AhmetAli02 kullanıcısının son içeriği

1. AhmetAli02

RoudRain#3500 Emek Hırsızlığı

konuya discord idisinide eklerseniz güzel olabilir.
  2. AhmetAli02

Yardım 1.16.5 bug

tam olarak hepsini bilmiyorum ama çok genel dupe konusu lama var portal dupe var eşek dupe book dupe falan bazıları kapatılmış ola bilir 1.16da bilmiyorum ama dupe başına dert olur onu engellemende yaralı olcaktır
  3. AhmetAli02

Yardım 1.16.5 bug

öncelikle dupe falan yapacak olcakdır onları engellemen lazım ondan sonra x-rayi normal oyun buguyla yapa biliyolar onun içinde xray falan koruması lazım aklıma geldikçe yazarım aklıma gelen şimdilik bu kadar
  4. AhmetAli02

Yardım Minecraft ama hileleri büyü olarak basabiliyorum nasıl indirilir?

knk youtuberler bu konuları uzun uğraşlar sonunda yabancı içerikleri deşe deşe buldukları için yabancı kaynaklarda ara bence çünkü bilen olduğunu sanmıyorum
  5. AhmetAli02

Yardım claim

']https://forum.gamer.com.tr/konu/wg-atma-ogretiyorum.70463/ bu konu sana yardımı olcaktır
  6. AhmetAli02

Warp Plugini Yardim :///

Şekilli bir şey İstiyorsan Particleli falan MoreTP kullan
  7. AhmetAli02

Yardım Son oyuncu Launcher Güvenli Mi?

Son Oyuncu Launcher Şifreleme Yönetimini Bilmediğim İçin Tam Konuşamıycam Ama Evet 100 Binlerce Oyuncu Kullandığı İçin Güvensiz Olsa İllaki İsyan Edilirdi
  8. AhmetAli02

Yardım on death skriptini integer yapma

double değeri integer yapmayımı soruyorsunuz acaba tam anlayamadım
  9. AhmetAli02

Yardım 1.8.9 Update

knk şimdi 1.8.9 da 1.16yı getirmessin ama sunucuyu 1.16 ayarlayıp pvpyi 1.8 yapa bilirsin girişleride 1.8 yapa bilirsin ama bir süre buga sebeb olcağından tavsiye etmiyorum ama o bugları kapatıyorum diyosan dedimi dene başka türlü olmuyor diye biliyorum iyi günler
  10. AhmetAli02

Yardım MC 1.16.5 Survival SW

Knk Skriplerde on join: ile başlayan spawna aktarma skripti vardır onu silersen işin hallolcaktır sanırım
  11. AhmetAli02

Yardım MineCraft Modlu Hamachi Server Crash Hatası

logs klasöründen latest.log dosyasını atarmısın lütfen sorunu anlamamız için o lazım
  12. AhmetAli02

Yardım Minecraft sunucusu ddos koruması

Crashde bahsetmişsiniz onun için en iyi koruma bence SpigotGuard öneririm
  13. AhmetAli02

Yardım NameTag Edit Tabda Yetki Gözükmüyor (Sürekli Default)

/lp group vip permission set nte.default false yapmayı denermisin yada false yapa bilirsin böyle bu şekilde permi
  14. AhmetAli02

spawner nasıl ayarlarım

EpicSpawner Ola Bilir Bi Kontrol Et
  15. AhmetAli02

INADINA CIFTCI - Ücretsiz Çiftci Eklentisi (ASkyBlock)

bence java bilgin varsa eklenti olarak yaz ama güzel eline sağlık