Azuz_ kullanıcısının son içeriği

1. Azuz_

Yardım Multiverse-Core WG sorunu!

Multiverse Core ile setspawn çektiğim yerin etrafında chest vb şeyler var ve bunlar kullanılması gereken şeyler ama multiverse-core izin vermiyor ve kendi wg sini atıyor lütfen yardım edin multiverse core wg si kapatma gibi bir seçenek varmı not:multiverse spawnını başka yere alma gibi imkanım yok!
  2. Azuz_

SultanNW l 1.14.4 l l Emek Survival l Gelişmiş Sistemler 0 LAG l Deneyimli Ekip l

Sunucu IP Adresi: sultannw.mc-srv.com Sunucu Sürümü: 1.14.4 Sunucu Slotu: 40 Sunucu Türü: Survival Zorluk Seviyesi: Orta Sistemler: Hayvanları Öldürerek Para Kazanma,Maden Yaparak Sihirli Yumurta Kazanma,/ah yazarak AçıkArttırma Başlatma,Gece...
  3. Azuz_

Yardım Skriptler Çalışmıyor 1.14.4

çok Saolun efendim çok teşekkür ederim sayenizde en büyük dertten kurtuldum konu kilit :))
  4. Azuz_

Yardım Skriptler Çalışmıyor 1.14.4

Merhabalar Ben 1.14.4 sürümlü bir Survival Sunucusu Açtım Skript Pluginini Yükledim her şey Çalışıyor Skripte Reload da Atılabiliyor Ama Denediğim Tüm Skriptler Çalışmıyor Acaba Nedeni Nedir? Lütfen Yardım Edin :(
  5. Azuz_

Yardım Açtığım Server 1.14.4 sürümlü ama 1.14.4 eşyaları koyulmuyor

malesef kaldırdım ama yine çalışmıyor :( sunucu sürümü 1.14.4. skript plugininde öyle ama yinede ısrarla çalışmıyor acaba çakıştığı başka bir plugin olabilirmi?
  6. Azuz_

İstek 1.14.4 sürümü için Skript Pluginini Atacak Varmı Lütfen

Verdiğiniz de Çalışmadı Hocam acaba Skriptin Çalışmasını Engelleyen Bir Plugin Olabilirmi Çünkü Hiçbiri Çalışmıyor :(
  7. Azuz_

İstek 1.14.4 sürümü için Skript Pluginini Atacak Varmı Lütfen

1.14.4 sürümlü bir sunucumuz var ama skript plugini olmadğınından çoğu şeyi halledemiyoruz denemedğimiz skript sürümü kalmadı lütfen 1.14.4 sürümünde çalışacak elinizde skript plugini varsa verebilirmisiniz?
  8. Azuz_

@bluera pluginler bunlar lütfen yardım et
  9. Azuz_

AdminShop.jar AlphaChest-1.17.0.jar AuthMe-5.6.0-SNAPSHOT.jar ChestCommands+v3.2.0.jar ChestShop.jar Citizens.jar Clearlag.jar CommandNPC-1.9.1.jar CratesPlus-4.5.2.jar EasySetSpawn.jar...
  10. Azuz_

Açtığım Server 1.14.4 sürümlü ama 1.14.4 eşyaları koyulmuyor nedeni nedir acaba? [LÜTFEN]