AlfaTayfa kullanıcısının son içeriği

1. AlfaTayfa

Minecraft 1.14 Yenilikleri

Güzel gibi gözüküyor umarım sadece köylülerin skinlerini değiştirmekle kalmaz onları şu anki hallerinden çok daha akıllı yaparlar. Ve tabii ki yeni tür köylülerde eklemeliler.
  2. AlfaTayfa

Güncelleme Minecraft 1.13 Sürümü: Su Altı Güncellemesi!

Gerçekten güzel bir güncelleme oldu çok fazla şey eklendi batık gemiler harabeler balıklar yosunlar mercanlar :yunus: lar say say bitmez artık okyanusları keşfetmek için bir sebebimiz olacak ! umarım gelecek diğer güncellemelerde bunun gibi kapsamlı olur <3
  3. AlfaTayfa

Konu kapandı

skype ismin ney atsana
  4. AlfaTayfa

Konu kapandı

muhabbete dahil olsan görecen arkadaşlığı , kimseyi düzgünce tanımadan bir şey diyemem :D ondan kurallar biraz sert gelmiş olabilir aslında okadar da sert değil ama neyse..
  5. AlfaTayfa

Konu kapandı

gereken herşeye sahipmisin
  6. AlfaTayfa

Konu kapandı

Üzgünüm ama server kapandı ondan dolayı artık alım yok
  7. AlfaTayfa

Survival server kurunda oynayalım yaa :D

Premium sahibi ve yaşınız +16 ise bana haber veriniz
  8. AlfaTayfa

1.12.2 Survival Oynarım Hilesiz

Premiumunuz varmı
  9. AlfaTayfa

Survival server kurunda oynayalım yaa :D

hmm umarım güvenilir birisindir :D neyse sen ne zaman bu yoruma cevap verirsen o zaman oynamaya başlarız :)
  10. AlfaTayfa

[YENİ İSKELETLER] [Güncel, Dev Konu, Fotoğraflı] Minecraft 1.13'ün Şu Ana Kadarki Bütün Yenilikleri

Komutlarla ilgili değişimler güzel olmuş . daha kullanışlı ve kolay olmuş . Bloklardaki doku değişimlerine gelicek olursak bence çok gereksiz ve kötü olmuş . default pack kullanan biri olarak beğenmedim . Ama değiştirselerde farketmez default packi saklayıp yeniden kullanıcam.
  11. AlfaTayfa

Topluluk Ürünü Ruined of Reborn (RPG Map)

Spoiler İçerir
  12. AlfaTayfa

Topluluk Ürünü Ruined of Reborn (RPG Map)

Harita baya güzelde bi mekan bitmemiş onun dışında pek bir sorunu yoktu sadece bazı görevlerde yönlendirme kötüydü , ama yine de güzeldi oynarken baya keyif aldım :)
  13. AlfaTayfa

Türk Yapımı Sky Survival [ Güncelleme 5.0 ]

Ben teşekkür ederim umarım eğlenirsiniz Teşekkürler Uzun zaman sonra Yeni sürüm geldi bu sürümde pekçok yenilik mevcut ! Oynayan herkese teşekkürler :)
  14. AlfaTayfa

Haber Minecraft'ın Yeni Güncellemesi, Electronic Entertainment Expo 2017!

Ama bu orjinal olduğu için hem daha az hata çıkarır hem daha iyi olur