Alp_Eren_Çakar kullanıcısının son içeriği

1. Alp_Eren_Çakar

Altın FasterCraft 2023 | +484 Yeni Eşya • +9 Yeni Büyü • Futbol • Klan • Kumar • Meslek • Boss • Kar Teması | Ve Daha Fazlası..

I add a new server photos and tram lines if you want to play my server ip adresses is in first page sunucunun yeni fotoları ve tramvay hattı eklendi sunucuya bekleriz
  2. Alp_Eren_Çakar

Altın FasterCraft 2023 | +484 Yeni Eşya • +9 Yeni Büyü • Futbol • Klan • Kumar • Meslek • Boss • Kar Teması | Ve Daha Fazlası..

Brom öncelikle eski fotoğraflara bakmışsın. Sunucuya girdin mi? Oynadın mı? Denedin mi? Kime göre neye göre basit? Yorum yaptığınız sunucuya girmeyi düşünebilirsin Kendi hatam ise yeni fotoğrafları koymadım o yüzdende özür dilerim.
  3. Alp_Eren_Çakar

Sunucuya Yeni Şehrimiz olan IceCountumeliya Eklendi bununla beraber şehir sayımız 3'e çıktı IceLand IceVegas IceCountumeliya İyi Oyunlar
  4. Alp_Eren_Çakar

• Sunucuya Yeni Bir Tren Hattı Olan T1 I.K. Gar - Otel Tramvay Eklendi Sürücüsüz Kendi Kendine Çalışıyor
  5. Alp_Eren_Çakar

Play.OttomanMc.Com | 1.16.5 SURVIVAL | Meteor, Kristal, Takım, Kanlı Ay, Tılsım, Mevsimler, Uçuş, Balık, Unvan, Banka, Özel Kanatlar,Eşyalar

Farkettim. Suan bakıyorum biraz daha iyi, ama tabii ki yenilik iyidir. Ekleyin. Durmayın ekleyin. Oyuncular bunu sever zaten... Başarılar...