Ahmet50042 kullanıcısının son içeriği

1. Ahmet50042

Oyun geliştirme ile ilgili bir kaç püf nokta

Oyun geliştirme, oyuncular için ilgi çekici ve sürükleyici deneyimler yaratma potansiyeline sahip zorlu ve ödüllendirici bir alan olabilir. Konsept ve tasarımdan kodlama ve teste, pazarlama ve dağıtıma kadar oyun geliştirmenin birçok farklı yönü vardır. Herhangi bir yaratıcı arayışta olduğu...
  2. Ahmet50042

Werewolf The Apocalypse Earthblood Tanıtım & Sistem Gereksinimleri

Werewolf The Apocalypse Earthblood Tanıtım & Sistem Gereksinimleri Herkese merhaba değerli kullanıcılar, bugün sizlere Werewolf The Apocalypse Earthblood adlı oyunu tanıtacağım konumuza geçelim. Werewolf The Apocalypse Earthblood, Cyanide adlı geliştirici tarafından geliştirilen bir aksiyon...
  3. Ahmet50042

Encodya - Macera Oyunu İşte Çıkış Tarihi

Encodya - Macera Oyunu İşte Çıkış Tarihi Herkese merhabalar değerli oyun severler. Bugün sizlere Encodya oyunu hakkında bilgiler vereceğim. Encodya oyunu 1 yıldan uzun bir süredir geliştirilen bir oyun olup Chaosmonger Studio tarafından geliştirilmektedir. Oyunun hikayesi şöyle; ''9 dokuz...
  4. Ahmet50042

Konularınızı Nasıl Daha İyi Bir Hale Getirebilirsiniz

Şikayet içerikli bir şey bulunmuyor konu üye ilişkileri ile alakalı :)
  5. Ahmet50042

Discord - Emoji Paketi

Teşekkür ederim.
  6. Ahmet50042

Lucky "Project" Sorunsalı

İstediğim gibi yazarım bunu kısıtlayan bir kural yok hem amacım mesaj kasmak olsaydı böylesine boş ve gereksiz bir konuya mesaj yazmazdım. Belki alışveriş yapacağım firmadan o sebepten soruyorum bunu nerden bileceksin.
  7. Ahmet50042

Tam tersi sen hiçbir şey bilmediğin konu hakkında buraya gelerek mesaj kasıyorsun.
  8. Ahmet50042

Tamam anladım.
  9. Ahmet50042

Hayır, bir üye olarak merak ediyorum.
  10. Ahmet50042

Ne konuda korkaklar.
  11. Ahmet50042

Acaba kanıtını atabilir misin?
  12. Ahmet50042

Herhangi bir ürün vs. almadan nasıl bu kadar emin konuşabiliyorsun anlamış değilim.
  13. Ahmet50042

Burası bir forum ortamı, isteyen herkes kurallara uygun bir şekilde konusunu açabilir, bunda bir sorun yok.