Anacondas kullanıcısının son içeriği

1. Anacondas

Oyna.MineTurk.Biz | HİLESİZ EMEK Sunucu | Görevler | Rütbeler | Kasalar | Klan Turnuvaları |

Tek kişi katılamıyorsunuz malesef en az 2 kişi en fazla 5 kişi katılabilirsiniz.
  2. Anacondas

İstek Sunucu ikon

Merhaba, Sunucu ikonu yapacak kişi aranıyor. İkon çizim olursa güzel olur. Özelden veya discorddan bana ulaşın. AtakanULKN / batihost.com#7538 (Ücretli)
  3. Anacondas

FeldoraNETWORK | Emek Factions | 9 GB Ram | Seviye | Efekt | Görev | Edit | Meslek | Hile Koruması

Al işte birisi daha :pof: Bencede uzatma sunucumdan birşeyler çalmayı bırakın yeter sizinle düzgün konuşuyorum.
  4. Anacondas

FeldoraNETWORK | Emek Factions | 9 GB Ram | Seviye | Efekt | Görev | Edit | Meslek | Hile Koruması

Ben daha yazmıyorum sunucularına giderek ve mineturk/muzcraftın sunucusuna giderek herşeyin alıntı olduğunu görebilirsiniz.
  5. Anacondas

Sunucudaki sistemler MineTurk ve MuzCraft adlı sunucudan alınmış emeksiz bir sunucu. HIRKIZ SUNUCU Başarısızlıklarınızın devamını dilerim.. Saygılarımla Anacondas :D
  6. Anacondas

Lag girip oyundan atılıyorlar.

Günlerdir arıyorum bir şey bulamadım ve sabahlıyorum? :D
  7. Anacondas

Lag girip oyundan atılıyorlar.

Zaten kurulu :/