ankaly'in en iyi cevapları

1. ankaly

Yardım Minecraft premium almayı düşünüyorum satın alma adımları ne

Selam. Öncelikle Minecraft'ın resmi sitesine buradan kayıt olun. Ardından herhangi bir ödeme yöntemi girin. Bu ön ödemeli kartlardan birisi olan İninal olabilir veya herhangi bir banka hesabı olabilir. Oyun yaklaşık 26 dolar, fakat ücretlendirme 1-2 gün içerisindeki döviz kuruna göre baz...
  2. ankaly

Yardım Minecraft Ses Sorunu

F3 + T veya F3 + S kombinasyonlarını deneyebilirsin. Aşağıdaki F3 kombinasyonlarını inceleyip bakabilirsin, ihtiyacın olduğunda kullanırsın. F3 + S - Zorla yeniden yükleme yapar. F3 + T - Doku paketlerini yeniler. Shift + F3 + F - Render mesafesini arttırır. F3 + F - Render mesafesini azaltır...
  3. ankaly

Yardım CS:GO'da FPS göstergesini açamıyorum nasıl açılır lütfen yardım edin!

Selam, FPS göstergesini açmak için konsolu açın ve ardından net_graph 1 yazın. FPS ve diğer göstergeleri küçültmek için ise net_graphproportionalfont 0 kodunu kullanabilirsiniz.
  4. ankaly

Yardım CSGO slot arttırma

Test etmedim fakat senin için yabancı forumlara baktım, gamemodes_server.txt.example veya gamemodes_server.txt dosyasına girip maxplayers # bir değer ataman gerekiyor. Eğer sunucun komut istemi üzerinden çalışıyorsa -maxplayers_override komutu işe yarabilir. Bu arada belirttiğim iki .txt...
  5. ankaly

Yardım Ekran kartı video ram kullanımı arttırma

Öncelikle selam, ekran kartı, işlemci gibi donanımlarınız oyununuzun donanımlara bindirdiği yüke göre otomatik olarak kullanılır, bunu en net CS:GO'da gözlemleyebilirsiniz. Ek olarak belirtmekte fayda var, Ryzen APU mimarilerinde harici bir ekran kartı kullandığınız zaman performans %5'e kadar...
  6. ankaly

Yardım Minecraft Sunucuya Ram Verme Hatası

Selam, java -Xmx4G -Xms1024M -Dfile.encoding=UTF-8 -jar server.jar nogui kodunu kullanabilirsiniz. Eğer daha fazla RAM vermek isterseniz -Xmx4G bu kodun içindeki sayı değerini değiştirmeniz yeterlidir.
  7. ankaly

Yardım GTA 5 Oynayabilir miyim, kasar mı?

Selam, düşük ayarlarda GTA 5'i 30 FPS değerinde oynayabilirsin. Başka sormak istediğin bir oyun varsa söyleyebilirim.
  8. ankaly

Yardım Minecraft yeni bir dünya açarken herhangi bir yüzdede kalıyor

Biraz bekleyin, haritanın yaratılması işlemcine, diskinin hızına, belleğine göre değişebiliyor. 5-10 dakikanın ardından hala daha açılmıyorsa lütfen sistem özelliklerinizi açıklayarak geri dönüşte bulunun.
  9. ankaly

Yardım MCpatcher yardım

Merhabalar, yapmanız gerekenleri listeledim. 1. MCPatcheri açın ve Mods bölümüne gelin. 2. + butonuna basın ve istediğiniz modu inject edin. 3. Modları ekledikten sonra patch butonuna basın. 4. Ardından MCPatcher profilinde olacak şekilde Minecraft'ınızı başlatın. İyi oyunlar dilerim.
  10. ankaly

ets 2 mp giriş hatası

Bilgisayarınızın güncellemelerini yüklediğinizden emin olun. Eğer zaten güncelse DirectX'i kurun. Eğer DirectX'i kurduysanız ve hata gelmeye devam ediyorsa o halde aşağıdaki linkten erişeceğiniz dosyayı C:\Windows\System32 içine atın.
  11. ankaly

Yardım Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum şöyle bir hata alıyorum bungecord config de ip forwarding true

Varsayılan olarak, BungeeCord'a bağlı sunucular sunucular oyuncunun IP'sini değil, BungeeCord sunucusunun IP'sini görüntüler, çünkü BungeeCord bir proxy görevi görür ve bağlı oldukları oyuncu ve sunucu arasında bir köprü görevi görür. Sunucunun oyuncunun IP adresini doğru bir şekilde...
  12. ankaly

Yardım Minecraft Internal Exception Hatası lütfen yardım edin !!!

Öncelikle bu sorun yüksek ihtimalle internetinden kaynaklı. Güvenlik duvarından Minecraft'a izin vermelisin. İzlemen gereken adımlar; Eğer Minecraft güvenlik duvarında onaylı değilse, bazen bu hata karşına çıkabilir, bu sadece Minecraft için geçerli değil bazı oyunlarda da karşılaşabileceğin...
  13. ankaly

Yardım Minecraft Skin Problemi

Merhaba, aşağıdaki linkten CraftRise sunucusunun internet sitesine gidin ve premium hesabınızdaki skin ile sitede tanımlı olan skininizi eşleştirin, ikisi de aynı skin olmalı, premium hesaplarda normalde skin yüklemeye gerek duyulmuyor ama sizinki biraz ilginç bir sorunmuş. Link spoylerde mevcut.
  14. ankaly

Yardım Bütün Skinleri Aynı Nasıl Yaparım

on first join: execute console command "/skin set %player% sunucuskini" şeklindeki basit bir script işinizi görecektir.
  15. ankaly

Yardım Crash Report Hatası Minecraft [Yardım]

Selam, ekran kartınız oldukça eski bir model ve sanırım bu yüzden sorun yaşıyorsunuz. Çözüm yolu olarak ekran kartınızın sürücüsünü güncellemekte fayda var, aşağıya ekran kartınızın modeli için bir sürücü indirme linki bırakıyorum. Uygun olan işletim sistemi ve biti seçip sürücüyü indirin ve...