek Bir rp sunucusu için yazı yazacak ve logo tasarlayacak takım arkadaşları arıyorum!

RP yani... Ne yani? Minecraft? Minecraftsa ne rpsi? Askeri vb birsürü çeşit var....
  28. _Alecks_

1.8 mi ? 1.14 mü ?

Multithread? Paramız :
  29. _Alecks_

SPD-3 Modpackimle Oynicak Arkadaş Ararım.

Merhaba. Kendi mod paketimle doğru düzgün bağımlı gibi oynicak bir arkadaş arıyorum. Bütün gün oturup hiçbirşey yapmayan deyil çalışkan bir arkadaş arıyorum. https://forum.gamer.com.tr/konu/spd-3-modpaketimle-geri-döndüm-resimli.408462/ Modpack im bu. Ve birde.... Gerekenler. -Serveri siz...
  30. _Alecks_

1.8 mi ? 1.14 mü ?

1.14.4 ehmm.. 1.14 Kötü. Ocean update dan sonra kötü bilgisayarlar bunu kaldıramıyor. 1.8 De ise hep aynı şeyler. şu an yani minecraftı keyifli yapıcak pek bir şey yok. Modlu dan başka pek bir şey keyif vermiyor. Buna bakarsak Millet 1.8(hacker sürümü diyebiliriz. Çok hacker var. Ve bir süreden...
  31. _Alecks_

Yardım 1.7.10 modlu oyun çöküyor

Buraya bir log gelmesi lazım... Minecraftın kendi crash verdiği rapor yeterli deyil. Bu report daha ayrıntılı yazar ki biz de anlayabilelim.
  32. _Alecks_

Quantum - Burası, kolay kolay bulunmayacak yerlerden! - quantumnetwork.keyubu.com - Dev yeniden canlandı Ya sizinle yada hiç!

Normal viple edit setindeki şeyi anlarım. 2 procuk pek bir şey olmaz. Fakat bu kadar büyük bir fark... Olamaz yani. Neyse beyler ezilmek isterseniz gelin oynayın. Her türlü vipler sizi ezicektir. Şuanki factionlarda eşitlik kavramı kalmadı. "Vip konusuna gelecek olursak tabii ki para veren bir...
  33. _Alecks_

Quantum - Burası, kolay kolay bulunmayacak yerlerden! - quantumnetwork.keyubu.com - Dev yeniden canlandı Ya sizinle yada hiç!

Sunucuyu beğendinmi ? Pek sanmıyorum. VIP ile oyuncu arasında nasıl bir fark var? Max elde edebileceğiniz en iyi zırh. Max elde edebileceğiniz kılıç. Vipe gelelim..... *Öksürür* 15 tlye oyuncudan üstün olma yani. P20. Tamam 18 ile 20 arasında aşırı fark yok. Sadece baya uğraşman lazım...
  34. _Alecks_

[1.15.2] mc.gamer.com.tr | Uzayblock [Uzayblock Eklentisi/Mars/Venüs/Boss/Rapor/Unvanlar/Özel Madenler/Uzaylı Saldırıları]

Bildiğim skyblock yerine Adamlar skyblock u nerdeyse başka bir renk katmış. Hiçbir sunucu bunu deneyip başardığını sanmıyorum. Sunucunuzda başarılar dilerim!
  35. _Alecks_

Dokunmayın Çok Fenayım (Master YI)

Kanka seni kırmak istemiyorum ama mastır yih kolay karakter D:
  36. _Alecks_

play.mc-middleearth.com |256GB HUB SUNUCU |Survival-OPSkyBlock-Conquest|play.mc-middleearth.com

-Sunucuya TargaryenWolf olarak girdim. Sunucu kötü falan deyil. Survival da güzel olmuş Başarılarınızın devamını beklerim.
  37. _Alecks_

HEYSEN Bana bizim sw de oynuyan lazım gelirmisin alımlar aktiflik düzelince olacak

İnsanlar oyuncu gerlmeyince akıllarını kaçırıyorlar. "Yetkili alımları" na alım olmayan bir reklam yapıyorlar.
  38. _Alecks_

Minecraft'a Cave Update (Maden Güncellemesi) Gelecek mi?

