Athame kullanıcısının son içeriği

1. Athame

Konuyu kapatır mısınız

Tamam
  2. Athame

Konuyu kapatır mısınız

Bu eklentiyi kullanan birkaç yabancı sunucu gezdim oradan esinlenebilecek ne var diye adamlarda bir sıkıntı yoktu ek olarak zaten bu türde en iyisi bence strikepractice
  3. Athame

Konuyu kapatır mısınız

piyasadaki çoğu hile korumasını biliyorum ya alice'den 500 dolarlık olan hile korumasına kadar. Birkaç discord da varım hatta aac yi beğeniyorlar genel olarak sıralama da yapmışlardı bu konuda
  4. Athame

Konuyu kapatır mısınız

Evet açık
  5. Athame

Konuyu kapatır mısınız

Gelişmişten kastımız sadece o değil ki hile koruması, hile koruması configi, kozmetik sistemi, p2w olmaması Biliyorsunuz ki aac den örnek vermek gerekirse, acc'nin configi aac'nin kendisinden pahalı ek olarak Türkiyede çoğu sunucu p2w . Evet sizi anlıyorum strikepractice açısından fakat ona da...
  6. Athame

Konuyu kapatır mısınız

SPAWN PVP için Maplerimiz FFA Prime satın alarak bütün kozmetiklerden yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca kozmetikleri oyun içerisinde de elde edebileceksiniz Her hafta turnuvalar olacaktır. Parti vs parti özelleğimiz sayesinde arkadaşlarınız ile savaşabilirsiniz ayrıca botlara karşı da...
  7. Athame

KEYUBU Sorunsalı

Bak şimdi " Ya zamanında Keyubu'nun sana kıyağı oldu yada Keyubu'da yetkilisin... " bu tarz bir yorumu yapmaman için baştan demiştim ben onu jeton düşmemiş galiba senin ayrıca kıyak falan da geçmedi. Ek olarak istediğin tavrı sergileyemezsin bunu da bil yani evet iyi bir hizmet almak istiyorsun...
  8. Athame

KEYUBU Sorunsalı

1 yılı aşkın süredir makinelerimi Keyubu 'dan alıyorum ve şu zamana sıkıntım olduğunda hep bana yardımcı oldular. Bu aslında senin tavırlarınla alakalı. Seninle şahsen tanışmadım sadece Keyubu 'nun discord sunucusunda genel sohbetteki yazılarından ötürü seni sevememiştim çünkü yazıların hem...
  9. Athame

Açıldı: 16.05.2020 Saat 14:00 / 1.15.2 Emek Survival karmaoyuncutoplulugu.keyubu.com

O eklentiyi dün satın aldım denedim sıkıntı yaratır diye düşünüyorum ama tam karar veremedik
  10. Athame

Açıldı: 16.05.2020 Saat 14:00 / 1.15.2 Emek Survival karmaoyuncutoplulugu.keyubu.com

Klasik olan claim eklentisini kullanmayacağız. İlk 2gün pvp zaten kapalı olacak planımız bu yönde şu anlık
  11. Athame

Düşen meteorlardan ve anlaşmalı olduğumuz yayıncıları izleyerek düşürdüğünüz ve elde ettiğiniz eşyalar ile ticaretler yapabilirsiniz Spawn da belirli bir bölgede bu şekilde pazar açabilirsiniz Bazı moblardan ve bazı madenlerden koruma kağıdı ve kutsama kağıdı düşürebilirsiniz...
  12. Athame

Konuyu kaldırır mısınız

Bakımlar hakkında bilgiler discord adresimizde yayınlanıyor
  13. Athame

Konuyu kaldırır mısınız

Aslında çıktı beta versiyonu gibi düşenebilirsin