Baggi kullanıcısının son içeriği

1. Baggi

Akatron Online | MMORPG | AÇILIŞ 16 Temmuz!!

Sunucunun konseptini çok beğendim. Umarım konsept en güzel şekilde sunulur, yapanlar Ranork ve ekibi olunca en güzel şekilde sunulacağına hiç şüphem yok. Başarılar!
  2. Baggi

rocket leaguede profil fotonu görünce duygulandım böyle bir site olduğunu bana hatırlattın :D

rocket leaguede profil fotonu görünce duygulandım böyle bir site olduğunu bana hatırlattın :D
  3. Baggi

Obyvante: MMORPG | Pazarlar, Çeşitli Yaratıklar, Patron Savaşları, Klan Savaşları ve daha fazlası!

Tek kelimeyle "Efsane", umarım uzun yıllardır çalışmış ve açmaya çalıştığın bütün sunucuların karşılığını alırsın. En kısa zamanda Kapalı Betayı da deneyeceğim.
  4. Baggi

Guardians of Adelia [Açık Beta]

Güncelleme 9(!): Arkadaşlar bu sefer vallaha billaha veri kayıpları giderildi.
  5. Baggi

Altın [ 1.12.2 ] VISION SURVIVAL | play.visionminecraft.com | 400'DEN FAZLA BIOME | 3D Hayvanlar, Mobilyalar ve Kılıçlar | Discord

Klasik birbirini tekrar eden survival sunucularının aksine yaratıcı olmuş, en kısa zamanda deneyeceğim.
  6. Baggi

Eso Takımı Oluşturalım?

Verdiğimiz fiyata emin ol değiyor ayrıca orjinal siteden veya steamden almaya çalışırsan kazıklandığını farkedersin. :D İnternete Elder Scrolls Online yazıp alışverişe tıklarsan 45 tlye bulabilirsin. (Oyuna ilk başladığımda 50 görev yapmıştım achievement gelmişti sonra ben herhalde bir %5'ine...
  7. Baggi

Eso Takımı Oluşturalım?

Hikayesi baya uzun gerçekten araştırma istiyor oyunun kendine özgü birçok tanrısı ve evreni/boyutları var. Fakat özetlemek gerekirse Molag Bal adlı bir tanrı var onun hain planlarını prophet'a yani kahine bir nevi peygambere yardım ederek bozmaya çalışıyoruz.
  8. Baggi

Eso Takımı Oluşturalım?

Oyundaki dlclerin hepsini abone(Eso Plus) alarak elde edebilirsin. Eso Pluslar dlcleri almaktan daha avantajlı fakat nasıl oynadığına bağlı eğer normalin biraz daha üstünde bir hızla ilerlesen bile yeterli olacaktır. Eso Plus fiyatları: 1 Aylık: 10 Euro / 3 Aylık: 30 Euro / 6 Aylık: 54 Euro...
  9. Baggi

bu çocuk öldü arkadaşlar

bu çocuk öldü arkadaşlar
  10. Baggi

Ödevim için yardımcı olurmusunuz ?

Çok başarılı bir test gerçekten ben verdiğim cevaplardan dolayı Bilgisayar, Elektronik vesaire bilir ama sonlardadır diye düşünüyodum direk tak diye bildi. Bununla kalmadı şu an 1. sınıf öğrencisi olduğum Bilgisayar Mühendisliğini de bildi. Cidden başarılı 5 üzerinden 5
  11. Baggi

Obyvante SkyMMO | Geliştirme Süreci

Fikirlerin çok yaratıcı fakat ne yazık ki şimdiye kadar ki projelerin varlığını sürdüremedi. Umuyorum ki bu projen varlığını sürdürür çünkü fikirlerin çok hoşuma gidiyor. Bu projende oynayamayabilirim fakat umarım yılların emeğinin karşılığını alırsın. 2-3 yıldır sunucularını takip ettim. Başarılar
  12. Baggi

Logitech G633 Artemis Spectrum Oyun Kulaklığı

Bu ürünü almak yerine daha ucuz fiyatlı ve konfor açısından daha gelişmiş bulduğum HyperX Cloud Stinger'ı deneyebilirsiniz. Bunu 1 yıl deneme şansım olmuştu ve hiçbir sorun yaşamadım kendisiyle. Ben 200-230 fiyat aralığında almıştım bu fiyatı hak etti mi diye soracak olursanız kesinlikle etti...
  13. Baggi

Ara sıra geçmişe bakmak çok hoş, özlemedim değil. Eski Minecraft günlerimi hatırladım fakat...

Ara sıra geçmişe bakmak çok hoş, özlemedim değil. Eski Minecraft günlerimi hatırladım fakat hiçbir şey eskisi gibi değil.
  14. Baggi

ChickenTR MMORPG [1.8][3D Effectli Itemler]

Sunucu kapalı bilmem anladınız mı ?
  15. Baggi

Blazerd MMORPG | Küçük Tanıtım

Kapalı Betaya alınmıştım fakat bana özelden IP atılmadı. Rica edersem özelden IP atar mısınız ? @blackone1991