Ahmetreyiz18 kullanıcısının son içeriği

1. Ahmetreyiz18

Sağlam bir sunucu projesine Sağlam kendine güvenen min yaşı 18 olan kişiler (ARANIYOR)

Skyblock fazla bilmem de survival icin ariyosan olabilir
  2. Ahmetreyiz18

Keyubu server için ORTAK arıyorum.

Maliyeti yarı yarıya bölecek, pluginden anlayan, güvenilir, serverin basina gececek ortak arıyorum. Serveri keyubudan almayi dusunuyorum. Serverla ilgilenecek zamani olan arkadaslar yazsin.
  3. Ahmetreyiz18

TRUVA | Factions | GÖREVLER - LEVEL - BELEDİYE SİSTEMİ | Takım Savaşları | truva.batihost.net |

Şu piyasanın ''maymunları'' olmasa ben de sunucu açıcaktım, ortak arıyorum hazır sunucuya konmak için. Nedir kardeşim bu yahu? Mis gibi server açılıyor. ''maymun'' un biri gelip botu atıp: ''Kardeşim discordunu ver elimde çok iyi bot koruması var'' demeye utanmıyor.
  4. Ahmetreyiz18

6 GB Sunucu 2 Oyunlu Hub Yapıcak Varmı ????? Bide Ortak Alımı Var +20 TL ŞART!

server durumu netleşirse pluginer felan ortak olabilirim
  5. Ahmetreyiz18

Server kurmak istiyorum samimi güvenilir ortak

İsim: Ahmet tecrübe: daha önce (1.7 sürümünde) 2 kendi serverim olmak üzere (1 i yarım kalan proje) 3 serverim oldu. maddi destekte bulunabilecek misin ?: makul miktarda olabilir yaş: 18 discord: HonqiPonqi #6837 serverin durumuna göre anlaşabiliriz. discorddan chatleşelim
  6. Ahmetreyiz18

abdülkadir nabıon la

abdülkadir nabıon la
  7. Ahmetreyiz18

AtinaSaga Is Back|MMOSURVIVAL|Metin2|Level|Çiftlik|Demirci|EÇiftlik|Kelle|Pelerin|KırılmayanItemler|AÇILDI

başarılar başarılar da, sunucu benim değil sadece bir kaç saat tek başıma dolandım sunucuda
  8. Ahmetreyiz18

MASTER SURVIVAL | play.mastersurvival.xyz (1.8+) | - Süt İnekleri - Madenci Tavuklar - Çete Sistemi - PVP - Futbol - Kasalar - ve daha fazlası...

Perşembe gecesi sunucunuzdan 30 liralık vip aldım, destek amaçlı. Ama hiçbir zaman sunucuyla ilgilenmediniz hem benim hem oyuncuların beklentisini sağlamadınız. Sunucuyu kapattınız. Umarım paramı geri iade edersiniz...
  9. Ahmetreyiz18

Ip: DidoCraft.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | Boss | Inek Sistemi | Kredi | Tarımda 1 numara +45 ONLINE

Madem sıfırdan yapıyorsunu sürümü bi zahmet yükseltin ayrıca, sıfırlanınca ödediğimiz ücreti geri alıcazmı veya aynı eşyaları vericek misiniz ?
  10. Ahmetreyiz18

Ip: DidoCraft.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | Boss | Inek Sistemi | Kredi | Tarımda 1 numara +45 ONLINE

Başarılı sonucu 1.7 olmasına rağmen gelen tüm saldırıları atlattı, eski oyuncu kitlesine ulaşması dileğiyle, ayrıca şu casper reklamları canımızı sıkmaya başladı artık !! Sunucuyla ilgili tek sıkıntım şu redstone lagg plugini mi ne, psiton kapı yapıyorum kaleme 1 kere bile açsam redstone bugu...
  11. Ahmetreyiz18

1.7+ - 1.8+ [ Play.CasperSurvival.Net ] Açılmamak Üzere Kapanmıştır. Nedeni= İçeride

Server iyi hoşta lütfen kendi kitlenizi oluşturun milletin kitlesine saldırmayın sizin yptığınıza emek hırsızlığı derler, örgüt gibi bir şey olmuşsunuz artık neyse allah kurtarsın başarılar
  12. Ahmetreyiz18

Alestasurvival neden kapatıldı içeride.

Sunuz felan hiç hoş deil, sana arkadaşım olarak hitap ettim ama saçmalıyorsun neyse ...