Arılar geldi. Şimdide gine bir çöp update geliyor. Gine miğde bulantıları ve gözü kara çıkartmaları devam ediyor. -Para ve fan fazla olunca comminty denen şey ortadan siliniyor. -Developerler eskisi gibi stabil bir oyunden pewdiepie nin bile bilgisayarına küçük lag spikeleri verebilecek kadar...
  39. _Alecks_

Oyun Network EFSANE OPFaction | +30 ONLINE!

pek 100 yapabileceğinizi sanmıyorum. 10 Bile yapmanız bir başarıdır.
  40. _Alecks_

Varsayılan Empire Earth 1 Ekran Karışması

Glitch? Baya bi komik şekilde glitchleniyor. Oyun yüksek ihtimal anticrack vb özelliği olabilir.
  41. _Alecks_

Rewolwin gibi kullanıcılara acımaya başladım.

Biraz saçma bir sorum var ama buna bakılırsa hypixel inkini çalıp sunucusuna koyanda var. Yani bu konuda pek yapabilceğiniz bir şey yok.
  42. _Alecks_

Royal Craft | Yetkili Alımları

Arkadaşlar şu an atıyorsunuzda hala devam ediyormu hiçbir fikrimiz yok :D
  43. _Alecks_

PUBG Mobile PC İçin Sistem Gereksinimleri

Yok saol ben telefondan girmeye razıyım
  44. _Alecks_

Dokunmayın Çok Fenayım (Master YI)

aciktiysen mastır yi.
  45. _Alecks_

VikingCraft.Batihost.Net | EmekSkyblock Sunucusu 10 GB RAM ( Edit, GünlükÖdül, EditMarket, Coin, Adafly ) Sunucu AKTİF

Vikingcraft rulescraft??? what? Siz vikingcraftmısınız rulescraftmısınız belli deyil.
  46. _Alecks_

Rewolwin gibi kullanıcılara acımaya başladım.

"Creative Spects orjinel kendine özgün ürünü olan minecraft server logolarının " Sizden başka logo yapanlarda var? Alıntı vb yapmadan? +Dcden konuşmayı anlamadım.
  47. _Alecks_

1.8/1.14 Yeni Nesil OpSkyBlock CladNetwork 1.8/1.14 GEL VE GÖR!

Opskyblocklar heryerde. Ve pek anlamı yok. Hepsi aynı. Millet hergün opskyblocktan ne anlıyor bilemiyorum. Ginede hiç yoktan iyi. Aternos sunucularından bir farkı var. Buda iyi bir şey.
  48. _Alecks_

1.8/1.14 Yeni Nesil OpSkyBlock CladNetwork 1.8/1.14 GEL VE GÖR!

Opskyblock? Its time to stop.
  49. _Alecks_

REKLAM Aternos CsGo sunucusu Kuracağım Yardım Edicekler İçeriye Plz

Ah keşke aternos olmasaydı. Aternos sunucularına yardım etmiyorum. Çünkü aternosda ara sıra girmiyorsun ve bütün gün sunucu kapalı oluyor. Pek olmaz yani aternos olduğundan.
  50. _Alecks_

Block Rise - 1.8 - Sunucu Durumu : OPSKYBLOCK - Yetkili Alımı İçeri Giriniz. - Server İp Adresi İçeride!

Bir günde 4 ten fazla konu açmaktan sıkılmıyormusun gerçekten... Yani ne diyeyim. Adam gelmiyorsa zorlamanza gerek yok. Sunucunuza girdim. Başarısız ve çok yeni şeyler gelmesi lazım. PL ler alıntıydı zaten. Yani artık beni de sıktın.
  51. _Alecks_

Anime Romantizm ve lise temalı anime

Fizik? Ama romantizm sevmiyom ya... :/ (Sevgilim olmadığından ve hayatımın en az günde 2 saatini yastığa sarılmakla geçiren birisiyim benden güçük bir sır olsun xD)
  52. _Alecks_

Mc Sw ORTAK Aranır +90 552 512 66 06

EN son hatırladığıma göre bu yasak olabilir. Ve senin telefonunu troll için vb her çeşit aramalar için kullanabilirler!
  53. _Alecks_

Mc Sw ORTAK Aranır +90 552 512 66 06

hemen telefon numaranı sil. HEMEN!
  54. _Alecks_

Sizde sunucu sahibi olun !!

