FFHD'in en iyi cevapları

1. FFHD

Yardım seviye yüksekliği

Eşleştiğin kişiler elo(lig puanı)na göre seçiliyor; sihirdar seviyesinin bir önemi yok.
  2. FFHD

Yardım Gta Vice City First Person Mod Hatası

Oyununuz orijinal ise Steam kütüphaneden Vice City'e sağ tıklayıp "Özellikler" sekmesine ardından da "Yerel dosyalar" dizinine gidip aşağıda verdiğim dosyayı, klasöre atmanız gerekiyor. Oyununuz korsan ise oyuna sağ tıklayıp "Dosya Konumunu Aç" ile ulaştığınız klasöre, aşağıdaki dosyayı atmanız...
  3. FFHD

Yardım [YARDIM] (GTA V) Herşeyi yapmama rahmen açılmıyor!

Oyun, Windows sürümünüzle uyumlu olmayabilir. Bu yolu izleyebilirsiniz.
  4. FFHD

Yardım Minecraft Default resource pack nerden indirebilirim?

@karanruzgaraluc senin için 1.7'den itibaren doku paketlerini tek dosyada birleştirdim. Buradan indirebilirsin: Doku Paketleri
  5. FFHD

Yardım Cho`Gath ``Yalanıp yutulan evcil``

Merhaba @Astoraxi , "Yalanıp Yutulan Evcil" birimi minyondur ve Cho'Gath'in büyümesini sağlar.
  6. FFHD

Yardım Oynayabilirmiyim Yardım

Ortalama ayarlarda sorunsuz oynamanız mümkün değil fakat düşük ayarlarda 30-50 fps civarı oynayabilirsiniz. Ayrıca "karakter ana hatları"nı kapatarak da oyun performansınızı yukarı çekebilirsiniz.
  7. FFHD

Yardım Permission ekleyemedim yardımcı olur musunuz ?

@AlperenSert43 sanırım bu işine yarayacaktır. Hata alırsan tekrar söyle. on command "/acele": if player has permission "acele.acele": if {kullandi.komut.%player%} is not set: set {kullandi.komut.%player%} to true apply haste to player for 60 seconds...
  8. FFHD

Yardım Chat sorunu

Merhaba @eren0694, Kısayol tuşlarından mesaj gönderme tuşunu kontrol et, muhtemelen değiştirmiş olabilirsin.
  9. FFHD

Yardım Minecraft Kasma Sorunu

Merhaba @Mustaf5116 ,Minecraft istemciniz üzerinden oyuna verdiğiniz RAM miktarını arttırabilirsiniz. RAM Arttırmak Minecraft istemcisinin en üstünde "Yüklemeler" sekmesine girin; "Gelişmiş Ayarlar" seçeneğinin açık olduğundan emin olun ve oynadığınız profili(sürümü) seçin. Ayarlardan "JVG...
  10. FFHD

Yardım Rütbe/Tab/prefix/Chat

Merhaba @YoshiBaller22 , Tab'da önek kullanmak için GroupManager size yardımcı olmaz. TAB pluginini tercih edebilirsiniz. Buradan TAB eklentisine ulaşabilirsiniz. Yardım alabileceğiniz videoya buradan erişebilirsiniz.
  11. FFHD

Yardım Oyun Önerisi Düşük Sistemli

Merhaba @OgrBey , Hayatta kalma türünde birkaç oyun tavsiyesi sunmak istiyorum. The Long Dark, Hurtworld, Depth, Unturned, Left 4 Dead 2, Terraria, Don't Starve ve Far Cry 1 oyunlarını tercih edebilirsin. Linkler: The Long Dark, Hurtworld, Depth, Unturned, Left 4 Dead 2, Terraria, Don't Starve...
  12. FFHD

Yardım Fifa 20 ut güçlü rakip geliyor

Merhaba @Elyesa4444 , FIFA 20'de kadronu geliştirmek için Kadro Kurma Görevleri'ni yapabilirsin. Eğer uğraşmak istermiyorsan da paket açabilirsin ama önerim görevleri tamamlaman yönünde. Emre Kayır'ın Tırmanış serisinden nasıl yapılacağını öğrenebilirsin.
  13. FFHD

Yardım İmza

Merhaba @V3X İmza eklemek için Özel Üye ve üstü olman gerekiyor. Hesap yükseltmeleri için buraya tıkla. Özel üyelik satın aldığında ise profil ayarları sekmesinden imzanı oluşturabilirsin.
  14. FFHD

Yardım Leader Heads Plugini Helpp!!

Merhaba @sezerak66 Eklentiyi kullanmak için tabela koyup şunları yazıyorsun ilk satıra [leaderheads] yazıyorsun. Daha sonrasında eklemek istediğin istatistiğin kodunu giriyorsun. "En çok blok kıranı göstermek için mine yazıyorsun. Bir alt satıra da "0" yazıyorsun. Diğer istatistik kodlarını...
  15. FFHD

Yardım valorant faceit

Merhaba @GhostRider02 FACEIT, oyunları daha da rekabetçi kılan bir eşleştirme sistemidir. FACEIT'in Valorant için üç kademeli ligi bulunuyor. Pro Division, Pro Division Challenger ve Pro Divison Open. Liglerde yaptığınız maçlar ile ay içerisinde ligi ilk beş içinde bitirirseniz ödüller...