Ayberk_PvP kullanıcısının son içeriği

1. A

SPARTA NETWORK Yenilikçi,Güncel,Eğlenceli Tekrardan Dönüyoruz Buyrun İçeri!

veya sunucudaki yetkililer oyunculara foruma kayıt olup olumlu yorumlar yazmasını istemiştir hemen öyle düşünmeyelim hocam.
  2. A

MINEPRIME™ | Yetkili Alımları Başlamıştır! - Hemen Başvur!

Rehber Başvuru Formu: Adınız: Ayberk Talha Soyadınız: Özenir Yaşınız: 13 Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz?: 5 senedir oynuyorum. Daha önce rehberlik yaptınız mı?: Evet 10'u Geçmiştir. İmla kurallarına uyar mısınız?: tabii ki Uyuyorum. Neden rehber olmak istiyorsun?: Sunucuda Oynamaktan Zevk...
  3. A

Altın Play.MINEPRIMENW.COM | TÜRKİYENİN İLK PVE FACTIONSU | Sayısız Patronlar / Güç Taşları / Zindanlar / Yetenekler / Özel Büyüler / Maskeler /

inanıyorum ki sunucuyu açtığında destekçiler çok olur reis inşallah güzel bir sunucu açabilecek para bulabilirsin bu arada sunucu açarsan destekçide oluruz hiç sıkıntı yapma :)
  4. A

Forum Oyunu Kesik Kelime Bulmaca #2

kozmopolit ??
  5. A

Altın [ 1.12.2 ] VISION SURVIVAL | play.visionminecraft.com | 400'DEN FAZLA BIOME | 3D Hayvanlar, Mobilyalar ve Kılıçlar | Discord

Hocam merhabalar sunucu başarılı bir sunucu büyük bir emek var fakat daha demin sunucuya girdim bi *mute* konusu döndü sonra adamın biri allahsız dediği için 2 saat mute yediğini söyledi kurucu ise kendisi attırdığını söyledi sonra adam rehbere biraz sataştı bunun üzerine arkadaşa 15 dakika mute...
  6. A

Konu kapatilabilir

10 spawner mı ? ultraopskyblock diyelim :)
  7. A

RulionCraft 1.11.2 Hard Survival Sunucusu////XpSaklama-KöylüTakas-KiralamaSistemi-Eventler {Ox,MadenEventi,Saklanbaç,Çekiliş}Vb. AKTİF!!!<--

Bir ara oynadığım modern survival sunucusuna benziyor , kiralamasistemi derken sunucuda şehir gibi bir yere gidip ev falan mı alabiliyoruz ??
  8. A

HaskMC.batihost.com - 1.8/1.12.x - Mekanik VIP Sistemleri - Barmen - +15 Köylü Takas - GUI Market -

Pluginler çok dikkat çekici değil genellikle bilinen pluginler , konu düzenini birkaç siteden bile yapsanız daha iyi olurdu , builder fena değil 10/4
  9. A

Rocket League: Rocket Pass

Konu ayrıntılı bir şekilde yazılmış , rocket league oynayan / oynayacak kişilerin dikkatini çeken faydalı bir konu olmuş.