Adrastos'in en iyi cevapları

1. Adrastos

Yardım Tek jak girişli laptop discordda konuşurken oyunun sesi karşıya gidiyor

Direk Discord içinden de halledebilirsin. Kullanıcı Ayarları>Ses ve Görüntü>Kısma Konuştuğumda seçeneğini işaretleyip ayarını %200 yaparsan konuşurken diğer hiçbir uygulamanın sesi karşıya gitmez.
  2. Adrastos

Onaylı Tanıtım Bungeecord Skin Sorunu

Bungeecord için yap.
  3. Adrastos

Yardım Skyblockta level kendi kendine düşüyor.

Adasını silmiş olabilir, veya başka bir adada kayıtlıysa ayrılmıştır. Başka oyuncularda da aynı olmuyorsa kendi kendine ada puanı düşmez.
  4. Adrastos

Yardım pubg mobıle eslesme sorunu

Bağlantının düşük olması internetinle alakalı bir problemdir. Eğer bağlantın zayıfsa oyun bulmak zorlaşır hatta hiç bulmaz. Speedtest yapıp buraya ekran görüntüsü atar mısın?
  5. Adrastos

Onaylı Tanıtım Payday 2 yi kaldırımı kaldırırsa kaç fps alırım?

Ekran kartın oyunun minimum sistem gereksinimini karşılıyor. İşlemcin de öyle. RAM konusunda da problem yaşamazsın. Düşük ayarlarda 40-50 FPS arası alabileceğini düşünüyorum. Orta ayarlarda bilgisayarın zorlanır. Başka bir sorun yaşadığında bildirebilirsin, iyi forumlar.
  6. Adrastos

Yardım başlat.bat Açılmama Sorunu!

Oracle'nin sitesine girip jre7'yi kurun. Bu işlemden sonra C:/Program files/java/jre7/bin dizinine gidin. Burada Server isimli bir klasör oluşturun. Şimdi ise, C:/Program files/java/jre7/bin/client klasörüne gidin. Bu klasörün tüm verilerini yeni açtığınız Server klasörüne kopyalayın...
  7. Adrastos

Minecraft ESC de takılı kalıyor ve girmiyor

Kernel hatasına benziyor. Java sürümünü güncellemeyi dene o da çözüm olmazsa eğer, ekran kartı olarak NVIDIA kullanıyorsan oyuna sağ tıklayıp "grafik işlemci ile çalıştır" seçeneğiyle dene. RAM vermek de fps, drop ve çökme sorunlarını gidermektedir. Gerektiği kadar RAM verebilirsin. Bunlar da...
  8. Adrastos

Yardım Minecraft'ta su koyuyorum ama yayılmıyor

Öncelikle /stoplag -c yazarak bu sorunu halledebilirsin. Bu da işe yaramazsa Essentials configinden CTRL + F yapıp EssentialsProtect lavaFlow diye arat, ve orada yazan true'yi false olarak değiştir. Muhtemelen sorunun çözülmüş olacaktır.
  9. Adrastos

Yardım HD skin

Skinin çözünürlüğünü artırarak daha geniş detaylar ekleyebilirsin, bunu kendin de kolaylıkla yapabilirsin. Sana önereceğim bir program olursa, Paint Tool Sai'yi önerebilirim. Programı indirdiğinde resim eklerken çözünürlüğünü kendin ayarlayabiliyorsun. Çok detaylı olmasını istiyorsan 1024x512...
  10. Adrastos

Yardım Serverinde Skript Deneyebileceğim Varmı??

Kendin de localhost bir sunucu açabilirsin. Bu bağlantıdan istediğin sürümü seçip sunucuyu indirebilirsin. İndirdiğinde birkaç ayarlama yapıp rahatlıkla istediğin plugini, skripti kendi sunucunda lag yaşamadan deneyebilirsin. Localhost açılan sunucuların kurulumu hakkında internette çokça video...
  11. Adrastos

İstek npc ile ışınlanma

Warp Lobi haricinde farklı bir komut dener misiniz? Bakalım o komut çalışacak mı, o komut çalışıyorsa girdiğin lobi komutu yanlış veya, sunucuda öyle bir lobi komutu yok demektir.