AlperenHD729 kullanıcısının son içeriği

1. AlperenHD729

Discord Botumdaki Sorun.

Merhaba ben discord bot kodluyorum ancak botumda şöyle bir sıkıntı var komutlara emoji ekliyorum (hareketli emoji) ancak emojiyi atmıyor sadece ismini atıyor ne yaptıysam düzeltemedim yardımcı olursanız çok sevinirim.
  2. AlperenHD729

tarafımca kaldırıldı

Adınız: Alperen Yaşınız: 14 Oyun Nickiniz: MrAngelsYT İstediğiniz Yetki: Mod veya Admin Tecrübeniz: 6 Senedir Mc Oynuyorum Aternosdan 23 Tane Sunucu 7 Tanede prof. hub swsi açtım 34 swde kurucu 14swde admin 13swde mod oldum skript plugin ve komut bilgim yüksek Aktifliğiniz: 2-3-4-5 Saat Arası...
  3. AlperenHD729

Yeni ve Sıkıntısız Çalışan SUMOFFA Skripti!

Merhaba Değerli ForumGamer Forum Okuyucuları Bugün Kendi Kodladığım SUMO FFA Skript'ini Paylaşacağım Skript'i 1.8.9 Sürümünde Test Ettim Sıkıntısız Çalışıyor İsterseniz Skript'ten Biraz Bahsedeyim. Skriptin Özellikleri: Lag Yapmayan Özenle Tasarlanmıştır. Kısa ve Özellikli Komutları Vardır. Çok...
  4. AlperenHD729

Yeni Sunucumuz Çok Yakında Açılıyor!

Merhaba Sayın Minecraft Türkiye Forum Okuyucuları Kendim Bir Sunucu Kurmaya Çalışıyorum ve Çok Yakında Sunucu Beta Olarak Açılcak Şimdiden Adam Topluyorum Eğer Sunucumuzun Açıldığını En Kısa Sürede Öğrenmek İstiyorsanız Discord Sunucumuza Gelmeniz Yeterli Olacaktır! Discord Link=> Discord Eğer Hata...
  5. AlperenHD729

Selam discorddan arkadaşlık gönderdim kabul edermisiniz rica etsem?

Selam discorddan arkadaşlık gönderdim kabul edermisiniz rica etsem?
  6. AlperenHD729

REKLAM Aternos Lobi Yapıcak Süper Bir Mimar Aranıyor!

Merhaba ForumGamer Okuyucuları Sunucumuza Lobi Yapıcak Yetenekli ve Başarılı Bir Mimar Aranıyor Eğer Gerçekten Güzel Yaparsa Kendisi Mimar Seçilcektir Detaylar Aşağıdadır. Server İp: MastoNetwork.aternos.me Sürüm: 1.8.9 Şimdiden Teşekkürler MastoNetwork Ekibi
  7. AlperenHD729

LegendFactionDia.aternos.me Yetkili Alımlarımız Başlamıştır!!

Sunucu kapalı açarmısınız sunucuyu?
  8. AlperenHD729

Kendi Minecraft client'imi yapıyorum

bu clienti nasil yapiyorsun bende bir client yapmak istiyorum eger yardimci olursan cok mutlu olurum (bu arada yeni guncellemeler getir client'e ve bence 1.8 9 yap surumu)
  9. AlperenHD729

İstek Disguise Skripti Lazim

Bu Arada Ben mod başvurusu yaptim bana 1 güne cevap alırsınız dendi 3 gün oldu cevap gelmedi onada bir bakarmısınız?
  10. AlperenHD729

Hayır kullanmadım ama şu an bilgisayar elimde değil bilgisayar elime geçince hemen denicem
  11. AlperenHD729

Merhaba Benim Bir Hub Sunucum Var ve Bazı Youtuber Arkadaşlarım Var (Sw daha bakimda) Birçok disguise plugini veya skripti denedim ama olmadi lütfen disguise skripti yazabilen birisi varsa yazabilirmi şimdiden teşekkürler.
  12. AlperenHD729

Yardım MineCraft'a Kac Gb Ram Vereyim??

1.yöntem ve o sondaki videoyu denemedim onun dışındaki hepsini denedim umarim denemediklerimi deneyince işime yarar cok teşekkür ederim