AdexTR kullanıcısının son içeriği

1. AdexTR

Öyle birini hatırlamıyorum da, kahveme "metil"li bir bileşik karıştırıp, beni esnerken...

Öyle birini hatırlamıyorum da, kahveme "metil"li bir bileşik karıştırıp, beni esnerken yakaladığını söyleyip, bulmacayı çözdüğünü hissederek tatmin olan birisi geldi...
  2. AdexTR

[MEDIA]

3. AdexTR

sizce vodafone mu turkcell mı

Performans açısından 1. önceliğin sorunsuz şekilde arama yapabilmek olduğunu düşünüyorum. Dolayısıyla performans, bulunduğunuz mahalleye göre değişiyor. İş yerimin bulunduğu mahallede X operatörü bazen çekmiyorken, Y operatörü genelde sorunsuz çalışıyor. Eğer hali hazırda bir X operatörünün...
  4. AdexTR

Yardım Itemsadder Pluginini TABda kullanma

Bahsettiğim bu iki değişkeni kullanabilmeniz için Vault ve PlaceholderAPI pluginlerinin yüklü olması gerekir.
  5. AdexTR

Yardım kapandı

Ayarı nasıl yaptığınızı detayıyla anlatabilir misiniz rica etsem?
  6. AdexTR

Yardım bukkit sunucusu için craftbukkit.jar dosyasına RAM verme

Merhaba, sunucuyu craftbukkit.jar'a tıklayarak değil de .bat uzantılı dosyaya tıklayarak açıyoruz. Disk kapasitesi ve RAM farklı kavramlar. Disk kapasitesi açısından sıkıntı yaşadığınızı sanmıyorum, bu durumda dünya dosyasının ne kadar olduğunun yer kaplama açısından önemi yok. RAM'ın tamamını...
  7. AdexTR

Bırak

8. AdexTR

Yardım Minecraft sunucumda adam öldürünce taş kazma ve çürük et veriyor

PvP 1vs1 plugininden kaynaklı olabilir. Ayarları aşağıdaki gibi yapmayı deneyebilirsiniz: prize: economy: enabled: false # False yaparsak kazanan oyuncuya para verilmez. amount: 50 # Yukarıdaki ayar true ise kazanan oyuncuya 50 birim para verilir. items: enabled: false # False...
  9. AdexTR

Yardım Itemsadder Pluginini TABda kullanma

Şu değişkenleri dener misiniz lütfen? %vault_prefix% %vault_groupprefix%
  10. AdexTR

Yardım LuckPerms Yetki Sırası

Essentials plugini yüklüyse şöyle bir çözüm önerebilirim: plugins > Essentials > config.yml kısmına gelin. Aşağıdaki ayarları true yapın. Bu ayarların başında # varsa, # işaretini silin. change-playerlist: true add-prefix-in-playerlist: true add-suffix-in-playerlist: true
  11. AdexTR

Yardım CombatLogX - çözüldü

Merhaba. Sorunu nasıl çözdünüz?
  12. AdexTR

Yardım LuckPerms Yetki Sırası

Merhaba. Sıkıntıyı biraz daha açabilir misiniz? Altta üstte derken neyi kastettiniz?
  13. AdexTR

Merhabalar! :şapka:

Merhabalar! :şapka:
  14. AdexTR

Yardım Aternos Minecraft Combatlog plugini

Öncelikle, kutunun içine WG atın. WG attığınız yeri "kutu" olarak adlandırdığınızı varsayıyorum. Ardından şu komutu kullanarak, ilgili WG alanında pvp atmayı kapatmayı deneyin: /rg flag kutu pvp deny
  15. AdexTR

Yardım Minecraft sunucusu otomatik peacefula geçiyor

Buradaki sıkıntı Shopkeepers plugininden kaynaklı değil muhtemelen çünkü bu plugini kullanarak difficulty ayarına mühadale edemiyorduk diye hatırlıyorum. Ancak shop olarak spawnlanabilecek canavarları ayarlayabiliyorduk. Plugin listenizi görmedim fakat Multiverse-Core plugini vardır diye...