Alharu'in en iyi cevapları

1. Alharu

Discord Rank Hatası

Rol ayarlarından rolü olan üyeleri geri kalan çevrimiçi üyelerden ayrı göster seçeneğini etkinleştir.
  2. Alharu

Yardım Sınırsız gündüz ACİL YARDIM

WorldGuard ile de yapabilirsin; Belirli bir dünyada havanın sürekli gündüz kalmasını sağlamak için /rg flag __global__ time-lock 6000 , hava olayını kapatmak için /rg flag __global__ weather clear komutunu kullanabilirsin. Not: Sadece bulunduğun dünyada hep gündüz kalır. Başka dünyalarda da...
  3. Alharu

İstek Acil Skript isteği pls

Basit gördüğüm için yapayım dedim, umarım işine yarar. options: p: &3Külçe Dönüşüm &7> izinmesaji: &3Külçe Dönüşüm &7> &cBunu yapmak için yeterli izne sahip değilsin! command /demirblokyap: permission: demirblok.yap permission message: {@izinmesaji} trigger: player...
  4. Alharu

Yardım NameTagEdit Sorunu

TAB eklentisiyle tabda gözükecek tagları ayarlayabilirsin TIKLA.
  5. Alharu

Yardım Tittlemanager Çalışmıyor, yardım eder misiniz ?

Merhaba, /papi ecloud download Vault /papi ecloud download Server komutlarını kullanın ve ardından /papi reload komutunu kullanın.
  6. Alharu

İstek FramePicture

AnimatedFrames eklentisi işine yarayacaktır.
  7. Alharu

Yardım dules plugini kit ekleme

Merhaba, @Electus Eklemek istediğiniz eşyaları envanterinize sıralamaya uygun bir şekilde dizin, zırhları ise üstünüze giyin. Daha sonra /duels save kit <kitismi> ile kiti kaydedebilirsin.
  8. Alharu

Yardım fastcraft türkçe

Merhaba, @Electus jar dosyasını rar şeklinde açın, rar dosyasının içindeki "lang" klasörüne girin ve oradaki "tr.json" dosyasını plugins klasöründe bulunan FastCraft klasörünün içine atın. Sunucuyu yeniden başlatın.
  9. Alharu

Yardım Tabelaya tıklama permi verme yardım

Buyur, düzeltilmiş hali: command /çöpc: trigger: send "{@prefix}Çöp oluşturmak için &c/çöp" command /çöp [<text>]: permission: cop.admin trigger: if arg-1 is not set: send "{@prefix}Çöp oluşturmak için &c/çöp olustur" send "{@prefix}Çöp'yi...
  10. Alharu

İstek /karsat komutu

Buyur: options: p: &3Kar Satışı &7> izinmesaji: &3Kar Satışı &7> &cBunu yapmak için yeterli izne sahip değilsin! command /karsat: permission: kar.sat permission message: {@izinmesaji} trigger: if player has 640 snowball: remove 640 snowball from player...
  11. Alharu

Yardım WorldEdit ve WorldGuard | Wgli kısımda yaprakların kırılmasını açmak.

Merhaba @kalpazankizan321, Öncelikle WorldGuard Extra Flags pluginini yüklemelisin TIKLA. Daha sonra bu komutu kullanmalısın: /rg flag <bölgeadı> allow-block-break leaves
  12. Alharu

İstek Kişi sayısındaki yere yazı eklemek istiyorum

"config.yml" dosyasından "Data" bölümünü "false" olarak değiştirin.
  13. Alharu

Yardım Minecraft Java Edition Geçersiz Oturum

Merhaba, @Zoldie07 Oyundan çıkış yapıp tekrar girmeyi deneyin, eğer olmazsa 5 - 10 dakika sonra tekrar deneyin.
  14. Alharu

Yardım Minecraft Sunucusunda Oturum Acılamadı Hatası

Merhaba, @abdulkadires78 Sunucunuzu kurduğunuz klasöre girin. Oradan "server.properties" dosyasına girin ve oradaki "online-mode" kısmını false olarak değiştirin.
  15. Alharu

İstek Gereksinim Ekleyebileceğim Rank Sistemi

Merhaba @olcayturk, Autorank plugini işinize yarayacaktır, kullanımı biraz karışık olsa da anlaşılabilir bir plugindir TIKLA.