O kadar az bilgi varki... İnsanları kandıracak tarzdan bile olabilirsiniz. Ayrıntı eklemenizi aşırı derece fazla öneriririm.
  55. _Alecks_

Sağlam bir sunucu projesine Sağlam kendine güvenen min yaşı 18 olan kişiler (ARANIYOR)

-Yaşım 18 deyildir Fakat size önerilerim var. Mikrofon açmayanı veya ayda yılda açanı almayın. Bu kadar.
  56. _Alecks_

BUTARAFİYA GEL ! * ALIM VAR YETKİLİ ARANIYOR ! *sende hemen katıl yetkiye sahip ol

Forumda aynı konuyu 50 kere atmayan tek kişi. Hakkım helal olsun. Adamın dibisin. Sunucunda başarılar diliyorum.
  57. _Alecks_

Modlu 1.7.10 Crash

Birazcık daha ram ver. " Caused by: org.lwjgl.LWJGLException: Could not create context (WGL_ARB_create_context) at org.lwjgl.opengl.WindowsContextImplementation.nCreate(Native Method) at org.lwjgl.opengl.WindowsContextImplementation.create(WindowsContextImplementation.java:50) at...
  58. _Alecks_

Aşk mı Arkadaşlık mı?

Otomatik çevirici : GG mi demek istedin? Yüksek ihtimal evet xD
  59. _Alecks_

Bir Zamanlar Minecraft Modlu Oynanıyordu!

Mojang abiler daha çok vanillia ya bakılsın diye yapmıştır. Çünkü birden modların ilgisi artınca sunucuya da ağırlık oluyor. Düşünsene 8 milyon kişi mod indiriyor.... Server yerine üzüldüm bak. -Türkiyede vanillia kaldırılsın benim için cennete gelmişim demektir.
  60. _Alecks_

Forum Oyunu stonks

What Is The STRONKS!??!? Bu meme ne!?!? Arkadaşımdanda duyuyorum valla öğrenmem lazım
  61. _Alecks_

Aşk mı Arkadaşlık mı?

Arkadaşlık : Boş hissedersin. Sana önem vermedikçe... Çünkü tam olarak takılmıyorsunuz. Ginede içinde bir boşluk olur. Aşk : Mutluluğun artar fakat... İşin zor. Kız çalışkan ve şiirlere önem veriyorsa şiir miir falan yaz. İlgisini çek. Gerekirse ona hayatını anlatan bir mesaj bile at. Ben bile...
  62. _Alecks_

(Soğan yer) *Komik şey yediklerimiz her şey kanımıza karışır deyilmi? -Animede logic aranmaz fakaaat... yaw sanane yaw
  63. _Alecks_

Dünyanın EN güzel animesi dostum bu ya! JOJO abi JOJOOOOOOOOOO NANBAKA önerebilriim Fakat romantizim yok. -Bi sn romantizm den nefret ediyom --Sevgilim veya bana önem veren hiç kız olmadıki....
  64. _Alecks_

MafyaTR | Yetkililerini arıyor! [Discord Coder,Rehber]

"Sahip olmak istediğim yetki: " Eklemeniz çok garip olmuş. Zaten discord yetkili ve rehber gereksinimi olduğunu yazmışınız!
  65. _Alecks_

Yardım Köylü tembelleşti, çalışmıyor.

Okul açlınca üşenmeye başlamıştır /shrug
  66. _Alecks_

MNBGCRAFT serveri Admin ve Kurucu dan baska her tur yetkilisini ariyor

OHA. ama yani hiçbir kelimem yok. Adam saniyesinide söylicek xD
  67. _Alecks_

Crash Minecraft Sunucuya Giremiyorum. (Hamachi)

Olmaz. 2 kişidede premium olması lazım. Başka türlü Zor şekilde Server açmalısınız.
  68. _Alecks_

+10 VİP Çekilişi karizmanetwork.oyna.tc İP BU KOŞUN

OHAA 1 Vipe deyil 10 vip e 45 TL -İnsanlar ne paragöz.
  69. _Alecks_

Rehber Arayan İçeri ! ! ! !

