Neler Yeni

AkinaMiyuki kullanıcısının son içeriği

1. AkinaMiyuki

Yardım Minecraft kasmaya başladı

Arkadaşlar merhaba benim ekran kartım yanmıştı, ondan sonra minecraft veya lol tarzı oyunlar oynamaya başladım lolde 120-130 fps görüyorum orta ayaralrda ama, minecrafttada 50-60 fps oynuyordum ekran kartım yandıktan sonra. şimdi mc'de sorun var 50-60 fps vermek yerine 5-10 veriyor yükleme...
  2. AkinaMiyuki

Kendi Çapımızda Tatlı bir Sunucu HAS Survival

Merhabalar, biz 2 kişi ile survival oynamaktayız fakat 2 ülke kurduğumuz için işler yetişmiyor veya evler v.b alanlar boş kalıyor. O yüzden alabildiğimiz kadar trollemeyen,bizimle takılabilecek bir kaç kişi arıyoruz. Sürüm: 1.14.3 Discord: SheisaPhoenix#4374 Instagram: adelinesmornicvh...
  3. AkinaMiyuki

[--SplashMC.Batihost.Net--] | Yenilikçi Faction Sunucusu | 1.8.X-1.12.X | 8GB RAM | Herkesi Bekleriz!

Çok Klasik , hazır bir plugin paketi ve hazır harita ile 10 Dakikada yapılabilir aynı sistemler. -Git Lapis kas -Rütbe atla -Set al -Pvp at -Klan kur -Oyun bitti. Ahh ahh nerde o eski sunucular,taş kazıp marketten zar zor bir şeyler aldığın,p4 set yaptığında mutlu olduğun anılar...
  4. AkinaMiyuki

play.asinpw.network | CONCONCRAFT | 1.11.x - 1.14.x

Disconnet spam hatası alıyorum bakar mısınız?
  5. AkinaMiyuki

NIGHTRAİD | Faction'un ÇAĞINI DEĞİŞTİRECEK Sunucu | 1.12.X

Gün içerisinde dönüş yapılacaktır, özür dileriz.
  6. AkinaMiyuki

Sıra sıra bakmaktayız,çok fazla başvuru olduğu için aksaklıklar çıkabiliyor bu durumdan dolayı muhasıp ve müteşşekiriz.
  7. AkinaMiyuki

Herkese çok teşekkürler, sunucumuzda toplamda +5000 başvuruyu aşmış bulunuyoruz emeği geçen herkese teşekkürler. Aktif Oyuncu Sayısı: 216 Türk Aktif Oyuncu Sayısı:120 Kayıtlı Oyuncu Sayısı: 3101 Yeni görseller:
  8. AkinaMiyuki

NİGHTRAİD / Admin VE Destek EKİBİ

Yaş Sınırı gelmiştir +13 Yaş üstü,beyin ve akli olarak olgun olan herkes başvurabilir. -Adeline.
  9. AkinaMiyuki

Başvuru işlemini hızlandırmak amacı ile Wexhy#4374 Discord adresinden mesaj atarsanız,direkt olarak görüşebiliriz. -İyi günler!
  10. AkinaMiyuki

Iceberg Network | IcebergNW.keyubu.com | Hilesiz Factions | Konu Tasarımı Yenilendi! | Orman Yenilendi! | KALİTE! |

Konu Tasarımı geliştirilmeli,alıntı olmuş.Sistemler hakkında bilgi verilmemiş daha ayrıntılı olmalı.
  11. AkinaMiyuki

Orjinal Premium Hesap Çekilişi - NightRaid

Selamlar! NightRaid Sunucu ForumGamerTR'YE Özel Çekiliş yapıyor! %100 Orjinal Sizin E-postanız üzerine alınacak olan bir hesap ! (Sizin üzerinize) Yapmanız gerekenleri hemen söylüyorum: Katılıyorum yazmak. AkinaMiyuki adlı profili takip etmek,çekiliş olduktan sonra takibi bırakabilirsiniz...
  12. AkinaMiyuki

Teşekkürler değerli yorumunuz için! :)
  13. AkinaMiyuki

Güzel,tatlı ve sıcak yorumunuz için çok teşekkür ederiz. ^-^ En kısa sürede geri dönüş yapılacaktır. -Tatlı kalın.
  14. AkinaMiyuki

Teşekkür ederiz,en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır! :) :bilmem:
  15. AkinaMiyuki

Tekrardan Selamlar!

Hoş geldin! :bilmem: