awdwa kullanıcısının son içeriği

1. awdwa

Yardım Chunk Loader Pixelmon tps yardim

Minecraft Pixelmon spongeforge 1.12 serverim var ryzen 9 16gb sunucum var 6-7 onlineda chunk açarlarken falan lag oluyor optimize ustası birisi veya önceden chunkları açmama yarayacak plugin bilen birisi varsa benle iletişime geçebilir mi ücretli ücretsiz fark etmez Isyankar Otaku#7552 discord...
  2. awdwa

Play.KTRPixelmon.com | Story Mode'lu survival Pixelmon Sunucusu | Eğlenceye hazır mısın?

SUNUCU AÇILIŞ TARİHİ 26.01.2022 13.00 WebSite Yakında (KURULUM İÇİN ALTTAKİLERDEN BİRİNE TIKLA) Technich Launcher Mod Paketi Mod Paketi (virus total) Forge : 1.12.2 (2860) Yetkililer : 1syankarOtaku (Kurucu) KTrRiX (Kurucu) SUNUCU HAKKINDA BAZI BİLGİLER Sunucu oyun içi tamamen ingilizcedir...
  3. awdwa

Play.CloverNW.com | Ultra Hard Survival | 1.16.4 | Zoru Sevenler için.

play.clovernw.com ip sinde bi sıkıntı var düzeltilecek : 95.173.160.206 dan girin
  4. awdwa

zor ama eğlenceli zoru sevenler için :)
  5. awdwa

SPAWN ORMAN KASALAR KÖYLÜ TAKAS ORMAN HAPİSHANE BİRKAÇ SİSTEM V.B
  6. awdwa

Clover Network 1.8x-1.14 MMO Survival Sunucu play.clovernw.com

ömürlük sunucu oynamanızı tavsiye ederim
  7. awdwa

Yıllar Sonra Sunucumuz Tekrar Aktif! Efsane Faction Sunucusu PowerMC.Keyubu.Com

harita kötü , pluginler sıradan , ekstra özel bir şey yok, daha kötüsü ise birçok bug açık bulunmakta , iyi günler
  8. awdwa

Clover Network Emek Skyblock 1.8.x - 1.14

mükemmelden sadece 1 adım uzakta
  9. awdwa

185.93.69.162 - play.clovernw.com la girmeyi deneyin giremeyenler
  10. awdwa

gelişme aşamasındayız
  11. awdwa

bomba gibi geliyoruz
  12. awdwa

İstek skripter aranır

deneyimli sağlam istedigimi yapabilcek bi skripter aranır parası ücreti verilir discord : IsyankarOtaku#7552
  13. awdwa

TexturePack Yardım lazım !!(ücreti verilecek)

bir sunucu acıyorum serverda özel kılıçlar yapıcam örneğin normal elinde dia sword varken normal gözükcek ama ismini Vampir Kılıcıı yaptıgımda görüntüsü değişecek ve 3d yapıcam ona göre bilgili kişiler yazabilirse Discord adresim IsyankarOtaku#7552 Oyun sürümü 1.8.8 olacak