AdrianDav kullanıcısının son içeriği

1. AdrianDav

Duyuru Minecraft Türkiye Teması İçin Önerilerinizi Bekliyoruz

Nedensizce block headerlardaki yazıların gözümü yorduğunu farkettim. Sanırım sebebi puntonun küçük olması veya renklerden olabilir. Ufak rötuşlar yapılabilir.
  2. AdrianDav

Neden bir iğne ucu üret(e)miyoruz? Ekonomi'de karşılaştırmalı ve mutlak üstünlük teorileri

Öncelikle bir ekonomist veya ekonomi öğrencisi değilim. Sadece ilgili biriyim. Kendi bilgim çerçevesinde cevap vermeye çalışayım. Daha fazla alandan kastın ülkeyi bir adım ileriye götürecek ve ihracatı arttıracak ürünler ortaya çıkarmaksa, evet yapmalı. Ancak belirli bir gelişmişliğin ardından...
  3. AdrianDav

Sevgilisi olmayan napsın

Pub Story oyununa bir göz at istersen. Eğer şehrinde 14 şubat günü etkinlik varsa katılabilirsin. Dama falan gerek olmuyor.
  4. AdrianDav

Neden bir iğne ucu üret(e)miyoruz? Ekonomi'de karşılaştırmalı ve mutlak üstünlük teorileri

Sosyal Forumlar içerisinde yer alan bu kısım Bilim için ayrılmıştır. Eğer bu tarz konulara ilgin yoksa başka kısımlara yönelebilirsin.
  5. AdrianDav

Bugün Ekonominin temel teorilerinden Mutlak ve Karşılaştırmalı üstünlüğün öneminden bahsetmek istiyorum. Lafı uzatmak istemiyorum. Biliyorsunuz ki bazen haberlerde evde bile yapabileceğimiz bazı şeyleri ithal(dış ülkeden alış) ettiğimizi falan duyarız. Sonra da sinirlenip "lan bunu da...
  6. AdrianDav

Günlük Hayat Problemleri Yardım (Matematik)

Anladığım kadarıyla 8. sınıfı bitirip liseye geçtin. Artık LGS ve ÖSYM öğrencilerden okuduğunu anlama ve yorum yapma bekliyor. Salt bilgi pek bir işe yaramıyor artık. Eğer tahmin ettiğim gibi 9. sınıf isen şuandan itibaren kendine sınır koyma. Düşünme odaklı kaynaklar yavaş yavaş piyasaya...
  7. AdrianDav

Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.

Çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.
  8. AdrianDav

Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Uluslararası İlişkiler

Orta Doğu Teknik Üniversitesi - Uluslararası İlişkiler
  9. AdrianDav

Üstteki üye ... oyununun ustasıdır.

Üstteki oyuncu bence Cities Skylines veyahut Simcity gibi Simülasyon oyunlarının ustasıdır.
  10. AdrianDav

İnsanın Kalbine Giden Yol

İnsanın kalbine giden yol şüphesiz iletişimden geçer. İki insanın anlaşabilmesi için iki tarafın da birbirinin düşüncesi üzerine yorum yapabilmesi gerekir. Sürekli kendi özelliklerinden, karakterinden bahseden çiftler kısır bir iletişim içerisindedir ve bu insanların ilişkisi bitmeye mahkumdur...
  11. AdrianDav

Birisi Sizi Etiketlediğinde Ne Hissediyorsunuz?

"biri sizi etkilediğinde ne hissediyorsunuz?" diye okuyup heyecanla konuya girdim. hemen aklıma ilk aşklarım gelmişti. taa ki doğrusunu okuyana kadar. şimdi gidiyorum buradan...
  12. AdrianDav

Forum Üyelik Tarihi

@Balzamik35 ayıp sırayı neden bozuyorsun ben yazacaktım onlardan sonra :pof::rank:
  13. AdrianDav

Sen Necisin?

hayatta önemli iki yeteneğim var, matematik ve yalnız kalmayı becerebilmek
  14. AdrianDav

10 Bin Dolar Verseler...

Benim için en büyük aksiyon sevdiğim kıza açılmak olurdu. -_-
  15. AdrianDav

post kasmak neden size batıyor

İstediğiniz yere mesajınızı atınız. Eğer hatalı bir şey yapıyorsanız yetkililer gerekeni yapacaktır. Fakat böyle konular açıp tartışmaya mahal vermeniz hata.