arbak kullanıcısının son içeriği

1. arbak

Sunucu Kiralama Rehberi

Elbette SSD. Minecraft gibi bir oyunu satada calistirip yuksek verim almayi ummak mantiksiz. Ve bahsedilen ram miktarlari "tavsiye edilen sistem gereksinimlerinde" yer aliyor, benim kafamdan yazdigim veriler degil. 10 kisi 512 mb ram ile sata diskte rahat oynuyorsaniz iyi oyunlar. Ama daha...
  2. arbak

Hosting Sahiplerinin Dikkatine

Oldu ki satışlardan doğru düzgün para kazanılmadan sunucu sizden ötürü kapatıldı. Sizin zararınız ne olacak, size sponsor olan kişinin zararı ne olacak? Böyle bi durumda sponsor olan kişinin tüm zararını karşılamayı garanti edebilir misiniz? Çünkü batsanız dahi ucu size dokunmayacak. Siz oyun...
  3. arbak

Artik Hosting Aramayin NexTRHosting

Yeter artık bu konuyu da arşive kaldırıyorum. Hosting Şirketleri bölümüne konu açma talebinde bulunsanız dahi bundan sonra izin verilmeyecektir.
  4. arbak

Nitradodan server alıcam ama kararsızım içeri

Maalesef bu mesajda bilgi yanlışı var. Evet, VPS için dediğiniz şey doğru. VPS sunucularda tahsis edilen RAM ve işlemciyi birden fazla VS kullanabilir. Bu, kullanılan sanallaştırma yazılımıyla alakalı bir şey. Fakat VDS de "söz konusu" olan donanım yalnızca bir sunucuya özeldir. VDS de yapılan...
  5. arbak

Nitradodan server alıcam ama kararsızım içeri

Tavsiyem; sunucu kiralarken yalnızca fiyatlara bakmamanızdır. Alacağınız ürün eğer sanal sunucu(VDS-VPS) değil de gamehost ise arkasında iyi bir firması olması gerekir. Ayrıca gamehostlarda yönetim panelinin olması bilmeyen arkadaşlar için avantajdır ve VDS'e göre daha iyi destek alabilirsiniz...
  6. arbak

HorozNetwork - MineCraft Sunucuları !!! - MOBİL ÖDEME AKTİF - BELGELİ !!! - %25 İNDİRİM VAR

Vergi levhanız olmadığından konuyu arşive taşıyorum. VL numaranızı bildirirseniz yerine yollarız.
  7. arbak

NexTRHosting 7/24 Destek

Hosting şirketleri bölümüne konu açmanız gerekmektedir. Ayrıca vergi levhanızı mutlaka bildirmelisiniz.
  8. arbak

AxiTR Pişmanlıktır.

Kanıtsız, yalnızca firmayı karalamak için şikayet konusu açmak yasaktır.
  9. arbak

Hosting Arıyorum Diyenler Artik Aramıyacaksınız

YS belgeniz, vergi levhanız ile Hosting Şirketleri bölümüne DÜZGÜN BİR BAŞLIKLA konunuzu yeniden açınız. Arşiv.
  10. arbak

YKTHOSTING.COM | Bilgilendirme.

Elbette değil. Sadece 999 kisi yazabilirsin ancak sunucun 999 kisi kaldirmaz. Ne kadar kaldirirsa o kadar oyuncuyla oynarsın mantığı. Buna aldanma. HTC EVO 3D X515m cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. arbak

Hosting Arıyorum Diyenlere Bizden SINIRSIZ BEDAVA HOSTİNG !

Çoğu insan çekiniyor ancak verin 20 lira zor bir şey değil ki. Burger king e gidip triple whopper yemeye kalksanız aynı parayı ödüyorsunuz neredeyse. Ancak siteniz 1 yıl açık kalıyor ve doğru düzgün bir domaine sahip olmuş oluyorsunuz. TK ile uğraştığınza değmez
  12. arbak

Hosting Arıyorum Diyenlere Bizden SINIRSIZ BEDAVA HOSTİNG !

Konuda bahsi geçen ücretsiz hizmet web hosting hizmetidir. Yani bununla ancak internet sitesi açabilirsiniz. Minecraft sunucusu açamazsınız maalesef. İnternet sitesi açabilmek için bir domaine(alan adı minecraftturk.com gibi) ihtiyacınız var. Ücretli (.com-.net 15-20 lira arasında yıllık) ya da...
  13. arbak

Hosting Arıyorum

Yeni konu açmadan önce lütfen bölümdeki eski konulara bakınız. Buna benzer onlarca konu ve tartışma var. Bir yenisine daha gerek yok.
  14. arbak

Nitrado rezilliği ve pişmanlığı

Firma gerekli yanıtı verdiğine göre arşive taşınabilir.
  15. arbak

Nitrado rezilliği ve pişmanlığı

Firma konuya davet edilmiştir.