Çoğu sunucuda admin vb yetkisi yapmış biriyim. Rehber olarak güzel bir sunucuda çalışmak istiyorsan bunu aşırı derece geliştirmelisin. Aksi taktirde güzel sunucular konuya önem vermediğini görüp seni almayacaktır.
  70. _Alecks_

AgosNetwork.Batihost.Net Alımlı Minecraft OpSkyblock

Sunucu hakkında hiç bilgi vermeyenler çoğunlukla işini sevmeyen insanlardır. Lütfen konunuza 1 kere bile güzelleştirin. Aternos bile olsun. Biraz yüzümüz gülsün.
  71. _Alecks_

OpSkyblock Sunucusu gelin bekleriz

#OpskyblockKaldırılsın
  72. _Alecks_

Yeni Üyeyim Unturned Formuna Destek Için Geldim

"unturned değiştirecez bu kötü düşünceden lütfen çıkın. :) " Hiç kolay deyil. Denedim. Ve Otomatik RP lerde kötü oluyor çoğunlukla. Tasarlamanıza bağlı. Çoğu kişiler baya az özellik koyup bırakıyor. Harita gerçekçiliğini ortadan atıp alıntı mapları alıyor. Normal RP dede böyle. Kendi...
  73. _Alecks_

Turkish_Power DA Sunucuda 6 ay ... sanıyorum... miktarda Adminlik yaptı. Ve günde 6 kişi ginede az gibi. Ben günde 8 kişi kadar banladığımı bile hatırlarım. Sebepleri : Spawnda Discord Gelin aksi taktirde meslek vermiyoruz. Dememize rağmen spamlayanlar. -Adama diyoruz işimiz var bekle O hala...
  74. _Alecks_

Unturned II çıkmadıkça... Bu oyun PVP oyunundan başka bir şey olamaz. Peki ayrıntı istermisin? Survival sunucuları : Ara sıra hacker var. Yer altına baseler yapılıyor. Viplerin yok olmayan baseleri var... -SKYBASELERI. Zaten bedava silah alıyorlar. Senin 2 günde aradığın şeyi 1 günde bir kit...
  75. _Alecks_

Satılık Hatalı Basım 200 TL

Sahibindenmi :D
  76. _Alecks_

Tamam hocam bende bilgilendim sayende :D
  77. _Alecks_

Yardım Düşük Fps Problemi

Bu konuda CPU daha önemli. Önemlilik listesi yapayım. RAM CPU EKRAN KARTI yani böyle. Ramsız : Çalışmaz. CPU : Hiçbirşey hesaplayamaz ve sonuç ise ... dünya olmaz? Ekran kartı : Shader olmadıkça veya parçacık çok olmadıkça sorun yok. Aksi taktirde FPS gider. Kaç chunk yüklüyor bide?
  78. _Alecks_

Ama bu tehlikeli deyilmi?
  79. _Alecks_

Hala bekliyorum :/
  80. _Alecks_

1. Soru Crackmı kullanıyorsunuz orjinalmi? 2. Soru Server Yerel ağdan mı paylaştı yoksa normal olarak server mi kurdu?
  81. _Alecks_

[1.8+] MC.PROJECTS.GG - Dead End | ProjectSurvival [Kanlı Ay/Mevsimler/Unvan Gelişimi/Özel Eşyalar/Hayatta Kalma Kitabı/Özel Tarifler]

1.14 de de bu oluyor! :( Fakat 1.8 de hacker oranı fazla. 1.14 dede CPU intahara giriyor. Hiç güzel bi versiyon yok ya :D
  82. _Alecks_

256 GB Sunucuya Aktifliği Bol Bir Rehber Aranır!

Olan olaylardan sonra... Nihayet adam olmuşsun. Eskiden helal etmiyorum demiştim ya? Artık helal ediyorum. Ve serverindede başarılar diliyorum Bi ara açılınca gelicem :)
  83. _Alecks_

Batihost sunucu kuruluyor ; sende yer almak istiyor isen buyur.

Hmm benim tarzım deyil ama ginede eklediğiniz için teşekkürler! Oyunculara bildirmiş oldunuz ginede :D
  84. _Alecks_

Batihost sunucu kuruluyor ; sende yer almak istiyor isen buyur.

