AdexTR'in en iyi cevapları

1. AdexTR

Onaylı Tanıtım shopkeepers hatası

Shoopkeepers'ın güncel sürümü dahi olsa köylü dediğiniz yaratığın yeni sürümlerle gelen köylüler olup olmadığını bilirsek bir ihtimal oradan yakalayabiliriz. Genelde bu işlevi engelleyen başka bir plugin de olabileceğinden config'den şu ayarı yapmanızı denemenizi tavsiye ediyorum...
  2. AdexTR

Ets2 ana menüye atma sorunu

1) Oyuna ait belgeleri yedekleyin. 2) Steam kütüphanesinden oyun özelliklerine gelip, yerel dosyalardan ön bellek için bütünlük doğrulaması yapın. 3) config.cfg sildikten sonra yeni bir profille oyuna girin.
  3. AdexTR

TreeCapitator Yavaşlıgı

Çarpan configi için ayarları şu şekilde değiştirmeyi deneyin:
  4. AdexTR

Yardım Essentials Chat Sorunu

"chatSetFormat": false, şeklinde ayarlayın ve Essentials config için aşağıdaki gibi # eklemelerini yapın. chat: radius: 0 #format: '&8[&6[LEVEL]&8] &8[{factions_roleprefix}{factions_name}&8] {DISPLAYNAME}&b {MESSAGE}' #group-formats: #format: '{DISPLAYNAME}&7: &f{MESSAGE}'...
  5. AdexTR

PlotMe Arsa Birleştirme?

PlotMe plugininde maalesef bu özellik yok. Eğer PlotSquared pluginini kullanıyorsanız şu şekilde yapıyoruz. Birleştirmek istediğiniz iki arsadan birinin üstüne gelip, diğerine doğru dönün ve /plots merge komutunu kullanın. plots.merge iznini gerektirir, admin iznidir oyunculara vermeyin.
  6. AdexTR

Minecraft NoChatUntilMove Hatası

Bu durumu yaşamanızın sebebi pluginin yapımı esnasındaki ufak bir dalgınlık; plugini güncellerseniz sıkıntı çözülecektir. Sunucunun, botların bazı davranışlarından etkilenmemesi amacıyla kullanılan bir ayardı bu fakat eski haliyle bu tarz sıkıntılara sebep olabiliyor. Mesajı kaldırmak için...
  7. AdexTR

SKYBLOCK Örs'te Spawner İsmi Değiştirme!

Configden aşağıda belirttiğim kısma gelir ve ilgili ayarı yaparsanız, BlackListID: - stone "taş"ın adının değiştirilmesini önleyebilirsiniz.
  8. AdexTR

Yardım Minecraft Crash Hatası Yardım Edin

Ekran kartını güncellemeniz gerekiyor.
  9. AdexTR

CSGO'da 40 rekabetçi galibiyetle nova olmamak normal mi?

Tam olarak önemli olan toplam galibiyet sayısı değil. Belirli bir sürede de bu galibiyeti alsanız, kombo vs. de yapsanız size çok bir fayda sağlamaz. Silverdan zıplamak için gerekli olan şeyin aslında istikrarlı kazanmak olduğunu unutmamalısınız. Oyuna hakim olmaya çalışmak, "Neden yenildim?"...
  10. AdexTR

Hypixel Ban Açma, Premium Servere Giriş

Merhaba! Hatırladığım kadarıyla Hypixel "Ban ID paylaşımı yapmayın." şeklinde uyarı yapıyordu; bu ID'yi konunuzdan siliyorum. Bu durumun birkaç sebebi olabilir, birkaçından bahsedelim. İnternet kesintileri sebebiyle sunucuya yaptığınız art arda giriş çıkışlar. Premium hesabınızın çalınması...
  11. AdexTR

Claimsiz alanda devam eden pvpyi claimli alanda devam etmesi

Aşağıdaki iki ayarın da "true" olması, claimli alanda pvp yapılmasına izin verir. ProtectPlayersInLandClaims: PlayerOwnedClaims: true AdministrativeClaims: true
  12. AdexTR

MineReset Lite Yardım

/mrl set wgAlanAdı blokkodu 40% /mrl set wgAlanAdı diğerbloğunkodu 60% bu şekilde %40 elmas, %60 zümrüt olarak ayarlayabilirsiniz; "%" işaretinin önündeki sayıları, toplamları 100 olacak şekilde seçebilirsiniz.
  13. AdexTR

jobs plugini level sınırı ve xp kazanmayı sınırlama

experience: değerlerini düşürürseniz, gelen xp de azalacaktır. İstediğiniz oran hangisiyle ona göre bir değer girebilirsiniz. leveling-progression-equation: 100*((1.13+(0.01*(numjobs-1)))^(joblevel-1)) buradaki denklemle biraz oynamayı deneyebilirsiniz fakat yedek almayı unutmayın, config...
  14. AdexTR

Java iç ya da dış komut sorunu, "cmd" sorunu yasıyorum

Windows 10 kullanıyorsanız, şu şekilde çözebilirsiniz: Arama kısmından "gelişmiş sistem ayarlarını görüntüle" deyin. O kısımdan "ortam değişkenleri"ne tıklayın. Görseldeki kısımdan "path"ı bulun. Screenshot "Path"a çift tıklayın ve karşınıza gelen ekrandan "yeni" deyin. İlgili boş kısma kendi...
  15. AdexTR

Minecraft server çözemediğim konsol hataları, bu hata kodları ne anlama geliyor?

O tam olarak ciddi bir hata değil, görmezden gelebilirsiniz fakat sıkıntının kaynağı muhtemelen bir anticrash plugini olan Anti Jigsaw pluginin gerektirdiği şartları sağlamıyor olmanız. Eğer bu plugini kullanıyorsanız sunucunuz Java 8 veya üstündeki bir sürümle çalışıyor olmalı, ayrıca...