Ataberkia kullanıcısının son içeriği

1. A

Selam! Teşekkürler, sen nasılsın?

Selam! Teşekkürler, sen nasılsın?
  2. A

:şapka:

:şapka:
  3. A

Neden bir iğne ucu üret(e)miyoruz? Ekonomi'de karşılaştırmalı ve mutlak üstünlük teorileri

Bilgilendirme için teşekkürler. Ancak Amerika Türkiye'ye karşı bir politika izlemek için mutlak üstünlüğü olan tekstil sektörüne yatırım seçeneğini her zaman kullanabilmeyi barındırıyorken Türkiye neden daha fazla alanda üretim yapmayı tercih etmesin? -Bu konu hakkında hiç bilgim yok, sadece ilk...
  4. A

Oyuncular bazen görünmez oluyor

Arkadaş sunucu sahibi değil bir oyuncu sanırım. Ekran kartınızla alakalı olabilir. Güncellemenizi öneririm.
  5. A

Sunucumun konusu neden siliniyor?

Sunucunuz Aternos tarzı sunuc ise ana sunucular kategorisinde kabul edilmiyor diye biliyorum. Ayrıyeten; bir konu veya mesajı silerken hiç açıklama yapılmamasından ben de şikayetçiyim.
  6. A

Aternos Skyblock Gereken Pluginleri Yazar mısınız?

Bunun için ayrı konu aç ve kullandığın Skripti at inceleyeyim.
  7. A

Benim için bu sorun değil. Aternos üzerinden topluluk sunucusu açıp bu şekilde hazır eklenti isteyen bu forumda sadece siz değilsiniz. Ancak şunu söylemeliyim ki; bu şekilde sunucuyu siz hazırlamış olmuyorsunuz. Bir plugin paketi indirip içerisindeki yetki eklentisinin dosyasını...
  8. A

Skyblock Gerekli Skriptler [ALINTI] AutoPickup (Gelişmiş) - Kolay Kullanım - Seviye ve Eşya Desteği Skript Paylaşımları
  9. A

1.8.X SkyBlock Plugin Paketi SonOsmanli / SkyBlock Plugin Paketi / v5.8 {Yükseltme - Sanal Büyü - Sanal Event} Minecraft Skyblock Pluginleri Forum üzerinde daha onlarca var.
  10. A

:ci:

:ci:
  11. A

Apex Legends Hakkında

Apex Legends oyunu, 4 şubat 2019 tarihinde piyasaya sürülmüş bir Battle Royale oyunudur. Bu oyunu anlık olarak bir yerlerde duydum ve bir baktım ki ilk haftadan 10 milyon oyuncuya ulaşmış. Genelde bu şekilde popüler oyunlar çıkmadan önce haberim olur ancak bunu hiç duymamıştım. Beni en çok...
  12. A

Mia Discord Topluluğu

Konu güncel, Discord topluluğu aktiftir!
  13. A

BlondeCow Crash Fix | MonkeyCowFix by Overisty v0.1 | SUNUCU CRASHLEMEYE SON!

Bu işlemleri yapan insan(-), sadece cracklı sunuculara bunu gerçekleştirdiğini ve cracklı sunucu kurmanın da suç olduğunu belirtiyor ve kendini vatansever olarak nitelendiriyor.