AnadoluHost'in en iyi cevapları

1. AnadoluHost

Yardım Factions plugini sohbette isimlere <> ekliyor

mstore klasörü\factions_mconf içinde instance 156. satır
  2. AnadoluHost

Yardım Skyblock Adafly Sorunu

Bakın skriptinizin mantığının çok yanlış olduğu düşüncesindeyim. ADAFLY olayını playerfly olarak vermeniz gereksiz.Askyblockun kendi "askyblock.islandfly" diye bir permi vardı (kontrol edin doğru yazmamış olabilirim). Yani skriptin oyuncuda 30 dakikalığına o permi vermesini sağlayın.Hem sadece...
  3. AnadoluHost

Yardım Minecraftta Kurduğum Texture Packte Hata Var

Texture packlerde boyutlar 16 ve katları olabilir. yani obje 16x16 32x32 64x64 gibi boyutlarda olmak zorundadır. Boyut hatalıysa böyle yapar.3d dokularda ise taşırma vb yada obje yolunu tanıyamama sonucu böyle hatalar olabilir.
  4. AnadoluHost

Yardım ASkyBlock config.yml PISTON sınırı eklenmiyor. Help.

Askybloğa o ayarı ekleyemezsin. Çünkü desteği yok. Sadece belli entityleri desteklemektedir ve en az 1.12 sürümünde bu desteği çalışmaktadır. https://www.spigotmc.org/resources/insights-super-configurable-limits-a-sync-scans-realtime-1-8-1-15-2.56489/ bu plugini öneririm. İşini...
  5. AnadoluHost

Yardım Factions claim büyüklüğünü ayarlama

Minecraftta bir Chunk 16x16'dır ayarlanamaz :( .Klasik olan yerine öteki faction pluginlerinde öyle bir ayar olması lazım. Kingdoms vb tuhaf birsürü faction plugini var . Onları bir araştırın isterseniz.
  6. AnadoluHost

Yardım 1.8.9 serverine 1.16da gelen blokları nasıl eklerim

1.13 tabanlı yapıp "via version" "via rewind" "via backwards" pluginlerini kurduktan sonra ekleyebilirsin. Ancak 1.8 ile girenler 1.13 bloklarını göremezler veya farklı şekilde görürler. Örneğin magma bloğu "turuncu kil" olarak görünür.
  7. AnadoluHost

Yardım Batıhosttan sunucu aldım.Ram'in çok kullanılması normal mi

Öncelikle başlat.bat (start.bat) yapılandırmanı kontrol et. Kullandığın kod tüm rami rezerve ediyor olabilir. Bunun dışında sürüm konusunda: evet özellikle yeni sürümlerin harcadığı ram ve işlemci miktarı malesef arttı. Chunkları kapatan - mobları silen anti lag pluginlerinide dene.