_Randy1_ kullanıcısının son içeriği

1. _Randy1_

| SEZON 9 AÇILDI - 18 TEMMUZ | Mc.TurkGamerZ.Net | 1.16.4 - 1.18.2 | Emek Survival | TÜRKİYENİN İLK KRALLIK SUNUCU | 20+ Sistem |

Sunucuyu 1.17.1 ile uyumlu hale getirmenizi çok isterim. Çok basit zaten heyecanla bekliyorum.
  2. _Randy1_

Play.MesaNW.com | 1.18.2 | Towny | Görevler - Özel Harita - Özel İtemler - Metin2 Pazar | [Yakında]

Gireceğim ama server kapalı görünüyordu dün, aktif mi şu an?
  3. _Randy1_

☄️[1.19.X OptiFine]☄️ [28 AĞUSTOS] MC.TREAS.NETWORK | Barearth [Seviye | Ayin | Artifact | Kara Market | Koleksiyon Kitabı | Barearth Büyü Mekaniği]

Bir an önce açmanızı heyecanla bekliyorum. Mükkemmel ötesi görünen bir sunucu, başarılar dilerim.
  4. _Randy1_

Dünya Haritasında Maden Oranı Düzenleme

Bu bahsettiğiniz özel haritada (dünya haritası) çalışmıyor yalnız :( Başka bir yolu yok mudur?
  5. _Randy1_

Dünya Haritasında Maden Oranı Düzenleme

Merhabalar herkese iyi günler dilerim. Son zamanlarda bildiğiniz üzere gerçek dünya haritasında oynanan sunucular son derece popüler. Benim de severek oynadığım bu türde desteğinize ihtiyacım var. Hazır dünya haritasındaki madenlerin oluşum oranını nasıl düzenlerim ve dünyaya nasıl sınır...
  6. _Randy1_

Ara sıra ufak ufak şeyler yapıyorum yalnızca. Bir sunucum yok maalesef :( Discordtan ekledim.

Ara sıra ufak ufak şeyler yapıyorum yalnızca. Bir sunucum yok maalesef :( Discordtan ekledim.