AkdenizliMOff kullanıcısının son içeriği

1. AkdenizliMOff

İnori.Online | RustZ | Özel Craft Sistemi | 3D Silahlar | Uykusuzluk,Susuzluk 1.9.X - BETA [AÇILDI]

En İyi RustZ Serveri Diyebilirim Konu Tasarımı Çok Hoş. 10/10 Veriyorum Başarılar.
  2. AkdenizliMOff

BlackNW | Orta Emek SkyBlock | Kasalar | Spawnerler | /adakit ,vb. Oyun Başlangıç Kitleri

Skyblock Serverini Survival Bölümünde Paylaşmışsınız. Bu Hatalı Paylaşımdır Ya Bilerek Aktif Cekmek İcin Yaptınız. Yada Bilmeyerek. 10/5
  3. AkdenizliMOff

Monocraft.minecrafttr. com | 1.8 - 1.13 | Boss | Kasalar | Minez | Süt İnekleri- Maden Tavukları- İksir Domuzu | Yeni gelenlere hediyeler | CoinMarket

Aynı Pluginlerden Bıkmadınızmı Poyraz Kapatıyor Siz Acıyorsunuz Ha Bide Poyraz Sunucusnu Kapatıcakmış galiba :) Siz Accanız Zaman Poyraz veya başkası aynı pl ile acmıyormuş :D aha aha aynı Plugin iki oynamışsın pek bişi yapmamassın BAŞARILAR
  4. AkdenizliMOff

VikingCraft.Batihost.Net | Emek Survival | Kralına Değil Kafamıza Göre Oynuyoruz. [ Uzun Süre Sonra Aktif Olacaz... ]

Konu Tasarımı Geliştirilmeli 10/5 Sunucu Özellikleri Klasık Survival Sunucusu Pek Fark Göremedim. Map lar Baska Sunucularda Gözüme Çarptı Gibi. BAŞARILAR!
  5. AkdenizliMOff

oyna.DostlarSurvival.tk - Survival - Rütbeler/Coinler/Köylü Takas/Sanal Market (1.13.2) Sende Gelip Birinci Olmak İster Misin

sag sola çamur atıyorum derkene başarısız bir sunucu acıp ben bunu kötelemek istemedim sadece plugin felan görmüyorum dedim farkındamısın bilmem ama sende görmüyorsun bence baksana forumda :D pl ile ilgili pek bişi yok ?