Sunucu ne olucak? Modlu ? HUB ? Skyblock?
  85. _Alecks_

Ortak Olcak Forge Sunucusu Aççam Discord: Emre#3774

Forge? Modlumu demek istiyorsun?
  86. _Alecks_

King.Batihost.Net | OPSkyblock ve Emek Skyblock Sunucusu +30 Aktif Oyuncu 20 GB RAM | 3 Aydır Açık | ( Edit, GünlükÖdül, EditMarket, Coin, Adafly )

Niye bu türklerde herkes birbirine giriyor? Başka sunucu lar forumlara girdim hiç böyle şeyler yok?
  87. _Alecks_

Play.BoomWild.Com | Faction | 20.00 Event | +30 Online | Efsane Mapler | Edit | Lapis | [ Yeni Açıldı ] !

Ama! Yetkilileriniz güzel :D Bunu söylemeyi unuttum tabi.
  88. _Alecks_

Yardım Premium hesabıma giremiyorum

Mojang ın kendi sitesinde ayarlaman lazım onu. Biz hiçbirşey yapamayız.
  89. _Alecks_

BEDAVA VİP İSTEYEN GELSİN (korkma aternos değil)

Yemin ediyorum şaşırdım. şu an şaka maka yok.
  90. _Alecks_

Hearts Of Iron 4 Kaynak Hilesi

Aynen ya... Hileli tadı çıkmıyor.
  91. _Alecks_

Gerçek faction nasıl olmalı ?

Delete lapis. Başka ne diyeyim ben! Bu lapis kalkmadan hiçbirşey gelişmez.
  92. _Alecks_

Play.BoomWild.Com | Faction | 20.00 Event | +30 Online | Efsane Mapler | Edit | Lapis | [ Yeni Açıldı ] !

Diğer sunuclardan hiçbir farkı yok. Beğenmedim.
  93. _Alecks_

Minecraft'a Giremiyorum + Serverime Giremiyorum.

Aynen xD bazı kişiler ironi yerine daha çok ciddi konuşur. Onlara benziyorsun :D
  94. _Alecks_

Uzay Meraklıları İçin V2

Ah bilgisayar iyi olaydı....
  95. _Alecks_

Yardım Minecraft 1.14.4 destek

Crash yediğinde crash-reports diye bir dosyaya bir log atar. Onu göstermeniz lazım. -Bilgisayar özellikleri?
  96. _Alecks_

Tekrar geri dönüyoruz en iyi olma yolunda seni de bekliyoruz !!!

Modlu yapabilme olasılığınız varmı?
  97. _Alecks_

Tekrar geri dönüyoruz en iyi olma yolunda seni de bekliyoruz !!!

bir şey sorucam? Sunucu ne yapılacak? Yani HUB tarzımı diyorsunuz? Yoksa faction falanmı yapıcaksınız?
  98. _Alecks_

Robocraft 2019 çöp gibimi geliyor? ARTIK 2014 OYNAMANIZ MÜMKÜN!

+Bu kadar kısa sürede birkaç kişinin yazacağını sanmazdım :D Birde discord sunucularına katılıp onlara yardımcı da olabilirsiniz! Onlarla konuşup sorular sorabilirsiniz! Çok cana yakınlar da zaten ^^
  99. _Alecks_

Doğrusu oyunu oynayabilirsiniz. 250 mb falan... Bi deneyin ^^ Eski anılarınızı canlandırın ^^
  100. _Alecks_

Ekran Kartlarını Yazalım

Komik olan şey Ekran kartı en önemli şeylerden biri deyil ^^ Çünkü minecraft daha çok CPU'nu harcamakla ünlü bir oyun. Eğer CPU'm iyi olsaydı en az 60 fps alırdım. (tam kesicektim üşendim xd)
  101. _Alecks_

2014 de Unturned reis 1. olmuş. Robocraft da 2. Diğer oyunları ezmiş atmış :) +İngilizceniz iyise bu adamda dinleyebilirsiniz!
  102. _Alecks_

Cs:Go mu PUBG mi

CSGO F2P. PUBG PARALI Csgo : Hackli vb çıkabilir. PUBG : Aşırı derece ender. CSGO : nooblar çıkabilir. PUBG : Çıkabilir fakat ender. CSGO : Bana göre oyunun son kullanma tarihi geçti. PUBG : Hala ginede güzel bi oyun. Updateler gelmeye devam ediyor.
  103. _Alecks_

Merhaba. Artık robocraft 2014 oynamanız mümkün! Eski zamanlardaki tatlı robotlarınızı gine yapabilirsiniz 2019 u niye beğenmiyorsun diceksiniz. 2014 ün durumu... 2019 un durumu. Gromek999 (Bir robocraft youtuberiydi.) Gittikçe herkes oyunu bırakmaya başladı. Oyun zor zamanlar geçirdi fakat...
  104. _Alecks_

