adabugra kullanıcısının son içeriği

1. adabugra

mc.minelyanarchy.com - Anarsi Sunucusu - /SPAWN YOK - Açılış bugün 17:30

Sürüm 1.12.2 Ama neden ? Sunucu sürümü 1.12.2 olmasının sebebi çoğu hile clientinin 1.12.2 için yapılmış olması. İlerde clientler 1.16.5 geçerse bizde sürümü güncelleyebiliriz Peki ya "Ip sızdırma /Spawn" Bizi diğer anarşi faction sunucularıyla karıştırmayın. Ip leak gibi olayların olması...
  2. adabugra

belirli bir alanda komut engelleme skripti

mesela bir arenada /kit girilemesin ama lobide /kit girilsin nasıl yapabilirim
  3. adabugra

255. bloğa blok koymayı engelleme

ee piston için şey yapsanız. piston koymayda engelleyin 255 e
  4. adabugra

ve hala 256 ya koyulyor el ile
  5. adabugra

şimdi de pistonla ittiriyorlar dispenseri
  6. adabugra

bunu deniyeceğim ama birde mesaj atabilirmi oyuncuya skript onuda eklermisiniz
  7. adabugra

maalesef bu olmaz çünkü bug şöyle. eğer dispenseri koyup sınıra içine shulker koyup çalıştırırsan anında crash verip kapanıyor server
  8. adabugra

1.12.2 DE Bir exploit var eğer 255. yüksekliğe dispenser koyarsan sunucu çöküyor aynı şey 1. ve 0. yüksekliklerdede var. bana bunu engelliycek bir skript lazım. 255 e veya 1. yüksekliye dispenser koymayı nasıl skript ile engellerim
  9. adabugra

[play.MonarchNetwork.net] Yenilikçi Skyblock Sunucusu ! "Sınırları Zorla" Ejderha Eventleri Ve birçok Sistem sizlerle buluşuyor ! 1.8-1.12.2 - HUB

böyle bir anarşi yok. anarşi adını kötülemeyi bırakın. bu sunucu anarşi değil factiondur. tpa var harita sürekli sıfırlanıyor. redstone kapalı. ve lobiden banlıyorsunuz.
  10. adabugra

Anarşi için ortak

Merhabalar bir anarşi sunucusu açacağım pluginleri ben ayarlayacağım. Makine konusunda yardımcı olabilecek birisi varsa discorduma yazın. Discord: adabugra#2413
  11. adabugra

Riveria Anarchy | Kuralsız oyun keyfi | Ban Yok | 1.12.2 | PLAY.RİVERİA.ML

Riveria Anarchy Tamamen kuralsız oyun keyfi. Ban yok sadece kick var. Ortalama tps 19. Süreklli hata fixleyen yetkililer. Discord: https://**********/zTThJCu8HR
  12. adabugra

Yardım Elytra hızı

Merhaba anarşi sunucum için elitra hızı kısıtlayıcı plugin gerek. Varmıdır böyle bir plugin
  13. adabugra

mc.lighthub.tk / Hub Sunucusu / OPSkyblock / Survival / Anarşi / 1.8 - 1.16.3 /

Yani başka sunuculara girip oyuncu çalmaya çalışmanız gerçekten çok komik. Kurucunuz gelip reklam spam atıyor. :d. Anarşi haritası kopyalama kendi haritaları değil.
  14. adabugra

Yardım Bungeecord Hatası

Merhaba bungee cordu başlatamıyorum şöyle bir hata alıyorum nasıl çözerim