Minecraftı SONSUZ Özellik haline getirmek![İngilizce bilmek gerektirir]

Merhaba. Bugün sizlere yeni bir şey tanıtıcam. Minecrafta ilk başladığınızda bir objectifiniz oluyor. Hayatta kalmak... fakat bunu yavaş yavaş öğreniyorsunuz. Zevkini çıkarıyorsunuz ve 500 saat sonra... O keyif gidiyor. O ZEVK, O YARATIKLAR Gidiyor... Modluya başlıyorsunuz. Ve ondada en sonunda...
  105. _Alecks_

Bir hikaye oluşturalım mı ?

CSGO da hack açmanız!"dedi... Ve sonra...
  106. _Alecks_

Minecraft 1.14 Survival

dc : !TR-RobbieRotten#0563 Benim başka fikirlerim var :)
  107. _Alecks_

Bir hikaye oluşturalım mı ?

"OlM bEn NeRdEyİm Ya NeLeR olUYOR" diye kafası güzel şekilde kelimeleri bile zorzar konuştu Meğerki... Kaçırılmışlardı.
  108. _Alecks_

Hayatınızdaki duyduğunuz en garip kelime?

Yaşlılar efsanedir zaten bu işte :D En garip kelime kazananımız belli oldu :D
  109. _Alecks_

Gerçek Hayat sunucusu açıcam yardımcı aranır.

Merhaba ReadyMC. Gerçek hayat sunucusu aternosta olamaz. Aternos bunu kaldıramayacak kadar çöp bir sunucu. Batihost gibi paralı kurmanı öneririm. Batihost da kurmanı garanti edersen çalışırım. Aternosta zaman kaybetmek istemiyorum.
  110. _Alecks_

Alımlar Bitti Silinebilir.

Minecraft fakat arkada minecrafta uymayan fotoraflar var. Ginede başarılı olucak bir sunucuya benziyor. iyi günler.
  111. _Alecks_

play.kozmozcraft.com | Hard SKYBLOCK | Efsanevi Kadrosu | < 1.8 - 1.9 > | www.kozmozcraft.com

Sunucunuza göz attım. Hataları tamir etmeye direk başlayıp sorunları direk bulmaya çalışanlardansınız. Başarılı bir sunucu kurmuşsunuz. Hergün gördüğümüz çöp sunuculardan deyil. Adam gibi bir sunucu kurmuşsunuz. Başarılarınızı dilerim!
  112. _Alecks_

play.kozmozcraft.com | Hard SKYBLOCK | Efsanevi Kadrosu | < 1.8 - 1.9 > | www.kozmozcraft.com

0 LAG olayı beni güldürüyor. Bu 0 lag bot yemeyen sağlam(hypixel cubecraft) gibi sunucularda kullanılması lazım bence :D
  113. _Alecks_

Hypixel 86.000 Çevrimiçi Oyuncu İle Yeni Rekor Kırdı !

Hypixel.server.dot.jar yanıt vermiyor Ping : 9999
  114. _Alecks_

Rüyalar, olaylar ve kendimiz...

Hımm Rüyamda Hoşlandığım kız rakun olarak takma isim koyduğum (banada inek diyor çalışkanım diye ama benim Sığır olmam lazım yaw) arkadaşım sevgilimleydi... Ben orayı sadece bir fotoraf gibi hatırlarım Bu rüyayı göreli 3 ay oldu Halada hatırlıyorum. Komik şey arkadaşımı artık O rüya yüzüden onu...
  115. _Alecks_

1.14.4 survival oynicak varmı

Merhaba. 1.14.4 Oynayan birisi olarak size ÖNERMİYORUM. Yüksek FPS sıkıntıları, CPU Zorlanmaları. (Diğer oyunlarda 65 den yukarı çıkmaz.1.14.4 de 99 a kadar çıkıyor.) Yani diyeceğim bu kadar. İyi günler.!
  116. _Alecks_

Zorlu Survival [1.8-1.4] Serverimizde Hem Orman Hem Şehir Vardır ! IP: Zorlu.Batihost.Net

Hiçbir fark görmüyorum ben... gördüğüm sunucuların hepsiyle aynı.